Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη χθες το βράδυ, λίγο πριν τις 10. Η βουλγάρα τσατσά, ευγενική μπορώ να πω, μου έδειξε την Άννα, λέγοντας ότι κάνει τα πάντα εκτός από κώλο. Τη ρωτάω αν δίνει φιλιά και απάντησε πως "αυτά θα τα βρείτε μαζί μέσα". Βγαίνει λοιπόν η Άννα, φορώντας κόκκινα εσώρουχα, μαύρα πορνοπάπουτσα και μαύρες διχτυωτές κάλτσες. Είναι όπως την έχουν περιγράψει οι προηγούμενοι συναγωνιστές. Ξανθιά, με τα μαλλιά πιασμένα πίσω, γύρω στο 1.65, λεπτή αλλά όχι ξερακιανή, με 3άρι βυζί, όχι σιλικόνη και λίγο πεσμένο, ηλικία γύρω στα 35-37, με όμορφο πονηρό πρόσωπο. Δίνω το 20μπαλο και μπαίνω στο δωμάτιο. Μου δίνει η τσατσά μία μικρή πετσετούλα, κάνω ντουζάκι κι έρχεται το μωρό, χαμογελαστή και με πονηρές εκφράσεις στο πρόσωπό της. Αμέσως άρχισε τα τριψίματα και τις αγκαλιές με έγλυφε στο στήθος και, βλέποντας ίσως ότι είμαι καθαρός, άφησε να πέσουν γλωσσόφιλα, που συνεχίστηκαν σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης. Μετά, αφού της είπα ότι δεν θέλω προφυλακτικό στην πίπα, άρχισε να με γλύφει γονατιστή κι εγώ όρθιος δίπλα στο κρεβάτι. Γρήγορα ξάπλωσα, αυτή έβγαλε τα παπούτσια της και ήρθε δίπλα μου και συνέχισε τη βαθιά, υγρή πίπα της. Έγλυφε και αρχίδια, το συγκεκριμένα το κατέχει φοβερά. Η πρώτη στάση ήταν ιεροποστολικά, με πλήρες άνοιγμα των ποδιών της και καθόλου κλέψιμο, ενώ έδειχνε ότι το ευχαριστιόταν πολύ. Στη συνέχεια πισωκολλητό, όπου επίσης έβγαζε όμορφες - αληθινές φάνηκαν - κραυγές. Τέλος, μου έβγαλε το προφυλακτικό όπως εγώ της ζήτησα, βλέποντας ότι αργώ να χύσω - και προσπάθησε να με κάνει να τελειώσω με πίπα. Εκεί, γύρω στο 15', τη φώναξε λίγο η τσατσά. Της λέω πήγαινε αν είναι, δεν πειράζει. Αυτή συνέχισε παρόλα αυτά, πολύ θετικό αυτό. Όμως κάτι η κούραση μου, κάτι η 2η φωνή της τσατσάς, δεν με βοήθησε να ολοκληρώσω. Η Άννα, όμως, παρόλη τη 2η ενόχληση από έξω, δεν έδειξε ίχνος βιασύνης, θέλοντας ακόμα και στο τελευταίο λεπτό να με κάνει να χύσω, με τη γλώσσα και το χέρι της. Δεν τα κατάφερε, αλλά έδειξε πολύ επαγγελματική συμπεριφορά. Πριν ξαναμπώ για ντουζάκι, με φίλησε και μου είπε ότι με περιμένει να της δώσω αυτά που της χρωστάω Ματάκι. Ασφαλώς και θα ξαναπάω, γιατί η πουτανίτσα σε κάνει να περνάς πολύ όμορφα. Το 'χει το θέμα. Η τσατσά βγαίνοντας, δικαιολογήθηκε ότι δεν μπορεί να αφήσει την κοπέλα πάνω από 15', θεωρώ ότι μπορούσε να δείξει λίγο περισσότερη ανοχή, αν και απ' έξω περίμενε άλλος συναγωνιστής. Πάντως, με συνόδεψε μέχρι την πόρτα και η όλη στάση της ήταν σωστή. Καλή συνέχεια σε όλους σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.725
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, iuakoya, numpas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού