Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατερίνα είναι πιτσιρίκα και έχει όμορφο προσωπάκι. Είναι αρκετά μαυριδερή και σίγουρα έχει dna από Ρομά. Σώμα οκ είναι όχι κάτι το ιδιαίτερο. Έχει βάλει μεγάλα βυζόμπαλα που είναι ωραίο να τα πιάνεις (αν και δεν έχει γίνει και πολύ καλή δουλειά). Τα tattoo της μου άρεσαν και δεν με χάλασαν. Foot fetish δεν ασχολήθηκα καθόλου καθώς τα δαχτυλάκια της δεν είναι καθόλου καυλωτικά και από ότι την έκοψα δεν το έχει το άθλημα αυτό. Στον αγώνα το παλεύει το θέμα και δουλεύει ακούραστα κάνοντας ότι της πεις και πέρνοντας και πρωτοβουλίες. Έχει καλή γλωσσίτσα ξέρει να την δουλεύει τόσο στο τσιμπούκι όσο και στα γλωσόφιλλα.
Το κοριτσάκι το κατέχει γενικά το θέμα αλλά έχει το αρνητικό ότι δουλεύει διπλοβάρδιες. Η κούραση δεν κρύβεται μετά από ένα σημείο και ούτε και το άγχος που έχει για να πάει στο επόμενο ραντεβού.
Γενικά δεν ξετρελάθηκα αλλά ούτε και κλαίω τα €100. Πιστεύω ότι αν ελάττώσει τα ραντεβού που κάνει καθημερινά θα βελτιωθεί πολύ σε όλα.
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, ILIAS1339, satyrus και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2017
"...και σ ί γ ο υ ρ α έχει dna από Ρομά..." Μαλακία
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
27 Οκτωβρίου, 2017
ευχαριστώ για την κριτική σου. αν όντως ήμουν τόσο κουρασμένη και φάνηκε ζητάω συγνώμη και να είσαι σίγουρος ότι θα επανορθώσω αν ξαναβρεθούμε.
χαίρομαι που γνωριστήκαμε και ελπίζω να πέρασες καλά. φιλάκια
28 Οκτωβρίου, 2017
το αν εχει λιγο ρομα...ποσος με νοιαζει . το αν βαριετε-κουραση..είναι καπως..παντωςτο ότι απαντησε φαινετε οκ κοπελα και η επανωρθωση ακομα καλυτερη!Ματάκιπαντως καλη κριτικη όχι πολλα πολλα όπως μου αρεση εμενα.μπραβο rozkrotalia
28 Οκτωβρίου, 2017
Ρομά δεν είναι. Εγώ ξέρω από που είναι αλλά δεν πρόκειται να το πω.
30 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε και γω μπορώ να σου πω ότι ξέρω ποιος πραγματικά ευθύνεται για το 9/11 αλλά δεν μπορώ να σου πω. Χάνεται η αξιοπιστία σου και η βαρύτητα όσων λες έτσι.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5