Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νέα είσοδος στο μαγαζί λοιπόν... ΡΩΞΑΝΗ... Είπα να κάνω το κασκαντεριλίκι Κεφάλι σε τοίχο! για να ενημερώσω και όπως φαίνεται να σώσω και κανέναν... Προσκύνημα

-Ρουμάνα
-Μαύρο μαλλί μακρύ
-Μαυροτσούκαλη γενικά στυλ Ρομά
-Μικρή όντως κάπου 18 όπως είπε η τσατσά
-Ορισμός του Κοντοπούτανου πετίτ (στιλ Ιάσωνος 27Α - Ναταλί).. Λίγο πιο ψωμομένη από τη Ναταλί
-Πολύ καλό βυζί (ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΥΝ!!)
-Κώλος φλατ όμως... καθόλου αχλαδωτός...Της Ναταλί πολύ καλύτερος
-Δέρμα τραχύ χάλια...
-Περιποιημένα δάκτυλα χεριού

Η τσατσά σε ερώτηση μου μου ανακοίνωσε πως μιλάει άπταιστα Αγγλικά αλλά όταν μπήκε μέσα και την ρώτησα μου είπε "a little" κάτι που επιβεβαιώθηκε στην συνεννόηση... Μαλακία

Επίσης φάουλ, πριν μπει, ανοίγει την πόρτα, δεν μπαίνει και ζητάει με νοήματα στην τσατσά να ... σβήσει τα φώτα και να βάλει τα μπλακ λάιτ με ένα κοντρολ... Ψιλοξενέρωσα εκεί αλλά λέω δεν γαμιέται ας μην πω κάτι...

Μπαίνει μέσα, ψιλοσυνεννόηση, γδύνεται τελείως όρθια όπως ήταν, σηκώνομαι αγκαλίες από μέρους μου, φιλιά (ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ), χάιδεμα εγώ σε όλο της το σώμα (καθόλου καλό δέρμα, δεν είχε αυτή την μωρουδίστικη αίσθηση), της φιλούσα και έγλειφα τα βυζιά και τις ρόγες και αυτή τελείως άκαμπτη-ΞΥΛΑΓΚΟΥΡΟ...

Με τα πολλά ξαπλώνω και έρχεται στον γυμνό μου πούτσο και κάθεται με το μουνί της....σε φάση να το τρίψει πάνω... Φυσικά την σταματάω και την γυρίζω ανάσκελα, ΙΚΕΑ αυτή τίποτα...
Της κάνω νόημα για τσιμπούκι, βάζει κατευθείαν καπότα και αρχίζει τυπικό τσιμπούκι, μετά στα 4 και γεια σας....

Ντύθηκε, έφυγε και πάλι καλά που είπε "bye" κιόλας...

Μια χάλια συνεύρεση δυστυχώς για εμάς τους λάτρεις των πετιτ πιπινιών....

Το μόνο καλό ήταν το βυζί της (πάντα σε σχέση με το σώμα της) και ότι δεν έβγαζε ας πούμε "κακία"... ήταν απλά ένα αμίλητο, amature , έπιπλο... ΙΚΕΑ Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Dr Serway, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού