Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καυλιάρηδες, καυλιάρες και αναποφάσιστα ουδέτερα την καλησπέρα μου.Καπέλο
Εορταστικό τετραήμερο στη φτωχομάνα και ένας ζάπλουτος βιομήχανος αποφάσισε να την κοπανήσει και να αφήσει ένα μαλάκα μακρυμάλλη να κάνει κουμάντο στο εργοστάσιό του βάζοντας του να κάνει φέρει εις πέρας δουλειές μιας εβδομάδας μέσα σε δύο μέρες...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Το ότι θα γινόμουν κομμουνιστής λίγο πριν πατήσω τα 40 δεν το περίμενα ποτέ στη ζωή μου....Κεφάλι σε τοίχο! Τουλάχιστον δεν πήδηξα ποτέ στα νιάτα μου αξύριστες φοιτήτριες για να ικανοποιήσω τις αρρωστημένες ιδεολογίες τους...Κεφάλι σε τοίχο!
Αν και θεωρώ ότι δουλεύω σε πολυεθνική εταιρία, (Αλβανοί, Ρώσοι, Ρουμάνοι, τσετσένοι, υπερσιβήριοιΧμμμ; κλπ), η μεγαλομανία του Έλληνα πάντα είναι αυτή που θα μου ανεβάζει την πίεση και θα με προκαλεί να σαπίσω στο ξύλο κάποιον. Όταν λείπει το αφεντικό πάντοτε θα ξεφυτρώνουν 5-6 μαλάκες να το παριστάνουν στη θέση του...Θυμός
Οπότε θεώρησα απαραίτητο για την ψυχική μου υγεία να την κοπανήσω από το μεσημέρι και να πάω για τσίπουρα στην ηλιόλουστη Θεσσαλονίκη.Ναι!Ναι!Ναι!
Μετά από τρίωρη κατάνυξη με φίλο και την ελεεινίδα του, όπου άκουγα διαλόγους του στυλ "μην ξύνεις τη μύτη σου, μέσα σε ταβέρνα είμαστε" κατέληξα ότι πρέπει να δώσω λεφτά σε κάποια γυναίκα οποιασδήποτε εθνικότητας εκτός από αυτής της σκατοφάρας.
Ξεραϊλα για άλλη μια φορά στην πόλη και οι επιλογές ελάχιστες. Τί διάολο, ακόμα και οι ντελιβεράδες που ψωνίζω τίποτα...εκτός αν άρχισαν να με αποφεύγουν επειδή ξεμουνιάζω τα καριολάκια τους που προτιμάνε τους κωλόγερους που τελειώνουν σε 5 λεπτά....Γαμήσου
Anyways, ήθελα κάτι σε petite και η περιγραφή του κάστοραΚαπέλο μου κέντρησε το ενδιαφέρον.
Ευτυχώς η κοπέλα ήταν διαθέσιμη.
Από εμφάνιση δεν ενθουσιάστηκα. Ένα γλυκό προσωπάκι με ωραίο χαμόγελο. Σώμα λεπτό, αλλά αγύμναστη. Λίγη κυτταρίτιδα στα μπούτια και κοιλουμπρίνι...Εμμμμ
Βυζάκια στητά και υπέροχα στην αφή. Κάποιος κάφρος τη ζόρησε γιατί είχε αρκετές μελανιές στα πόδια της, τί διάολο ρε βόδια, για ελληνορωμαϊκή πάτε στα κορίτσια;Κεφάλι σε τοίχο!
Μου πέταξε το ίδιο story για την καταγωγή της αλλά δε νομίζω να λέει αλήθεια...αν την αποκαλέσεις σκιπιτάρι δε νομίζω να παρεξηγηθεί και να σε μακερώσει...Σπασίκλας
Η σχεδόν ψυχαναγκαστική χρήση του "ντα" σε ρυθμό πολυβόλου κατά τη διάρκεια της πράξης τείνει να επιβεβαιώσει τις υποψίες μου. Εγώ προσωπικά δεν έχω τέτοια θέματα και πραγματικά απορώ με τα κόμπλεξ ορισμένων αλλά και με τη στάση των κοριτσιών πάνω στο θέμα.

Στο κυρίως πιάτο, όπου χάνει σε εμφάνιση η κοπελίτσα το αναπληρώνει σε διάθεση. Είχα καιρό να κοπανήσω έτσι μουνάκι...με έβγαλε νοκ άουτ στο δεύτερο γύρο. Όσα τσίπουρα κατέβασα πριν λίγες ώρες τα έβγαλα σε ιδρώτα...και αυτή εκεί, να κοπανιέται σα λυσσασμένη....Ναι!Ναι!Ναι!
Φιλάει αλλά δεν ξέρω, λίγο περίεργα, όχι ότι το αποφεύγει αλλά πρέπει να της κρατάς το κεφάλι για να τη φιλήσεις σωστά, κινείται συνεχώς.
Πίπα το προσπαθεί, είναι άπειρη και δεν έχει τεχνική αλλά μάλλον μας διαβάζουν εδω μέσα και προσπαθούν να βελτιώνονται σε ότι αναφέρουμε αρνητικό...Ναι!
Δεν ξέρω αν ήταν από το μεθύσι, αλλά του μουνάκι της είχε φοβερή αίσθηση, σχετικά στενό και υγρό, ένοιωθα πολύ καλά παρόλο που φορούσα σιδερόφρακτο-durex-london Λύπη.
Δαχτυλοσκοπήσεις δεν κάνω, δεν είμαι φαν, αλλά τουλάχιστον όσο χάϊδευα κωλοτρυπίδα στο 69 η νεαρά δεν τιναζόταν σαν αυτιστικό όπως σχεδόν όλες οι άλλες. Να αναφέρω πως λόγω έντασης και τρελής καύλας και υγρών της κοπέλας τα μουνοκλανίδια πέφτανε σαν τρελά....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Δεν το αναφέρω σαν αρνητικό, εγώ το βρήκα αστείο και συνέχισα να καρφώνω αλύπητα...Μία και μοναδική ολοκλήρωση μέσα της, όπου στράγγισα μέχρι τέλους, όπως αναφέρει και ο Άρχοντας του Μεταξουργείου στις κριτικές του...Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Δεύτερη είπαμε δεν....τέζα ο μαλλιάς...Ντροπή

Τελικό συμπέρασμα για άλλη μια φορά πειραγμένες φωτογραφίες, όχι σε βαθμό που τις λες παραπλανητικές, αλλά η διάθεση και η όρεξη της κοπέλας με έκανε να το προσπεράσω και να περάσω μια πολύ ευχάριστη ώρα μαζί της.
Η τιμή θεωρώ τσιμπημένη και αν είχε και cim μέσα (που δεν κάνει) θα ήταν λογικότερη.

Το γραφείο όπως πάντα άψογο.

Αυτά τα ολίγα.
Καλά βόλια σε όλους και χρόνια πολλά στους Μητσάρες του siteΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, LITHOS 77 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2017
τα σεβη μου ΜυστηΚαπέλοΠροσκύνημαkeep goingΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
27 Οκτωβρίου, 2017
"...κατέληξα ότι πρέπει να δώσω λεφτά σε κάποια γυναίκα οποιασδήποτε εθνικότητας εκτός από αυτής της σκατοφάρας."
Ναι!Ναι!Ναι!
27 Οκτωβρίου, 2017
Πολύ καλό ματσάκι Κουλ με ένα γκολ και τι γκολ Ναι!
27 Οκτωβρίου, 2017
Ωραιος! Την πηρες στο χωρο της, η σε καποιο ημιδιαμονης;
Ρωταω επειδη ψαχνω καποιο χοτελι για 3-4 ωρες στη Σαλονικη στο κεντρο
27 Οκτωβρίου, 2017
Τι να πω; Τα'πες όλα! RESPECT!Καπέλο
28 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@zorba6969 Στο γνωστό που εκδίδονται, εκεί όπου πλέον με ξέρουν και τα ντουβάρια....Ντροπή
28 Οκτωβρίου, 2017
"εκτός αν άρχισαν να με αποφεύγουν επειδή ξεμουνιάζω τα καριολάκια τους που προτιμάνε τους κωλόγερους που τελειώνουν σε 5 λεπτά....Γαμήσου" Το κωλοδάχτυλο απευθύνεται στα καριολάκια. Τρέφω απεριόριστο σεβασμό σε όλους τους κωλόγερουςΣπασίκλας και ειδικά στους μικροτσούτσουνους του site.
28 Οκτωβρίου, 2017
ΚαπέλοΚαπέλο και απο εμενα κορυφαίε συντροφε Μαλλια....
29 Οκτωβρίου, 2017
Mallias σσσ ωραιος ναουμε !!Ναι!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9