Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
..γεια σε ολους τους σεξοπορνοδιαστροφικούς..Ματάκι
..σαββατο η επισκεψη γυρω στις 2..διαβαζα κριτικες κ παρολο που το μυαλο μου γυριζει γυρω απο φωκαιας κ διδυμου σε 3-4 κοριτσια που μου βγαζουν γουστο συναισθηματικο..κατεληξα μεταξι θελοντας να τεσταρω αυτο που λετε καποιοι παλαιοτεροι οτι καλυτερα στο μεταξι με τα μιλφόνια σεξ ουσιαστικο παρα φυλης στις ψωναρες..παω στο 27α πανω κ ειναι η φωτεινη η οποια εχω ακουσει καλα κ πολλα αλλα απ οτι καταλαβα απ τη τσατσα οταν μου εξηγησε πριν τη δω οτι προκειται περι ογκου την εκανα γιατι προτιμω κατι πιο αδυνατο..
Κ εκει επαθα κ εμαθα..
Μπηκα στο 27 β..2 κοπελες μας (εγω κ κατι πακ) εδειξε η τσατσα σοβαρη κ απλη..ονομα δε θυμαμαι νομιζω ιωαννα (διαβασα τις κριτικες του οικου να δω ποια ταιριαζει στην εμφανιση κ νομιζω αυτη πιο πολυ).
Κ οι 2 κοπελες μελαχροινες ισιο μαυρο μαλλι ιδιο υψος περιπου η μια λιγο πιο γεματη κ ψιλη απ την ιωαννα..
Δινω 10 ρικο κ μπαινω..καθαρο δωματιο δεν καταλαβα κ διαφορα απο τη φυλης .αναβοσβηνανε κ φωτακια κατω απ το κρεββατι .το μεσα αριστερα δωματιο...
Ερχεται η ιωαννα μετα απο 5 κ καθεται στο κρεββατι κ με κοιταει να γδυνομαι..καθομαι διπλα κ για κανα λεπτο μονο με κοιταγε..γεια σου της λεω για σου μου λεει..πως σε λενε της λεω.."....." μου λεει..αι στο διαολο λεω.σοβαρα? Μου λεει ξαπλωσε .λεω αμαν θα κοιμηθουμε κιολας..ουτε καν εσωρουχα εβγαλε..καποτα σε μοριο κ τρομπαρισμα ακρως διεκπαιρεωτικο κ μηχανικο σαφως δεν μου σηκωθηκε.σαφως ξενερωσα κ σαφως την εδιωξα κ εφυγα..
Ηξερα οτι ισως φολιαστω αλλα δε μ ενοιαζε στο 10ρικο..με τα πολλα οταν η καυλα μου βαραει για αλλου να ταπωνω αυτες τις τρυπες πρωτα κ μετα να ξεδιπλωνομαι για αλλα κ8λπα..παθαινοντας μαθαινοντας ...το σαββατο παλι ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωαννα
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 truker, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, nikos708 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2017
φιλε μου νομιζω οτι κανεις ενα μικρο λαθος....η Φωτεινη με τις καλες κριτικες δουλευει στο 27 Β και λογικα θα την βρεις απογευματα....ειναι λεπτη γυρο στα 40 και οσο για τα γουστα....δεν νομιζω να μην σε κανει πελατη....παντα φιλικα ξαναδοκημασε!!!
27 Οκτωβρίου, 2017
Βασικα μαλλον πηγες στο 27Α και κατηγορεις το 27Β. Τα εχεις μπερδεψει λιγο...
27 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναιγια το 27α ηταν η κριτικη ..συγνωμη στη φωτεινη που της εδωσα μεταθεση κ σωστα λοιπον αφου προβλεπεται να της δωσω κ αλλα πραγματα..σωραιοςΝαι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3