Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αφου καναμε περατζαδα φυλης με τακη μπουκα κ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΚΩΛΟς ΤΗς ΣΙΜΟΝΑς ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΣΙΜΟΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ -ΑΝ ΦΥΓΗς ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ ,,,ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΕΝΗ

Τελικα μετα απο 10 λεπτα ξαναπερασα και ακουγωντας καλουτσικα λογια για αυτη απο αλλους μαχητες περασα δωματιο

μικρα δωματια τρυπες και χαλια ηχομονωση
αργησε η σιμονα να ερθει αφου ειχε και αλλο πελατη

σιμονα 27 ετων μελαχροινη αβυζηΛύπη με κωλαρααααα

περασε στο δωματιο και με ρωτα αν θελω ελεθιθερο στοματικο --ρωτιουνται αυτα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ασφαλως και ΝΑΙ

πιπα χαλια βαθια μεν αλλα χωρις ρυθμο που κρατησε πολυ λιγο χρονο αλλα ημουν σε πληρης στυση ομως και ξεκινο ιεραποστολικο και εκει αρχιζει να με γαργαλαει ενω της ειχα πει οτι δεν μπορω τα γαργαλητα και εχω θεμα τρεελλο και επεμενε και μαλιστα με τσιμπυσε κανωντας πολυ κινκυ καταστασεις με τσιμπηματα και γδαρσιματα--αφου μετα την συνευρεση οτα γυρισα στο ξενοδοχειο και με ειδα στο καθρευτη ημουν σαν τα γδρμενα τα μινξ που παιρνουν τη γουνα τους

αφου της ειπα να μην με γαργαλει την εβαλα στα 4 και εκει προσπαθουσε και αυτη να συμμετασχει αλλα ετσι χαναμε ρυθμο και συγχρονισμο και τελος την εβαλα μπρουμυτα που κ παλι προσπαθουσε να κουνιεται κ αυτη κατι που δεν με καυλωνε και εχανα ρυθμο και λιγο η κουρασα της ημερας λιγο οτι με τσατησε με τα τσιμπηματα και τα γαργαλητα λιγο οτι δεν ειχαμε χημειοα και λιγο οτι κ ενω τραβηχτηκα αυτη δεν ειχε υπομονη να με τελειωσει εφαγα απραγος χωρις ...Money MouthMoney MouthMoney Mouth ντροπη μου

δεν θελω να γραψω αρνητικα για την κοπελα αφου αναγνωριζω οτι εχει διαθεση απλα εγω θελω πιο αισθησιακα πραμματα και οχι γαργαλητα και τσιμπημα

ΤΟ ΔΥΣΡΕΣΤΟ ειναι οτι μεθαυριο στο γυρισμο για βουλγαριο πρεπει να δω την γκομενα μου που μολις με δει με της νυχιες και τα γδαρσηματα μαλλον θα μου δωσει τα παπουτσια στο χερι αλλα δεν χανω κ τιποτα μιας και ειναι ικεα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.971
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2017
......"μαλλον θα μου δωσει τα παπουτσια στο χερι αλλα δεν χανω κ τιποτα μιας και ειναι ικεα" Μεγάλο χαμόγελοΝαι!Μεγάλο χαμόγελο

Ευγε!!!! Αυτό είναι ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ. Όχι, μπορεί-ίσως-τάχαμου κλπ δηθενιές-π@παριές...
Μη σκαςΚεφάλι σε τοίχο! Αλάνι, η επόμενη θάναι ΠΟΡΣΕ!!!!!
Καπέλο
I
ILIAS1339
26 Οκτωβρίου, 2017
καθιερωμενη μεταφραση στη γλωσσα της κοπελας

dupa ce am avut peratzada cursa cu dl Taki BOUKA a trecut și instituția îmi place fund, dar l-am văzut pe Shimon ȘI ALTE FETE SI DA, când prima Lăsarea Simone mi-a spus -Dacă fug VA dracu ',,, glumind

În cele din urmă, după 10 minute, revopsire și ascultând cuvintele Kaloutsi despre acest lucru de la alți luptători camera de trecere

mici găuri de camere și covoare izolate fonic
a fost târziu să vină după un alt client

27 de ani, blackjack: (cu un șarpe

trecerea în cameră și mă întreabă dacă vreau elethithero ORALE --rotiountai-le: D :: D: și cu siguranță DA

covoare CONDUCTE mână adâncă, dar fără ritm, care a durat foarte puțin timp, dar am fost în erecție deplină, dar și începe misionară și vor intra gadilind în timp ce eu aș spune că eu gâdilă și am problema treello și a perseverat și cu tsimpyse Efectuarea de situații dumneavoastră Kinki multiple cu mușcături și zgârieturi - deoarece după actul sexual OTA a reveni la hotel și a văzut kathrefti am fost ca gdrmena Minx care primesc blana lor

După ce a fost spus să nu gadila pune-l în 4 și acolo a încercat și care să participe și să piardă, astfel, rata și de sincronizare și în cele din urmă a pus stomacul ei, care n încearcă din nou să wiggle n acest ceva nu cu excitat și să piardă rata și puțin oboseala de zi cu zi la scurt timp cu tsatise să prindeți și gâdila puțin că am avut chemotactice și puțin că dl luată în timp ce ea nu a avut răbdare să TERMINAT mâncat în mâinile în sân, fără ...: confuz :: confuz :: confuz: rusinea mea

Nu vreau să scrie negativ despre fata pe care recunoaște că a alocat doar voi face lucrul cel mai senzual si nu gadila si ciupire

DYSRESTO este că a doua zi după Balului pentru Voulgaris ar trebui să vadă prietenul meu care tocmai mă văd cu gheare și gdarsimata, probabil, va da-mi pantofii în mână, dar nu a pierdut nimic domnului și sunt IKEA
26 Οκτωβρίου, 2017
thanks φιλε--keep bourdeling
27 Οκτωβρίου, 2017
Τύπε αφού εν μέρει δε σου άρεσε, μπας και το σκορ έπρεπε να ήταν ισοπαλία Χμμμ;
N
Ntountaras
27 Οκτωβρίου, 2017
man η δικια μου ειναι ακομα πιο μαπαMoney Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5