Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδώ και αρκετό καιρό ήθελα να συναντήσω την Κατερίνα.... Είχα κάνει κανα δυο προσπάθειες που όμως δεν βόλεψαν οι ώρες μας... Και κάπως έτσι φτάσαμε στο σήμερα!!!
Συνεννόηση έυκολη με 2-3 μηνυματάκια και κλείστηκε το ραντεβού στο bill στο Μεταξουργείο!!! Έφτασα περίπου 20 λεπτά νωρίτερα.. οπότε έκανα και το ντουζάκι μου και άραξα να την περιμένω!!! Η Κατερίνα ήρθε στην ώρα της μπήκε χαμογελαστή και ευδιάθετη στο δωμάτιο με φίλησε και με ρώτησε για να καπνίσει! φυσικά και δέχτηκα...Οπότε τσιγαράκι και κουβεντούλα για αρχή για να σπάσει και ο πάγος!!! Μόλις τελείωσε το τσιάρο της λοιπόν... ήρθε εκεί που καθόμουν στην πολυθρόνα γονάτισε μπροστά μου και άρχισε να με φιλάει στο στόμα και στον λαιμό....εκεί που μου έβγαλε την μπλούζα και συνέχιζε να με φιλάει και να πηγαίνει προς τα κάτω... χτυπάει η πόρτα...!! οπότε κάπου εκεί κόβετε το έργο και ανοίγουμε την πόρτα για να πάρουμε τα σαπούνια που ζητήσαμε απο το ξενοδοχείο!!! Όπως καταλαβαίνετε η συνέχεια δόθηκε στο ντουζ... μπήκαμε μαζί για ντουζάκι(εγω το δέυτερο) φιλάκια, χαδάκια και τα σχετικά... οπότε και πάμε προς το κρεβάτι όπου ξεκινάει ενα φανταστικό στοματικό το Κατερινάκι με περιποίηση της γύρο περιοχής!!! κάπου εκει λοιπόν μου φοράει το σκουφάκι και με καβαλάει και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου με ωραίο ρυθμό ενώ με φιλάει συνέχεια στο λαιμό και στο στόμα!!! Γύρισμα στα 4 όπου η θέα ως γνωστόν είναι απίστευτη... και κάπου εκεί ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου!!!
τσιγαράκι... ντουζάκι... κουβεντούλα.... και έναρξη δέυτερου γύρου με άλλο ενα απολαυστικό στοματικό απο την Κατερίνα... Αυτή την φορά σε 69 για να την περιποιηθώ και εγώ!
στην συνέχεια στα 4 και μετα γύρισμα ανάσκελα με τα πόδια της στους ώμους μου για να βλέπω το προσωπάκι της και τις βυζάρες της...!
Επειδή ένιωθα πως το τέλος ερχόταν της ζήτησα να με γλείψει και το έκανε με μεγάλη ευχαρίστηση!!!
Τσιγαράκι...Ντουζάκι...και αρκετή κουβεντούλα! Έκατσε τουλάχιστον 15 με 20 λεπτά παραπάνω και κουβεντιάζαμε!!!
ps. πάρα πολύ όμορφη(Τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα)!!
Πολύ ωραίο σώμα και φανταστικό δερματάκι!!
Χαμογελαστή και ευδιάθετη!
Οι βαθμολογίες είναι υψηλότερες που μου επέτρεψε το σύστημα!! Αν μπορούσα θα έβαζα σίγουρα μεγαλύτερες βαθμολογίες!!!
Εύχομαι να σας κατατόπισα γιατί ηταν την πρωτή μου κριτική και είμαι σχετικά άπειρος στη συγγραφή!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, PETROSANAL1, malkotto_94 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού