Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίλιαν. Σταμάτησε ο χρόνος!Προσκύνημα

Την Μουνάρα καυλόΛίλιαν την έχω "πάρει" πολλές φορές στο παρελθόν. Αρχικά, στο Ξανθίππης, προ 20ετίας. Εκεί πρωτοδούλεψε, νεαρό ξανθό κοριτσάκι, με κορμί που κόλαζε!! κι ακόμα κολάζει..... Έμεινε πολύ καιρό εδώ. Έμαθε Ελληνικά, βελτίωσε την τεχνική της και έγινε στανταράκι μου. Τελευταία, σε κάποιο της Φυλής, προ 10ετίας. Η Λίλιαν είναι η μουνάρα που προσφέρει απλόχερα ηδονή, Ζει το γαμήσι! Άγριο, δυνατό, απεριόριστο!!!!

Είναι πολύ ωραία γυναίκα, ξανθιά Τσέχα. Σε ομορφιά ξεπερνά κατά πολύ, "κορίτσια" & γκομενάκια με τα μισά χρόνια της. Πρόσωπο, μάτια, χείλη, "αγγελικά".
Με γνώρισε μόλις με είδε στο σαλονάκι. Στο δωμάτιο, μιλήσαμε και θυμηθήκαμε Έρωτας"τα παλιά".... Τρυφερά χαδάκια εκατέρωθεν, φιλιά στο κορμί -κάποια στο στόμα- γλείψιμο κορμιών-ε, ως που έφτασε στο μπούτσο. Πίπα βαθιά, υγρή, με καυλωτικούς ήχους.... σφλουμμ..μουαγκλουχχμ.., καυλωκαρφωτές ματιές & βογγητά. Ισπανικό, από πάνω, πισωκολλητό, όπου έφαγε πολλά χαστουκάκια ο τρομερός Ματάκιπωπός της. Τελικό σε ιεραποστολικό -για να βλέπω την έμορφη φάτσα της- με τη Λίλιαν να σκούζει... γάμαμεεε... σκίσε μεεεε!!!!
Ύστερα από πολλές γαμησοωθήσεις στο καφτό μουνί της, με μια ουρανομήκη ιαχή ΑααααΑΑΑχχχ... άδειασα στη μουνάρα της -με καπότα- έχωντας στ' αυτιά μου το ανυπόκριτο γέλιο ικανοποίησης:thinkingΛύπη?) της Λίλιαν....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, yorkie, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2017
Από τα ωραιότερα κορίτσια του αγοραίου έρωτα με ικανοποιητικές υπηρεσίεςΜατάκι
27 Οκτωβρίου, 2017
συγνώμη μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήταν κριτική για Λίλα ΛύπηΛύπη
G
giorgosmercurio
27 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς.
Καπέλο
I
ILIAS1339
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3