Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
3.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
3.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
4.0
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Κατ'αρχήν είναι μια ωραία μελαχρινή κοπελίτσα που κάνει ότι καλύτερο μπορεί (ξένη όπως δείχνει η προφορά),με ωραία χειλάκια που πηδιέται με δύο αγνώστους. Κατά τ'άλλα όμως το χάος...Άφαντοι πρωταγωνιστές (δε φαίνονται καθόλου) με ελάχιστη εμπειρία και γνώση του θέματος, ανύπαρκτη σκηνοθεσία και σενάριο, οπότε το γαμήσι έγινε γενικά μέτριο και επικεντρωμένο κυρίως στις πίπες. Ανάμικτα συναισθήματα, αλλά Θα θέλαμε να την ξαναδούμε την γκόμενα σε κάτι καλύτερο...
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410, peri70, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2017
μου αρεσε το "συναισθηματα" Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
εχουμε συναισθηματα με καποιες γκομενες.
αντε να εχουμε συναισθηματα αν καποιος αγαπουλης πηγε και αγαπησε ιεροδουλο που επισκεφτηκε πολλες φορες.
να φτασουμε και για μια τσοντα να ζυγιζουμε το βαρος της ως συναισθηματικο ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
27 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ψαγμένο το σχόλιό σου ! Μεγάλο χαμόγελο
G
Gunnar
08 Απριλίου, 2019
Το κορίτσι μου κάνει για Ισπανίδα και η τύπισσα για τα γούστα μου μουναρα.Απο σενάριο γανησετα αλλά όταν πρόκειται για ερασιτεχνική τσόντα,τα πρόσωπα τους οι άνδρες αν θέλουν τα κρύβουν.. Ο τίτλος παντός ουδεμία σχέση έχει με την ταινια καθώς μόνο ο έρμος ο τύπος με το λευκό πουκάμισο την γαμουσε ασταμάτητα.Αυτος φαίνεται ότι το κατέχει το σπορ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3