Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδάκι Κυριακής και αρκετή ώρα βρίσκομαι στη σελίδα του your angels "χαζεύοντας" τις φωτογραφίες των κοριτσιών...Την περισσότερη ώρα την σπατάλησα κοιτώντας τις φώτο της Τόνιας...Μου άρεσαν πάρα πολύ τα εσώρουχα που φορούσε σε αυτές αλλά και όλο το σύνολο το οποίο έφερνα στο νου μου πλατωνικά...!
Δεν έχασα χρόνο και αμέσως τηλεφώνησα στο γραφείο.Άψογη όπως πάντα η κυρία "Άντζυ" και το ραντεβουδάκι κλείστηκε μία ώρα μετά το τηλεφώνημα...
Κατευθύνθηκα προς το ξενοδοχείο,πήρα το δωμάτιο μου και χαλάρωσα λίγο κάνοντας ένα ντουζάκι...Η ώρα πλησίαζε και έτσι έστειλα μήνυμα με τον αριθμό του δωματίου μου.
Στην ώρα που είχαμε συμφωνήσει ακριβώς χτυπάει την πόρτα του δωματίου μου η Τόνια.Άνοιξα αμέσως και εντυπωσιάστηκα,πολύ σικάτη κοπέλα με μακριά μαλλιά πλέον μέχρι τους ώμους(ξανθά),όμορφο πρόσωπο,καθαρό με πολύ ωραίο χρώμα ματιών.Για το σώμα μπορείτε να καταλάβετε από τις φώτο.Σώμα μοντέλου γι'αυτό και ο τίτλος της κριτικής μις γιανγκ θα μπορούσε άνετα να λάβει μέρος στο διαγωνισμό.Το ντύσιμό της πάρα πολύ όμορφο και με ιδιαίτερο στυλ.Φορούσε ένα ωραίο νεανικό τζιν με σκισίματα,ένα άσπρο μπλουζάκι και από πάνω ένα ωραίο δερμάτινο μαύρο μπουφανάκι που την κολάκευε αρκετά!
Με το που μπήκε στο δωμάτιο φιληθήκαμε και καθίσαμε λίγο να γνωριστούμε.Αφού γδύθηκε και αποκάλυψε το σώμα της κατευθύνθηκε προς το μπάνιο.Έκανε το ντουζ της και με πολύ ήρεμο τρόπο πλησίασε στο κρεβάτι μας...
Ξεκινήσαμε με φιλιά πεταχτά που λίγο μετά μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα.Τριψίματα για ώρα σώμα με σώμα ενώ με το χέρι της δημιουργούσε "ένταση" στην ευαίσθητη μου περιοχή!Κατέβηκε πιο κάτω και έπιασε δουλειά.Πολύ καλό στοματικό από μέρους της με σχεδόν καθόλου χρήση χεριού,αρκετή περιποίηση στα @@@κια με ρουφήγματα και καραμέλωμα.Γυρίσαμε ξανά όπως στην αρχή με γλωσσόφιλα και όπως ήμασταν την έβαλα να ξαπλώσει για να περιποιηθώ και εγώ λίγο το γατάκι της...Ξεκίνησα να την φιλώ από το λαιμό της μέχρι κάτω φτάνοντας στη περιοχή της όπου έδειξε να το ευχαριστιέται με αληθοφανείς εκφράσεις ευχαρίστησης....
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με ιεραποστολική στάση.Όπως ήταν ξαπλωμένη περάσαμε το προφυλακτικό και ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος στο ιεραποστολικό.
Καθίσαμε στο κρεβάτι και μιλήσαμε για λίγα λεπτά μετά τον πρώτο γύρο.Κάναμε το μπάνιο μας και επιστρέψαμε στο πεδίο "μάχης" για την έναρξη του β' γύρου....Για να είμαι ειλικρινής η κούραση των ημερών ήταν εμφανής και έτσι δεν το έκρυψα από την Τόνια πως μπορεί να μην καταφέρω να τελειώσω σύντομα την δεύτερη φορά.Εκείνη με κοίταξε με τα όμορφα μάτια της και με ένα σίγουρο βλέμμα μου απάντησε πως θα τελειώσω....!Λέγοντας το μου κιόλας...!
Έτσι και έγινε...!
Ξεκίνησε πάλι τα άριστα και βασανιστικά προκαταρκτικά της με φιλιά σε όλο το σημείο του σώματός μου.Στοματικό εξίσου άριστο όπως και του πρώτου γύρου και πέρασμα του προφυλακτικού για σεξ!
Ξεκινήσαμε στα τέσσερα με άψογο στήσιμο από μέρους της.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια,μετά ιεραποστολικό και με ένα κοκτέιλ στοματικού κατέθεσα για δεύτερη φορά.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι χαμογελώντας ενώ εκείνη κάθισε δίπλα μου και με χάιδευε...Μιλήσαμε για κάποια θέματα περί ανέμων και υδάτων και χωρίς ίχνος βιασύνης κατευθύνθηκε προς το μπάνιο.
Ντύθηκε ήρεμα κι ωραία και με ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον πράγμα που θα γίνει σύντομα...!
Συμπερασματικά η Τόνια αποδείχτηκε σούπερ επαγγελματίας με άψογη συμμετοχή.Πιστεύω πως ανήκει στην κατηγορία των όμορφων call girl και πως όποιος την επιλέξει θα περάσει καλά καθώς διαθέτει εμφάνιση,υπηρεσίες και ωραίο στυλ!

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με την Τόνια.Τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2017
........ ΠροσκύνημαΠροσκύνημα δοκίμασε καί τήν Χατζή... θά μέ θυμηθείς Ναι!Ναι!
25 Οκτωβρίου, 2017
miss young η τόνια??
M
mars_ch
26 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ναι ναι!!!!Κουκλίτσα είναι!!!
26 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την έχω δοκιμάσει προ διμήνου με το προηγούμενο γραφείο που δούλευε, έχω άποψη... αλλά γούστα είναι αυτά
M
mars_ch
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4