Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η εβδομάδα ήταν δύσκολη και αποφάσισα ότι πειραματισμοί δεν χωρούσαν.
Έπρεπε να "ξορκίσω" το στρες με δυο ώρες γεμάτες σεξ και καλή παρέα, με μια γυναίκα που θα μου ξυπνούσε το πάθος...και μετά θα το έσβηνε με το κορμί της. Χωρίς πολύ σκέψη λοιπόν κάλεσα την Κατερίνα.
Τα πλατιά χαμόγελά μας όταν άνοιξε η πόρτα ήταν η αρχή ενός πολύ γεμάτου και χορταστικού δίωρου...
Λοιπόν η κατερίνα έχει ωριμάσει. Ήταν ένα πολύ όμορφο call girl. Τώρα είναι μια πολύ όμορφη εταίρα.
Ναι, στις δύο ώρες που κράτησε η συντροφιά της είχα δίπλα μου την κοπέλα, την ερωμένη, την τσουλάρα. Το κορίτσι "διάβαζε" τα θέλω μου και μεταμορφωνόταν με τρόπο μοναδικό.
Δεν μπορώ να ξεχάσω το βλεμα της την ώρα που, πετώντας την πετσέτα, ξεκίνησε να με ρουφάει κοιτώντας με στα μάτια. Αργα και βασανιστικά, χωρίς να αφήσει ούτε πόντο σε όλα τα επίμαχα σημεία. Και στο τέλος ούτε μια σταγόνα χαμένη (θυμηθείτε το αυτό)...
Δεν μπορώ να ξεχάσω τα ζωώδη ένστικτα που μου έβγαλε όταν στημένη στα τέσσερα ίδρωνε και φώναζε μαζί μου σφίγγοντας και με τα δύο χέρια το (κακόμοιρο) σεντόνι, άλλοτε δίνοντας η ίδια ρυθμό (τι κώλος θεέ μου) και άλλοτε αφήνοντας εμένα να βγάλω κάθε γούστο της στιγμής.
Ούτε το απίστευτο στήθος της, χαρά στα χέρια και το στόμα κάθε άντρα, όσο η ίδια κουνιόταν πάνω μου βγάζοντας μικρές κραυγές απόλαυσης.
Στο ιεραποστολικό, με θέα το όμορφο νεανικότατο προσωπάκι και τα πόδια της σφιχτά γύρω από τη μέση μου, σκέφτηκα πόσο τυχερός είναι κανείς για να μπορεί να έχει αυτό το πλάσμα στην αγκαλιά του. Και κάπου εκεί, ανάμεσα σε άπειρα φιλιά, πολύ gfe και γρήγορους ρυθμούς ήρθε και το δεύτερο τέλος.
Ακολούθησε ένας δεύτερος γύρος (συζήτησης αυτή τη φορά) και η Κατερίνα αποχώρησε. Πήρε όμως - μαγικά - μαζί της την κούραση, το στρες, τις καύλες μιας ολόκληρης βδομάδας. Και μου προσέφερε απλώχερα αυτό ο κάθε άντρας (ειδικά στην ηλικία των 40κάτι και άνω) αναζητά: δυο ώρες χωρίς σκέψεις, δυο ώρες που το μόνο που θα κυριαρχεί είναι το χαμόγελο, η καλή διάθεση, τα νιάτα (απέναντί σου φυσικά - περάσαν τα δικά μας) και ένα καταπληκτικό κορμί φτιαγμένο και προορισμένο να ικανοποιήσει τα γούστα σου.
Κατερίνα κορίτσι μου ολοκληρώνεσαι επαγγελματικά...κι είσαι μόνο 21. Να δω που θα φτάσεις. Σου εύχομαι πάντα καλά και να μας προσφέρεις αυτό που κάνεις τόσο άψογα...
ps
Η Κατερίνα βγαίνει από το μπάνιο λίγα λεπτά μετά την πρώτη φορά. Εγώ καθισμένος στην άκρη του κρεβατιού περιμένω.
"Έχει μείνει λίγο ακόμα, δεν το καθάρισα καλά !!", γελάει και με δείχνει...χαμηλά
"Δεν πειράζει, πάω για μπάνιο έτσι κι...". Σταματάω να μιλάω καθώς μου γυρνάει πλάτη, σκύβει μπροστά μου και με το ένα χέρι ανοίγει και μου δείχνει το σημείο που θα γλύψω. Την ίδια στιγμή παίρνει στο στόμα της την τελευταία μου σταγόνα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, kaavlas, alpula και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2017
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
TG
The Godfather
24 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thanks !!
J
john100
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2