Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 279367
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη για πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί. Απογευματινή βάρδια και η ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής μου παρουσίασε την Αγάπη.
Πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα από την Ρωσία με φοβερό φυσικό στήθος. Ενημερώθηκα ότι τα προγράμματα παίζουν από 50 Ευρώ το απλό μέχρι 100 Ευρώ όπου εάν ενθυμούμαι καλώς είναι το αυταρχικό μετά συνουσίας.
Σαν λάτρης του ισπανικού κατέβαλα το παράβολο των 70 ευρώπουλων για το σχετικό πρόγραμμα και εισήλθα στα ενδότερα. Δεν έχω επισκεφθεί στο παρελθόν το συγκεκριμένο στούντιο οπότε μπορώ να πω ότι το δωμάτιο με το κρεβάτι που έχει τον ουρανό με τις κουρτίνες περιμετρικά ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Ο χώρος από άποψη καθαριότητας ήταν άριστος ομοίως και το μπάνιο.
Ακολουθεί το απαραίτητο ντούς από μέρους μου καθ'ότιν μπορεί να διαθέτουμε βρώμικο μυαλό αλλά επ'ουδενί δεν είμαστε και βρομύλοι, και μετά άραγμα στο κρεβάτι όπου εντός πενταλέπτου εισέρχεται μέσα στο χαμόγελο η εργαζόμενη κορασίδα. Μετά το σχετικό social time όπου διεπίστωσα τον ευχάριστο χαρακτήρα της Αγάπης περάσαμε σε ικανοποιητικής διάρκειας προκαταρκτικά όπου είχαμε εναλλαγές ισπανικού ( το στήθος της ενδείκνυνται για κάτι τέτοιο ) και πίπας. Προς άρση παρεξηγήσεων να αναφέρω ότι το στοματικό ήταν με προφυλακτικό κατ'όπιν επιλογής μου αν και υπήρχε η δυνατότητα άνευ στα 80 ευρώ όμως.
Στο κυρίως πιάτο είχαμε cowgirl και ιεραποστολικό για να έχω καλύτερη οπτική και θωπευτική επαφή με τις βυζάρες της Αγάπης Ναι! .
Το τέλος επήλθε εν μέσω κάτι Ρώσικων που μου έλεγε από τα οποία δεν καταλάβαινα τίποτε γι'αυτό ζήτησα μετάφραση στο τέλος.
Γενικά η κοπέλα το έχει τόσο σε συμμετοχή όσο και σε εμφάνιση για τα δικά μου γούστα και δεν διαπίστωσα βιασύνες ή άλλες παπαριές.
Έβαλα την ανώτερη βαθμολογία που μου επιτρέπει το σύστημα διότι δεν ένιωσα ότι μου έλειψε κάτι στην συγκεκριμένη συνάντηση και αν ξαναπετύχω την κοπέλα μάλλον θα την προτιμήσω ξανά.

ΥΓ. Ξέχασα να αναφέρω ότι η ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής διαθέτει ένα φοβερό μπροστινό σύστημα ίσως και μεγέθους J (USA) !!! Αν και έκανα διερευνητική ερώτηση δεν στάθηκα τυχερός διαφορετικά με έβλεπα να πήγαινα για διπλό μαζί με την Αγάπη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Μέλος
Εγγραφή:
5 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
66
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού