Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επανάληψη του ίδιου σεναρίου όπως με Όλγα...βρέθηκε το σπίτι του φίλου είχα κάτι ψιλά και λέω ας πάρω καμιά κοπέλα. Παίρνω το γραφείο ρωτάω διαθέσιμες και καταλήγουμε στην Ναντια, και το κλείνουμε. Μετά από λίγο όμως με παίρνει το γραφείο και μου λέει κάτι συνέβη η Ναντια δεν μπορεί, να στείλουμε την Κερρυ;; Λέω έτσι κι αλλιώς κασκαντέρ ας δοκιμάσουμε αυτήν...περίμενα και μέσα μου παρακαλούσα να μην είναι κάνα τρελό τσουβάλι...
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια χαμογελαστή κοπέλα με πολύ έντονα γοητευτικά μάτια και με πλατύ κοριτσίστικο χαμόγελο , με αθλητικά παπούτσια και τζιν, με τα ρούχα από μακριά ένα γλυκύτατο 18χρονο .
Από κοντά καταλαβαινεις ότι είναι γύρω στην ηλικία που γράφει ....Μπήκε μέσα με αέρα και άνεση ...χάρηκα γιατί φοβόμουν τυχόν μπάζο ...αγκαλιές γλωσσόφιλα ...ξέρει κάποια υποφερτά ελληνικά, έχει λέει ένα χρόνο στην Ελλάδα από Σιβηρική Ρωσία ...
Μπανάκι το μωρό και έρχεται στην αγκαλιά μου ...Στο σώμα τώρα για τα γούστα μου καλή ...κάτω από το 1,70 ωραίες αδύνατες γάμπες νορμάλ κωλαράκι καλή μεσούλα βυζάκι μικρο άλλα σταθερό κοριτσίστικο, γενικά ψιλό-πετιτ, όπως τις γουστάρω...όμως γλυκό γλυκό προσωπάκι ματάκια φοβερά και μέσα στο χαμόγελο ....Νοοτροπία Ρωσίδας που θέλει να ζήσει και να γνωρίσει τον κόσμο...και είχε λέει έναν που την είχε κλείσει στο σπίτι...έσκασε το μωρό και το έσκασε...Ναι!Ναι!
Στα του αγώνα , πήρε πρωτοβουλίες, πολύ χάιδεμα σώμα με σώμα , πολλά χαδάκια, ναζάκια , πίπα περιποίηση της γύρω περιοχής . Μου άρεσε που επικέντρωνε στην βάλανο την γλωσσίτσα της , παθιάρικα και σε κοιτούσε στα μάτια , αλλά γενικά ήταν πολύ ρηχή , δεν τον πήρε καθόλου βαθιά...φταίω και εγώ έπρεπε να μιλήσω, να δώσω κάποιες οδηγίες , αλλά απολάμβανα το κοίταγμα της ...λέω μπουκωμένη θα μπορεί;;
Στο σεξ , την πήρα πιο πολύ στα τέσσερα έδειχνε να της αρέσει , άκουγα κάποια Ρώσικα , λίγα Ελληνικά που έμαθε, καλά ήταν, βάρεσα αρκετά, της άρεσε ... Την έχυσα στα βυζάκια.
Επειδή ξέρει κάποια ελληνικά στο σόσιαλ ξεφύγαμε (φταίω και εγώ με έπιασε πάρλα, αλλά και γενικά είμαι ντεφορμέ αυτόν τον καιρό) ..έτσι δεν έμεινε πολύς χρόνος, απλά την έβαλα πάλι τσιμπούκι ''να την καμαρώνω''...
Δεν τελείωσα 2η φορά όμως λόγω του άγχους του χρόνου ....
Συμπέρασμα γλυκιά όμορφη κοπέλα για τα γούστα μου, δεν έκανε παπάδες αλλά ούτε με στράβωσε κάτι, χωράει βελτίωση (νομίζω είναι νέα) μιλάει κάποια Ελληνικά, καλό αυτό αλλά μην ξεφύγετε όπως εγώ ...
Τα λεφτά στο τέλος....αν την ξαναέπαιρνα ;; ναι γιατί όχι ....ήταν πολύ ευχάριστη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 20, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, iuakoya και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού