Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους σας χρωστάω κριτική από χθες που επισκέφθηκα την Κιμ. Θα μπω στο ζουμί κατευθείαν. Επίσκεψη στο κατάστημα κατά της 5 το πρωί μετά από έξοδο και με καυλες τρελές. Η κυρία στην υποδοχή ευγενεστατη πάντα και πολύ ωραίο "μιλφ" με αναγνωρίζει αμέσως και μου λέει χαμηλονοντας τα γυαλιά τύπου γραμματέας και με πονηρό χαμόγελο, για την Κιμ ήρθες έτσι? Με πέθανε το όλο σκηνικό πήγα να ξεροχυσω. Δεν κρατιέμαι της λέω και με βάζει στο δωμάτιο με το τζακούζι γιατί υπήρχαν συναγωνιστες που ήδη απολαμβαναν Κιμ και Τατιάνα. Το δωμάτιο τέλειο απλά, κυκλικό κρεβάτι και απέναντι καθρέφτης τεράστιος να απολαμβάνεις την προσπάθεια σου και σε "ντολμπυ ντιτζιταλ" μόνο τα πούρα μου έλειπαν. Κάνω το ντουζακι μου και μετά από λίγο έρχεται και η Κιμ. Αυτή την γυναίκα δεν μπορώ να την χορτάσω με τίποτα έχω βέβαια ένα κόλλημα με τα asian είναι το φετίχ μου, αγκαλιές φιλιά μου έλειψες σου ελειψα γιατί ήταν συνέχεια στο deluxe και μπαίνουμε στο ψητό.
Την ξαπλωνω και αρχίζουμε να φιλιομαστε παθιασμενα χαιδευα το μουνακι της παραμεριζοντας το κυλοτακι και άρχισε το μωράκι να μουσκευει, την βάζω στα 4 και άρχισε να μου γλυφει τον πουτσο αισθησιακα με πολλά παιχνίδια στο κεφάλι και χαιδεμα τα αρχιδια μου, την είδα σκηνοθέτης πορνο και την βάζω έτσι ώστε να βλέπω από τον καθρέφτη το μουνακι της καθώς με έγλυφε και της είπα να το χαιδευει. Πω ρε λέω τι ζω πάλι. Σηκωνομαι πάω από πίσω της και πολύ σιγά μπαίνω μέσα της. Απίστευτα στενή για τα δεδομένα μου αρπαζω την μαλλουρα της και κρατάω κόντρα, μπήκα όσο πιο βαθιά μπορούσα μετά την ανεβάζω από πάνω μου και όσο χτυπιοταν εγώ απολαμβάνω τα βυζια της να χτυπάνε το πρόσωπο μου δεν μπορούσα να αφήσω το καθρέφτη να πάει έτσι χαμένος και την γυρίζω πλάγια να έχω όλη την εικόνα της χαιδευα βυζομπαλα γυρνουσα το κεφάλι την φιλουσα ετριβα την κλειτωριδα της και της τράβηξα ένα χυσιμο μούρλια. Δώσαμε ραντεβού για την επόμενη φορά που θα έρθει στο κατάστημα ελπίζω να ναι σύντομα.
Καλά γαμησια σε όλους, γαματε γιατί χανόμαστε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κιμ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
391
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, makhswrx, stelios13 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2017
Γλωσσοφιλα σα να λέμε φιλιά με γλώσσα ή "ματς μουτς, ευχαριστούμε για την επισκεψη και ευτυχισμένο το νέο έτος";
24 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ πάθος πολύ γλωσσοφιλο, δεν ξέρω αν τα δίνει αλλού γιατί εμένα με χει σπονσορα Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2