Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γεια σας και πάλι, φίλοι μου.

Επιστρέφω με μια αναδρομική κριτική αυτήν τη φορά, καθώς ήταν από τις πρώτες μου εμπειρίες και τις είχα λησμονήσει, ευτυχώς, καθώς η εν λόγω περιοχή και το εν λόγω σπίτι μου έχει χαρίσει πολύ αρνητικές εμπειρίες από την εφηβική μου ηλικία κιόλας, καθώς ήταν η πρώτη φορά που επισκέφθηκα έναν τέτοιο χώρο.

Επομένως, δε θα μακρυγορήσω αυτήν τη φορά, καθώς καταλαβαίνετε ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος. Και αυτό είναι αρνητικό, γιατί δεν έχω πολλά θετικά να μοιραστώ και ούτε φυσικά να προτείνω.

Μπαίνω εκείνη τη μέρα, μια γλυκιά ηλικιωμένη τσατσά με υποδέχεται, μου ανακοινώνει απλό πρόγραμμα και παρουσιάζεται η Ελένη. Ήταν επιθετική, με αρπάζει και σχεδόν με τραβάει για να μείνω. Μια μελαχρινή κοπέλα, αρκετά εύσωμη με μεγάλο στήθος, οπίσθια, ψηλή milf. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά. Ούτε λόγος, δηλαδή. Απλά λόγω απειρίας και επειδή ψαχνόμουν για εμπειρίες σκέφτηκα να δοκιμάσω. Και εδώ ταιριάζει το "δεν ήξερες, δεν ρώταγες", που δυστυχώς όχι μόνο ισχύει αλλά είναι και επιτακτική ανάγκη να βοηθά ο ένας τον άλλον με τις κριτικές του εδώ.

Στα του αγώνα έρχεται μέσα και προκαταρκτικά μηδέν. Θυμάμαι ότι μου είχε κάνει εντύπωση ότι περίμενες να υπάρξει ανόρθωση ΧΩΡΙΣ να κάνει τίποτα. Εντάξει, δεν είσαι και η Μόνικα Μπελούτσι. Σκέτο "λούτσι/ος" ίσως.. Με είχε προσβάλλει κιόλας αλλά το θεώρησα αστείο και δεν έδωσα σημασία. Περνά προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο, αδιάφορη πίπα και μετά από λίγο έρχεται από πάνω. Πιασίματα δε μου επέτρεπε γιατί έλεγε ότι πονάει το σώμα της, κάτι τέτοιο. Γενικά δεν ήταν θετική. Εννοείται πως δεν την άκουσα και ακολούθησα το ανακοινωθέν πρόγραμμα και αναγκάστηκε να υπακούσει. Επειδή έβλεπα ότι δε θα τελείωνα ούτε με την έλευση του Αγίου Φωτός, δοκίμασα πισωκολλητό. Δυστυχώς, δεν ήξερε να στηθεί και έτσι ήταν εντελώς άγαρμπο και αμήχανο. Μη σας τα πολυλογώ, βγαίνω τελείως από μέσα της και της λέω να μου παίξει το μόριο, άντε να δώσει και κανένα φιλί "κάτι" μπας και.. Τελικά δεν ολοκλήρωσα ούτε και έτσι και επειδή είδα ότι είχε περάσει κοντά ένα 15λεπτο και άρχισε να "δυσανασχετεί" της είπα πως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και θα ολοκληρώσω μόνος μου. Επομένως, μπορούσε να αποχωρήσει. Φάνηκε ανακουφισμένη και φυσικά αποχώρησε αμέσως. Δεν είχα όρεξη να συνεχίσω μόνος μου εκεί μέσα, ο χώρος ήταν βρώμικος σχετικά (μυρωδιά, ξέστρωτα, σκουπίδια) και ήμουν έκδηλα ξενερωμένος. Βγαίνω από το δωμάτιο και πριν φύγω μου λέει η κοπέλα ποιες μέρες εργάζεται εκεί για να την επισκεφθώ ξανά. Της λέω "δε θα παραλείψω".

Και ξέρετε... "παρέλειψα" Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kinkey, brujeria69 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2017
Ωραία κριτική ο Τζούνης!
T
thor_69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1