Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Call-Girls 5499
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο φιλος και συναγωνιστης σιθ τα ειπε πολυ σωστα ολα. Ας αρχισω ομως και εγω την δικια μου εμπειρια.Κυριακη απογευμα και οδευω προς κεντρο για να πιτσιλισω καποια κορασιδα. Ειμουν μπερδεμενος στις επιλογες μου αλλα τελικα κατεληξα στην Αθηνα. Το ραντεβου κλειστικε πανευκολα 30 λεπτα πιο πριν. Προσκύνημα . Καταφθανω στο δωματιο και ανοιγει την πορτα μια κοντουλα ξανθια με πρασινα ματια. "Τι γλυκουλης εισαι εσυ" μου αναφωνει και με αρπαζει απο τον σβερκο και αρχιζει τα γλωσσοφιλα. Με ρωταει αν εχω κανει μπανιο της λεω ναι και μου λεει και εγω εχω κανει αν θες ξεκιναμε αμεσως (το μωρο ανυπομονουσε) της λεω καλυτερα να κανω ενα γρηγορο καλυτερα και ερχεται και αυτη μεσα και κανουμε λιγο παιχνιδι. Μονη της μου λεει οτι την γκαυλωσα και να παμε γρηγορα στο κρεβατι. Πιπα υγρη και βαθεια ενω ταυτοχρονα παιζω με τα βυζια της. Βυζι 2αρι στητο ωραιο ακριβως οπως μου αρεσει. Πρωτος γυρος ιεραποστολικο οπου μου λεει μαρεσει και θελω να με φιλας οταν με γαμας. Το τελος ηρθε μετα απο λιγο! ειπαμε ειμαι και γρηγορο πιστολι. Στην συνεχεια μιλησαμε για πολλα και διαφορα. Η κοπελα μορφωμενη, μιλαει απταιστα ελληνικα αφου ειναι ελληνιδα παρολο που την περνανε ολοι για ρωσσιδα. 2η φορα ειναι δυσκολο να σηκωθει ο Ναπολεον αλλα η ΑΘηνα τα καταφερε. Μου εκανε πολυ ωραια πιπα και εγω της εκανα ενα τρελο γλυφομουνι οπου ειχε αρχισει και εσταζε. Μετα με καβαλησε και εγω της εγλυφα τα βυζια. Ωραια εμπειρια. Σιγουρα ειναι μια καλη επιλογη. Στο αν θα την ξανασυναντουσα εβαλα ισως γιατι ενω περασα καλα δεν ηταν το κατι συνταρακτικο να πω οτι θα ξαναπαω. και ετσι και αλλιως το εχω ξαναπει οτι δυσκολα να ξαναπαω στην ιδια κοπελα. Ασχετο αλλα επειδη ειμουν ηδη κεντρο ειπα να παω στο χοτελ πιο νωρις και θυμομουν απο αλλη φορα τον οροφο οπου συνηθως μενουν τα κοριτσια. Οποτε ετσι οπως καθομουν στον καναπε εξω απο τα ασανσερ στον συγκεκριμενο οροφο σκαει μυτι ενας μουναρος με τακουνι, ψηλη ξανθια με κοντο μαλλακι (για ρωσσιδα την εκανα) και αρχιζω την καρφωνο με το βλεμμα μου, μου σκαει ενα γελακι και αποχωρει. Δεν προλαβα δυστηχως να κανω παιχνιδι η να πιασω κουβεντα ο μαλακας. Θα μου μεινει στο μυαλο αυτη η στιγμη παντως. Μακαρι να ειναι καμια απο κανα πρακτορειο να την πηδηξω αν δεν ειναι ακομα καλυτερα να την πηδηξω τζαμπα αλλα το θεμα ειναι οτι δεν πιστευω να ξαναβρεθουνε τα βλεμματα μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thegun, Dirty69, fouxter και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού