Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561275
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας τόσες θετικές κριτικές για τη Katy αποφασίζω να πάω να τη γνωρίσω. Ημερομηνία ενδεικτική. Θα αρχίσω πρώτα τη κριτική για το studio. Το έχουν φτιάξει εντυπωσιακά καλά, με πολύ στυλ και μπράβο στη decoratrice. Μπαίνω μέσα και κάθομαι στο δεύτερο σαλονάκι που είναι μακρυά από την εξώπορτα για να μη φαίνομαι. Έρχεται η τσατσά και μου ζητάει να κάτσω στο άλλο σαλονάκι. Δε κατάλαβα γιατί. Έρχεται ένας άλλος πελάτης και τον βάζει στο ίδιο σαλόνι μ εμένα. Δε ξέρω αν συνηθίζεται έτσι αλλά εμένα δε μου πολυάρεσε από τη στιγμή που είχε 2 σαλόνια. Ανοίγω το κινητό μου και βλέπω πως υπάρχουν δύο wifi Deluxe. Ζητάω από τη τσατσά τον κωδικό και μου λέει πως δεν έχουν. Το θεωρώ απαράδεκτο να μην έχουν wifi για τους πελάτες.

Έρχεται η Katy, μου αρέσει και ζητάω το απλό πρόγραμμα. Για όποιους δε έχουν δει η Katy είναι μια μελαχροινή κοπέλα γύρω στο 1,63 με μαύρο μακρύ μαλλί, πολύ γλυκό και στρογγυλό πρόσωπο, λεπτή αρκετά, μικρό στήθος, περιποιημένα πόδια χέρια. Δε πρέπει να είναι πάνω από 22 χρονών.

Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο με ένα μεγάλο χαμόγελο, κάθεται δίπλα μου και με ρωτάει τι κάνω. Μπορείς να επικοινωνήσεις εύκολα μαζί της και τα ματάκια της λάμπουν όταν μιλάει. Τσαχπινούλα, με χαμόγελα, ζουζουνιές. Θα πρέπει να είναι έτσι γλυκιά και στη προσωπική της ζωή. Αρχίζουμε να δαγκωνόμαστε και να βγάζουμε ρούχα. Η κοπέλα παίρνει τον χρόνο της, δε βιάζεται καθόλου. Παίρνει πρωτοβουλίες να πιάσει, να αλλάξει στάσεις και γενικά είναι πολύ δεκτική σε ό,τι της λες. Φαίνεται να της αρέσει αυτό που κάνει και παρά τη μικρή της ηλικία είναι πολύ άνετη. Γενικά είναι πολύ GFE κατάσταση από τη στιγμή που χαμογελάει γλυκά και σου ψιθυρίζει. Προσπάθησε έτσι πιο άγρια να μου πιάσει πχ το πηγούνι αυταρχικά αλλά είναι τόσο μικροκαμωμένη και γλυκιά που προσωπικά εμένα μου έβγαλε περισσότερο το ρομαντικογλυκουλικο σεξ παρά το άγριο ξέσκισμα. Σαν μεγάλος ποδολάγνος πρόσεξα τα πατουσάκια της. Ωραίο μανό, και πολύ απαλά. Στο τέλος ήμουν όρθιος από πάνω της και της τα έγλυφα ένα ένα και αυτή πήρε τον πούτσο μου, έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να μου τον παίζει. Κάπου εκεί τέλειωσα πάνω της και με χαμόγελο κοιτούσε τα χύσια μου στο κορμάκι της. Κάθισα μαζί της για ένα 20λεπτο και δεν παραπονέθηκε για τον χρόνο κάτι πολύ θετικό και επαγγελματικό.

Για τους αγαπούληδες τη συστήνω ανεπιφύλακτα αλλά και γενικά είναι μία πολύ καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, makhswrx, Qweeerty και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού