Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327244
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχαμε μαζευτεί παλαιοί συμμαθητές σ ένα ταβερνάκι. Γενικά δεν είμαι πολύ της φάσης αυτής αλλά πήγα γιατί πραγματικά ήθελα να δω κάποιους που τους βλέπω σπάνια. Το σπαστικό είναι ότι κάποιοι από αυτούς μου λένε γιατί δεν έχω παντρευτεί ακόμη και ότι θα με πάρουν τα χρόνια κ κάτι τέτοιες γραφικές μαλακίες. Ευτυχώς δεν κράτησε πολύ αυτή η μάζωξη γιατί αρχίσανε τα τηλέφωνα από τα σπίτια τους, με λίγα λόγια ήταν η ώρα που ο καθένας έπρεπε να πάει σπίτι του γιατί θα πέσει παντόφλα.
Ήταν μετά τις 11 ευτυχώς η Ζανέτ δούλευε νύχτα γιατί συνήθως είναι πρωινά και δεν μπορώ να πάω λόγο δουλειάς. Έφτασα έξω από το κατάστημα, δύο τύποι που οι φάτσες τους δεν μου άρεσαν καθόλου με κοζαρανε καλά καλά. Προσοχή στους συναδέλφους γιατί έχουν ακουστεί σκηνικά στην περιοχή. Μπαίνω μέσα κ λέω στην τσατσά ότι θα περάσω με την Ζανέτ. Με πηγαίνει στο δωμάτιο κ δίνω 50 για απλό.
Δεν θα κουράσω τους αναγνώστες άλλωστε έχουν γράψει κ άλλοι, η Ζανέτ γνωρίζει πολύ καλά το άθλημα, κάνει ωραία πίπα, ξέρει να στήνεται κ συμμετέχει τόσο καλά που με άφησε ικανοποιημένο. Είναι από τα λίγα στουντιοκοριτσα που τιμούν τα λεφτά που παίρνουν, γιατί ως γνωστόν σε όλους μας οι περισσότερες είναι ξεπετες. Το στούντιο καθαρό κ η τσατσά ευγενική. Όσο για την εμφάνιση της Ζανέτ ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, το δυνατό της σημείο η κωλαρα της. Η ημερομηνία που έχω βάλει είναι τυχαία γιατί πάει πάνω από μήνα που είχα πάει κ δεν θυμάμαι ακριβώς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, Villa Prive, Bourdelakias 79 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού