Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 100 10
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγα υποψιασμένος ότι δε θα βρω αυτά που έχω συνηθίσει (ή που είχα τέλος πάντων). Είχα πολύ καιρό να θυμηθώ αυτόν τον εαυτό μου.
Με ερέθισε το πρόστυχο παρουσιαστικό της και η ηλικία της. Είναι gilf πατημένο, αδύνατο, με πρόσωπο σπασμένο, αδιάφορο σώμα κοκαλιάρικο, αλλά αδύνατα μακριά πόδια πάνω σε τακουναρες. Αυτή η τελευταία εικόνα επέδρασσε το αδενικό μου σύστημα ως κανθαρίδα.

Έδωσα το 20αρικο για αυταρχικό. Της ζήτησα να μπει στο τέλος και η δεύτερη κοπέλα για την τελική πράξη αλλά μου είπε πως θα ντρεπόταν να κάνει (αυτό που θα ακολουθούσε) μπροστά σε κάποια άλλη. Της πρότεινα τα διπλάσια αλλά τίποτα.

Όταν μπήκε στο δωμάτιο κρατούσε ένα σεντόνι και λιπαντικό. Άρχισα να της χαϊδεύω τις ποδάρες. Το στόμα της μύριζε τσιγαρίλα και μιλούσε ξενέρωτα ελληνικά με βαριά ρωσική προφορά. Την έβαλα να ξαπλώσει και χάιδεψε λίγη ώρα τη γερασμένη μουνάρα της, που μύριζε όμως ευχάριστα.
Το δωμάτιο, η γερασμένη ιερόδουλη, η παλιά τετράγωνη τηλεόραση, η cult τσόντα.. όλα ήταν παρακμιακά, λες και βρισκόμουν σε hostel του ανατολικού μπλοκ. Τα λουλουδάτα καινούργια σεντόνια ήταν παράταιρα…

Της έδωσα να φορέσει το στραπόν. Με πήρε σε μια στάση, πισωκολλητα πάνω στο κρεβάτι. Δεν ήξερε να κουνηθεί καλά, αντί για τη λεκάνη κουνούσε όλο το σώμα, σημείο απειρίας ή βαρεμάρας. Με γαμησε όμως. Την έβαλα να στηριχτεί πατώντας με το ένα πόδι στο κρεβάτι. Επικεντρώθηκα πάνω στη λεπτή γραμμή της γαστροκνημίας της και την υπέροχη μαύρη τακουνάρα της. Το βλέμμα μου είχε στυλωθεί εκεί απόλυτα όσο με έπαιρνε χλιαρά από πίσω μηρυκάζοντας ψεύτικα επιφωνήματα. Και αυτή ήταν η πιο καυλωτική εικόνα της όλης φάσης.
Με γαμησε μερικά δευτερόλεπτα στα όρθια αλλά είχε κουραστεί.

Έστρωσε το σεντόνι κατάχαμα και έκανε βαθύ κάθισμα πατώντας γερά πάνω στις απίστευτες τακουνάρες της που είχαν καρφωθεί σαν σπαθιά στο πάτωμα. Άρχισε να κατουραει δυνατά ενώ εγώ τον έπαιζα σαν τρελός δίπλα της. Πέταξα τα χύσια μου πάνω στα καυτά κατουρα της που έβρεχαν το σεντόνι.

Η όλη φάση ήταν ανωμαλιάρικη. Ήθελα να της ζητήσω να κατουρησουν όλες μαζί, να φωνάξουν και την υπηρεσία, αλλά μάλλον θα είχαν λιποθυμήσει από την σεμνοτυφία τους. Μου είπε ότι κάνει extreme σαν και αυτό. Χαμογέλασα και την ευχαρίστησα χωρίς να της πω το αρχικό μου σχέδιο. Αλλά μάλλον αυτά έμειναν εκεί, στο σκοτεινό παρελθόν…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
531
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, perseas, Mr. White και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2017
"Έστρωσε το σεντόνι κατάχαμα και έκανε βαθύ κάθισμα πατώντας γερά πάνω στις απίστευτες τακουνάρες της που είχαν καρφωθεί σαν σπαθιά στο πάτωμα. Άρχισε να κατουραει δυνατά ενώ εγώ τον έπαιζα σαν τρελός δίπλα της. Πέταξα τα χύσια μου πάνω στα καυτά κατουρα της που έβρεχαν το σεντόνι.

Η όλη φάση ήταν ανωμαλιάρικη. Ήθελα να της ζητήσω να κατουρησουν όλες μαζί, να φωνάξουν και την υπηρεσία"

https://youtu.be/VbzUce9bolA?t=11
review reaction 3 tremor
22 Οκτωβρίου, 2017
Ρισπεκτ. Είσαι ο απόλυτος in extremis αυτής της κοινότητας.
review reaction 3 tremor
23 Οκτωβρίου, 2017
"Έστρωσε το σεντόνι κατάχαμα και έκανε βαθύ κάθισμα πατώντας γερά πάνω στις απίστευτες τακουνάρες της που είχαν καρφωθεί σαν σπαθιά στο πάτωμα", οι περιγραφές σου είναι επικές πόρνε μου, συνέχισε την καλή δουλειά και ενημέρωνε μας Καπέλο
review reaction 2 tremor
21 Αυγούστου, 2021
μου θύμησες Ανδρέα Εμπειρίκο !!! διαβασε τον !!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4