Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας, επιστρέφω με μια νέα κριτική. Και αυτήν τη φορά θετική... επιτέλους!

Σήμερα είχα την τύχη να απολαύσω μια εξαιρετική βόλτα στην περιοχή. Βρήκα πολύ καλές επιλογές, ευδιάθετες κοπέλες, ορεξάτες και πολλά υποσχόμενες. Αυτή, όμως, που με μαγνήτισε ήταν η Μαρία από τον εν λόγω οίκο.

Περνάω και περιμένω να έρθει η κοπέλα στο σαλόνι. Μας χαιρετάει και έρχεται μετά από λίγο και κάθεται πάνω μου αρχίζοντας να τρίβεται, φιλώντας μου το λαιμό και χαρίζοντάς μου το πλούσιο και ιδιαίτερο γλυκό βλέμμα και χαμόγελό της. Είναι ξανθούλα με μετρίου αναστήματος αλλά ωραίο και σφριγηλό στήθος, γλυκό πρόσωπο, φυσιολογικό ύψος και πολύ ωραία, φουσκωτά και αψεγάδιαστα οπίσθια. Μια κοπέλα φυσιολογική δηλαδή, με πλούσιες καμπύλες. Τής λέω πως θα κάνω μια βόλτα και θα επιστρέψω. Μου δίνει μερικά φιλιά, με χαϊδεύει τρυφερά και μου λέει ότι θα με περιμένει.

Δεν άργησα και πολύ να επιστρέψω. Βασικά δεν μπορούσα να τη βγάλω και από το μυαλό μου.

Επιστρέφω 23:50, δηλαδή δέκα λεπτά πριν τελειώσει η βάρδιά της, επομένως θα ήμουν ο τελευταίος της. Με βλέπει και μου χαμογελάει. Την ρωτάω μήπως θα ήταν καλύτερα να το αφήσουμε για άλλη μέρα γιατί μπορεί να ήταν κουρασμένη, φοβήθηκα ότι ίσως να βιαζόταν κιόλας και μου απαντά αφοπλιστικά "ούτε που να το σκέφτεσαι, δεν πας πουθενά τώρα". Πηγαίνω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται. Σε αυτό το σημείο να πω ότι η υπηρεσία ήταν ευγενέστατη και το δωμάτιο πραγματικά πεντακάθαρο.

Μπαίνει η κοπέλα και έρχεται και μου δίνει ένα ζεστό γλωσσόφιλο. Παρέλυσα προς στιγμή, καθώς δεν το περίμενα, και αρχίζει να με αγκαλιάζει και να με φιλάει ενώ ακόμα ήμασταν όρθιοι. Με ρωτάει την ηλικία μου, την ρωτάω και εγώ, συζητάμε λίγο και δε σταμάτησε ούτε προς στιγμή να χαμογελάει, να είναι χαρούμενη, γλυκιά και με απίστευτο νάζι. Με ξαπλώνει και μου λέει "άστα όλα σε μένα μωρό μου". Ήμουν επιφυλακτικός αλλά σκέφτηκα να την αφήσω να δω πού το πάει.

Αρχίζει τα φιλιά στο λαιμό, γλωσσόφιλα κάθε τόσο και λιγάκι, γλύψιμο στο στήθος και φιλιά με ρουφήγματα, ώσπου αρχίζει η ανόρθωση. Το παρατηρεί και μου ρίχνει ένα βλέμμα ικανό να σε φτιάξει από μόνο του. Τότε αρχίζει ακάποτη πίπα με γλυψίματα πάνω κάτω, με ρουφήγματα και γλώσσα στους όρχεις, φιλιά στο κεφάλι του πέους (δηλαδή στη βάλανο), φτυσίματα και φυσικά να το τρίβει στο στήθος της. Μια πίπα εξαιρετική, αισθησιακή, πλούσια, με υγρό σάλιο παντού και με τρόπο σαν να κάνει μαλάξεις. Αποθέωση!

Έρχεται πάνω μου για να ξεκινήσει η διείσδυση. Αρχίζω να της γλύφω και να της δαγκώνω τρυφερά το στήθος, εκείνη ξεκινά τις καυλωτικές φωνούλες της και να μου ζουλάει το στήθος στο πρόσωπό μου. Περιττό να πω ότι μύριζε υπέροχα. Ταυτόχρονα να χουφτώνω παντού και να μου ορθώνει τα οπίσθιά της για να το κάνω με μεγαλύτερη ένταση, ακόμα πιο βαθιά. Έδειχνε να το απολαμβάνει. Ξεκινά να τρίβεται ενώ είμαι μέσα της με ρυθμό όχι "πάνω-κάτω" αλλά κυκλικό, κάτι που ήταν απίστευτα αισθησιακό. Αλλάζουμε στάση για να την πάρω στα τέσσερα έχοντας αυτά τα υπέροχα οπίσθια μπροστά μου. Στήνεται με εξαιρετικό τρόπο, όσο τη σφυροκοπάω τόσο δείχνει να της αρέσει, κρατάει το ρυθμό και την ένταση αμείωτα. Κάποια στιγμή με αφοπλίζει ξανά γιατί μου παίρνει τα χέρια μου από τα οπίσθια που την κρατούσα και μου τα βάζει μπροστά της για να πιάνω το στήθος της και αυτό ήταν χωρίς υπερβολή ένα όνειρο στο να το βλέπω να πραγματοποιείται μπροστά μου και μέσα μου, όπως και δίπλα μου στον καθρέφτη. Συνεχίζω εντατικότατα, ώσπου σηκώνομαι λίγο και την παίρνω και πάλι έχοντας τα χέρια μου στα οπίσθια, πάντα σε στάση πισωκολλητού. Λίγο πριν ολοκληρώσω, λες και το κατάλαβε, με σταματά με το "μπες-βγες" της διείσδυσης και μου κάνει κυκλικό τρίψιμο. Δηλαδή τα οπίσθια να ακουμπάνε πάνω μου και να κάνουν γύρους, νιώθοντας το πέος μου να βιδώνει και βιδώνει. Δεν άντεξα περισσότερο. Μου χάρισε έναν ονειρεμένο οργασμό. Περίμενε μέχρι να μην υπάρχει ίχνος σπέρματος. Μου δίνει μερικά φιλιά, μού λέει πόσο γλυκός και καλός ήμουν μαζί της, ανταποδίδω και της λέω πως είναι το μόνο σίγουρο ότι θα πάω να τη βρω ξανά. Μου λέει ότι θα το ήθελε πολύ και θα με περιμένει.

Βγαίνοντας με σταματά η υπηρεσία για να με ρωτήσει πώς πέρασα. Δε με ενόχλησε καθόλου σε αυτά τα 15+ λεπτά που ήμουν στο δωμάτιο. Μάλιστα με ρώτησε γιατί βιάστηκα και της είπα ότι δε βιάστηκα καθόλου, ούτε βέβαια και η κοπέλα, η οποία παρόλο που ήμουν ο τελευταίος της και μάλιστα είχε περάσει η ώρα και είχε ολοκληρώσει η βάρδιά της, μου συμπεριφέρθηκε σαν να ήταν ξεκούραση και ο πρώτος της για την ημέρα! Την ευχαρίστησα για τη συμπεριφορά της και της είπα ότι η Μαρία μόλις απέκτησε ένα θαυμαστή.

Αυτά για τη σημερινή μου εμπειρία με τη Μαρία. Πολύ όμορφη, γλυκιά, ναζιάρα, με τρομερή όρεξη και ενέργεια, φιλική όσο δεν πάει, ενώ πίπα και σεξ να τα τιμά στο μέγιστο.


Μαρία... επιτέλους !

ΥΓ. Το σύστημα δε με αφήνει ακόμα να βάλω υψηλότερες βαθμολογίες, οπότε έβαλα τις υψηλότερες δυνατές. Αξίζει όσο δεν πάει και την προτείνω ανεπιφύλακτα αυτήν την υπέροχη κοπέλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 macan, Gingos, Kinkey και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2017
Ωραια κριτικη,καυλοσα!
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε μου αρέσει εμφανισιακά η συγκεκριμένη. Αλλά αφού εσύ την βρήκες μαζί της...
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Εγώ να δεις, τόσο που θα πάω σήμερα ξανά στην κοπέλα Ματάκι
T
tetrafasikos
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Vril η εμφάνιση είναι όπως το λες, ό,τι αρέσει στον καθένα! Αλλά φίλε με ικανοποίησε και σε αυτό αλλά, φυσικά, και στις υπηρεσίες της.. Ένιωθα σαν να είμαι με την κοπέλα μου!
T
tetrafasikos
23 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μη σε φολιασει σημερα σε σχεση με χτες..δε ψαχνουν γκομενο οι τανεςΓερο-μύστης..περιμενε 2-3 μερες..Γερο-μύστης
23 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου πήγα χθες και ήταν ακόμα καλύτερα από την προηγούμενη φορά. Πραγματικά απίστευτα!
T
tetrafasikos
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6