Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας χρονο, ξεκινησα για τον "κηπο" της Βερόνικας.
Εφτασα στη Φυλης στις 16.30. Ξεκινησα με μια βολτα στα απεναντι και διπλα μαγαζια. Συμπαθητικες παρουσιες, μερικες καναν και φουλ προγραμμα, αλλα καμια δεν μπορεσε να με κανει να αποκλινω απο τον στοχο μου.
Ανεβηκα τα σκαλοπατια, μπηκα, χαιρετισα και ρωτησα τι γινεται με τη Βικτωρια.
Απο τις 5.00 και μετα μου λεει η τσατσα. Τηρουμε τα ωραρια (με καποια καθυστερηση οπως θα δειτε παρακατω)
Στο μεταξυ σκαει μυτη η Νικη.
Γιατι εγραψες οτι ειναι ασχημοπαπο μου λεει.
Κοιτα να δεις γλυκια μου, για να αξιζουν οι κριτικες πρεπει να ειναι αληθινες.
Σου εβαλα 10 στο σεξ και ολοι οι φιλοι μου ηλθαν και σε πηραν.
Παρεμβαινει η τσα2 και της λεει: αυτα που εγραψε ηταν καλα, τι παραπονιεσαι.
Τοτε χαλαρωσε η Νικη και μια και ειμασταν μονοι στο σαλονι, αρχισε να με φιλαει και να μου χαιδευει πανω απο το παντελονι τα @@.
Διαπιστωσε με εκπληξη οτι καυλωσα.
Γιατι απορεις της λεω, αφου εισαι καυλιαρα.
Τοτε μπηκε ενας πελατης και μια και του ειπε η τσα2 οτι προηγειται αλλος για τη Βικτωρια περασε με τη Νικη.
Επειδη αρχισε να ερχεται κοσμος, ειπα στη τσα2 να με περασει σε δωματιο.
Με περασε στο δωματιο στο βαθος που εχει και ντουζιερα με σφραγισμενες πετσετες.
Μου εφερε και ενα ποτηρι νερο και με αφησε.
Εκανα ντουζακι, δυναμωσα το αρκουδισιον, ανοιξα και το παραθυρο να μπει καθαρος αερας και περιμενα.
Απο τον ακαλυπτο ακουγονταν σκορπιες κουβεντες των περιοικων.
Ειχε παει και τεταρτο και η Βερόνικα δεν ειχε φανει.
Ανοιγω διακριτικα τη πορτα και ξαναζητησα νερο. Ταυτοχρονα ρωτησα τι γινεται με τη Βερόνικα. Ετοιμαζεται μου λεει η τσα2.
Παει και 25 και ακομα να φανει.
Αρχισα να βαριεμαι και ξανανοιγω τη πορτα για να πω οτι φευγω. Εκεινει τη στιγμη ανοιγει η πορτα του μπανιου που ειναι ακριβως διπλα και βγαινει η Βικτωρια.
Την βουταω απο το μπρατσο και τη τραβαω μεσα. Δεν ειναι ακομα εντελως στιγμη μου λεει (τα αγγλικα της ειναι πολυ καλα).
Δεν με νοιαζει της λεω και αρχιζουμε ορθιοι το χαμουρεμα μα βαθια γλωσσοφιλα.
Μια στιγμη να σκουπισω το κραγιον μου λεει. Πηρε ενα απο τα διπλωμενα πετσετακια και σκουπησε τα χειλια μου και τα χειλια της.
Πεσαμε και κυριολεκτικα κυλιστηκαμε στο κρεβατι με βαθια υγρα φιλια ενω εγω χουφτωνα και φιλαγα παντου.
Ξεχασα, εχει αδυνατισει λιγο και ετσι φαινονται πιο εντονα τα βυζια της και ο κωλος της.
Για οσους διαβαζουν πρωτη φορα για τη Βερόνικα:
προσωπο = 9
Χειλια = 10
ματια = 10
βυζια = 10,
κωλος = 10,
γαμπες = 8
μπουτια = 10.
Μετα απο αρκετο χαμουρεμα με εστεισε για πιπα. Σου αρεσουν οι πιπες της λεω. Ναι, μου λεει, οταν αρχιζω να κανω πιπα ξεχναω να σταματησω.
Στη πιπα περνει 10 με τονο. Εναλλαγη παιξιματος κεφαλιου μα βαθυ λαρυγγι. Φτυσιματα, αργος αισθησιακος ρυθμος με εναλλαγη στο πιστοναρισμα.
Διαρκεια ατελειωτη. 10 λεπτα πιπα. Ξαφνικα ακουστηκε κτυπημα στη πορτα (διακριτικο μεν, χτυπημα δε).
Χαμπαρι η Βικτωρια. Γυρισε σε 69 και πιεζε τη κλειτοριδα της στη γλωσσα μου κανονταν μου-μου μια και ειχε το στομα γεματο.
Καιρος για σεξ λεει. Περναει αριστοτεχνικα καποτα και αρχιζει cow girl. Στην αρχη κλασσικο και μετα στη σταση οκλαδον με τα ποδια στο κρεββατι να ανεβοκατεβαινει στο καυλι μου προσφεροντας απολαυση στον φουτσο και τα ματια.
Τα ματια της λαγνα σε κοιτανε και σε καρφωνουν καυλερα.
Την γυρισα ιεραποστολικα για να σταματησω το σπερμα που ανεβαινε.
Στην αρχη την πηρα με τα ποδια πισω και μετα με τα ποδια κοντα στους ωμους μου.
Η αισθηση και η συμμετοχη της φοβερα και τα ματια της να κοιτανε λαγνοκαυλα.
Θα χυσω στο κωλο σου της λεω. Δεν εχω τζελ λεει (βλεπεις την βουτηξα απο τον διαδρομο). Θα σε γλυψω της λεω, Φτυσε μου λεει.
Φτυνω, τα πασαλειφει και τον χωνω. Ενα αχ ακουστηκε.
Μια και εχει τουρλωτο κωλο, το μουνι ειχε ελθει πιατο και το ηβικο μου ετριβε τη κλειτοριδα της ενω εσπρωχνα στο κωλι της.
Ξαφνικα ηλθε σε οργασμο και αρχισε να φωναζει δυνατα. Ειχα ξεχασει να κλεισω το παραθυρο και ακουστηκε απο τον ακαλυπτο "δεν τρεπεστε κλειστε τα παραθυρα". Πανω στην ωρα τελειωσα.
Μη βγεις μου λεει και με κραταει μεσα της.
Εισαι η τελεια ερωμενη της λεω. Θελω να γινεις η ερωμενη μου. Εχω αγορι μου λεει. Ειναι πολυ τυχερος της λεω. Yes, he is a lucky motherfucker μου λεει. Ειπαμε και αλλα πολλα. Επιασε την καποτα και μου ειπε να τραβηχτω.
Την αποχαιρετισα με ενα βαθυ φιλι και ενα τελευταιο χουφτωμα.
Την ξανασυστηνω χιλιες φορες. Συνδιαζει gfe με τσοντοκατασταση και οσο για vfm ειναι απιαστη.
Καλες συνουσιες σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Djole77, nikos708 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2017
Προφανώς στη Βερόνικα αναφέρεσαι παίκτη! Έχασες τα λογικά σου! Αφού πέρασες καλά, αυτό μετράει πάνω από όλα! Καπέλο
21 Οκτωβρίου, 2017
Ξερουμε ηλικια της Βικτωριας? Αν οχι ποσο την κανεις??ΓλώσσαΓλώσσα
21 Οκτωβρίου, 2017
Σιγουρα στην Βερόνικα αναφέρεσαι και οχι στην Βικτώρια. Μεγάλο χαμόγελο
Ζήτα αν θές απ'τους αντμιν να αλλάξουν την καταχώρηση.
Πάντως είναι εγγύηση η κοπέλα, Έρωτας γι'αυτο και κάθε φορά που πάω έχει 2 τουλάχιστον δωμάτια αναμονή.
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο. Συγγνώμη για τη σύγχυση. Φταίει και η ηλικία
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκτιμώ 25
21 Οκτωβρίου, 2017
Χμμ 25 με εβαλες σε πειρασμο τυπε...θα την εχω στα υποψην μου Μεγάλο χαμόγελο
21 Οκτωβρίου, 2017
λες στις τανες και στις τσατσαδες το nickname σου??μπραβο σου...αυτο σε κανει πολυ αξιοπιστο αξιολογητη...
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω για την υποδειξη.
Εκανα ηδη αναφορα στον διαχειριστη.
Σημερα εκανα μια βολτα στη γειτονια.
Πολες αξιολογες κοπελες αλλα καμμια δεν προσεφερε το ευρος των υπηρεσιων που προσφερουν οι κοπελες του 86Α.
Η μια δεν φιλαγε, η αλλη δεν εκανε ακαποτο....
Ελπιζω και η Αννη να ειναι το ιδιο καλη
22 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9