Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Call-Girls 16127
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνεννόηση με το γραφείο με 2-3 μηνύματα, πολύ γρήγορη και λίγες ώρες πριν το ραντεβού.

Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της ντυμένη με ένα αρκετά ωραίο φόρεμα. Είναι σίγουρα μία ευχάριστη παρουσία, ίσως λίγο επιφυλακτική αλλά αν κάνεις στην αρχή να συζητήσεις λίγο μαζί της διαπιστώνεις ότι μπορείς να πεις και ένα-δυο πράγματα μαζί της. Εξ Αγίας Πετρούπολης ορμώμενη φοιτήτρια όπως μου είπε.

Σώμα αντικειμενικά έχει πάρα πολύ ωραίο. Δυνατό της σημείο ασυζητητί (όπως φαίνεται και από τις φωτογραφίες) είναι το στήθος της. Από τα καλύτερα. Και το πρόσωπο είναι αρκετά καλό αν και με τις κλασικές γωνίες που εμένα προσωπικά δεν με τρελαίνουν. Σαφώς το όλο πακέτο, εν τέλει, είναι πολύ δυνατό.

Στα της αγωνιστικής συμμετοχής η κατάσταση είναι εντελώς GFE. Στοματικό μέτριο που βελτιώθηκε κάπως και συμπεριέλαβε και ρούφημα μπαλακίων κατόπιν δικής μου προτροπής. Γενικά η Ελεονώρα είναι δεκτική "οδηγιών" και σε καμία περίπτωση δεν θα κάνει την δύσκολη. Απλώς δεν θα πάρει και η ίδια καμία ιδιαίτερη πρωτοβουλία. 1ος γύρος ιεραποστολικό και ο 2ος - τον οποίο η ίδια έσπευσε να ξεκινήσει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
119
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΜrKavlopoulos, Jim25jim, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού