Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειναι ή η 4η ή η 5η μου φορα με τη συκγκεκριμενη κοπελα η οποια εχει γινει το στανταρακι μου εδω και καιρο λογω στηθους :tits123: κυριως αλλα και λογω χημειας και αποδοσης. Επισκεφθηκα το καταστημα σημερα κατα τις 6, 6και δουλευαν η γνωστη σε ολους μας και χιλιοπαρμενη απο εμενα και τον κολλητο μου εμιλυ και η σισσυ ως λατρης του γυναικειου βυζου Έρωτας επελεξα ακομη μια φορα την σισυ.

Για οσους δεν την γνωριζουν ειναι σχετικα κοντουλα με ενα πολυ περιεργο σωμα με την καλη εννοια περιεργο μιας και εχει πολυ λεπτο και σφιχτο σωμα για την προικα που κουβαλαει στο στηθος καθως ειναι και φυσικα. Μακρυ μαλλι ειτε ισιο ειτε σπαστο την εχω πετυχει αλλα αυτο το καιρο απο πριν το καλοκαιρι μεχρι και τωρα τα εχει ραστα, ολα αυτα σε συνδιασμο με τα τσιμπουκοχυλα της και καποια τατουαζ προς τελος της μεσης και στο πλαινο δεξι κωλομερι καθως και το σφιχτο μικρο αλλα καμπυλωτο κωλαρακι της την κανουν σκετη καυλα για τα γουστα μου. Έρωτας

Στα του αγωνα μιας και ειναι η πρωτη φορα που τα αναφερω για τη συγκεκριμενη κοπελα, εχουμε απιστευτη χημεια ξεκινησαμε με χαμουρεμα και χαδια καθως και καποια φιλια απο μερους της που σπανια η αληθεια ειναι οτι δινει τουλαχιστον με μενα οσες φορες την εχω τιμησει και στη συνεχεια αρχιζε να μου τον παιζει να χαιδευει την ευρυτερη περιοχη. Μολις το εργαλειο αρχισε να ανταποκρινεται με σηκωσε και τον εφτυσε για να τον χωσει στις βυζαρες της και επειτα απο αρκετα λεπτα αφιερωμενα σε αυτη τη σταση/φαση μου περασε σκουφακι και αρχισε να μου περνει πιπα. Η πιπα της οπως και τις αλλες φορες εκπληκτικη με πολλαπλες εναλαγες μια απο εδω μια απο εκει μια ολο μεσα μια μονο το κεφαλι και κατα κυριο λογο χωρις χερι. Τον εβγαζε εριχνε πεοσκαμπυλα στη μουρη της οπως επισης μου εγλυψε και τα απαλα μου @@κια αρκετα.

Επειτα ανεβηκε πανω μου καβαλησε το εργαλειο με θεα τις βυζαρες της, αλλαξαμε επειτα στα 4 και μετα ξανα πιπα απο μερους της το ιδιο καλη σε συνδιασμο και με μαλακια και ανεβηκε ολη πανω στη μουρη μου οπου περιποιηθκα το ομορφο νινι της για αρκετα λεπτα. Ηταν τετοια η πιεση που υπηρξαν στιγμες που δεν επερνα ανασα αναμεσα στα μπουτια της, μαλιστα λογω της στασης αυτης καταλαβαινα οτι ηταν αληθινοτατες οι συσπασεις της στη λεκανη και τα τρεμουλα στα ποδια καθως τα αχ και βαχ που εβγαζε. Ξανα μανα λιγο γλυψιμο στο εργαλειο και reverse cowgirl αυτη τη φορα με θεα την κωλαρα της να ανεβοκατεβαινει και να τρωει τα χαστουκια που τοσο πολυ φαινεται οτι ηθελε.

Αυξανε ρυθμο και σταματαγε και μετα ξανα το ιδιο, μετα κατεβηκε και συνεχισο το παιξιμο-γλυψιμο στο εργαλειο λεγοντας μου να την ξαναπαρω στα 4 της λεω οτι ηθελα να ειμαι εγω ορθιος και εκεινη στα 4 στο κρεβατι ετσι εβαλε ενα μαξιλαρι απτο κρεβατι στα γονατα για να ανεβει λιγο η λεκανη και εγω την γαμαγα ορθιος με αρκετα χαστουκια στα κωλομερια φαινοταν να το απολαμβανει. Επειδη δεν με βολεψε λογω υψους η σταση αυτη βγηκα και ξαπλωσα με ξαναπεριποιηθκε με πιπα και ανεβηκε απο πανω μου για τελευταια φορα με θεα τις βυζαρες της οπου εκει επειδη ηθελα να τελειωσω κιολας αυξησα το ρυθμο παρα πολυ και πιεζα και εγω με τα γονατα πανω κατω για περισσοτερη πιεση και διεισδυση και καπως ετσι ηρθε το τελος τουτη τη φορα. Κατσικογάμης

Πραγματικα ηταν απτις καλυτερες φορες απο ολες που εχω βρεθει μαζι της πραγματικα υδρωσαμε και οι δυο και το τιμησε το δωρακι της οπως και τις προηγουμενες φορες γιαυτο και συνεχιζω να την τιμαω. Τα ειπαμε λιγο μιας και τελειωνε η βαρδεια της σε λιγο με φιλησε και ανανεωσαμε το ραντεβου μας, και φυσικα οταν υπαρξει ο χρονος και το χρημα θα ξανατιμηθει. Καλη συνεχεια συναγωνιστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίσυ
eprepe1312
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, sotis99, mad_max και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού