Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έμπειρη στην δουλειά, αλλά και κουρασμένη από τα πολλά χιλιόμετρα στην δουλειά. Παραπέμπει σε αυτό που λέμε ξεσκισμένη και about to retire. Καλό παιδί πάντως, ομρφούλικο και κοντούλικο, έυκολο προς διαχείριση. Αφαιρέστε την γκλαμουριά από τις φωτό, ειδικά στο πρόσωπο (όπου τα παπιόχειλα είναι μάλλον υπερβολικά) και έχετε την εικόνα.
Πρόσωπο: -6- ΚΑθαρό με λαμπερά μάτια και τεράστια χείλη. Μαλλί στάχι. Αυτό μου έμεινε.
Σώμα: -7- Αδύνατη, ψηλοκάβαλη, κοντούλα. Μικρό βυζί, στητό κωλί. Καμία μέση. Μου έμειναν τα μακριά πόδια.
Γενική συμπεριφορά: -9- Καλό παιδί, μόνιμα με το χαμόγελο.
Επικοινωνία: Μια χαρά.
Σεξ: -7- Αν και δεν χάνει χρόνο, αν και αρχικά το ζει και ιδρώνει και κοκκινίζει κλπ, τελικά κλατάρει, δεν αντέχει και δεν έχει αυτό το κάτι να σε στείλει αδιάβαστο.
VFM: -5- Έφυγα και την είχα ξεχάσει στο 5λεπτο. Στο 10λεπτο έψαχνα να ξαναγαμήσω άλλη. Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω νομίζω.
Επανάληψη: Τσου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.211
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, ΜrKavlopoulos, AmoKomA και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2017
Απεριόριστη εμπιστοσύνη στις κριτικές σου, Jack !

Προσκύνημα
A
Alekos666
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δηλαδή ρε παιδια ποσο χρονων είναι και κουραστηκε από τα γαμησια ,αυτές τις μαλακιες λεμε και εχουνε μειωση τις
υπηρεσίες τεσπα ,η Ναντια η λιλυ η ολγα η μαγια τι να πουνε δεν μιλαω για μπουρδελα προ 20 χρονια που απογευματινη βαρδυα περναγε λοχος εξοδούχος δουλεια κανουνε όχι χομπυ........
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2