Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327289
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αλεξία δεν την είχα δει ξανά σε κάποιες σπάνιες τσάρκες που κάνω πλέον...Απ΄τις φώτο που έχει στο site μου κίνησε την περιέργεια καιρό τώρα να την γνωρίσω...Βέβαια τα κορίτσια του ομίλου δεν είναι σταθερά σε βάρδιες και έτσι έκανε πιο δύσκολο το έργο μου στο να την πετύχω σε ένα στούντιο που με εξυπηρετεί!
Κυριακή πρωί λοιπόν και κατευθύνθηκα προς το Αριστοτέλους.Ησυχία γενικά και εύκολο πάρκινγκ.Η υπηρεσία με καλωσόρισε και μου παρουσίασε την Αλεξία.Ξανθιά κοπέλα με ωραίο σχετικά σώμα,όμορφο πρόσωπο με ξανθά μαλλιά.Ωραίο κάπως κώλο και άνετο σαλονάρισμα...!
Την επέλεξα για τα ενδότερα και ανέβηκα στο δωμάτιο του πρώτου ορόφου...!
Έκανα ένα ντουζ και την περίμενα.Ήρθε μετά από λίγο και αφού μιλήσαμε για λίγο ξεκινήσαμε με κάποια φιλιά στο στόμα...Απ'ότι φάνηκε αποφεύγει διακριτικά τα γλωσσόφιλα.Ολοκλήρωσε κάποια τριψίματα που έκανε με το κορμί της στο δικό μου και μου πέρασε το προφυλακτικό.Στοματικό καλό με καλό ρυθμό αλλά με λίγη χρήση χεριού.Βέβαια έκανε και κάποια περάσματα με την γλώσσα της στα @@@κια.
Στο σεξ επιλέξαμε τρεις στάσεις.Πρώτα με την Αλεξία από πάνω να κινείται αργά και σταθερά.Στη συνέχεια στα πλάγια και ολοκληρώσαμε με ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα....!

Σε όλη τη διάρκεια η Αλεξία είχε πολύ καλή συμμετοχή και καλό ρυθμό στο κομμάτι του σεξ!Πιστεύω πως η εμφάνιση της αλλά και οι υπηρεσίες της είναι σε ικανοποιητικό στάδιο.Να προσθέσω πως η γνωρίμία μου μαζί της έγινε σε απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ δίχως να γνωρίζω τι μπορεί να προσφέρει σε πιο ανεβασμένα προγράμματα.Προσωπικά είναι μία καλή επαγγελματίας του χώρου και αξίζει κάποιος να την προσθέσει στη συλλογή του....!

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με την Αλεξία,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού