Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

συμπλήρωσα 30 ώρες δουλείας για την κοινωνία τους και το μόνο που κράτησα ήταν οι μάρκες και η δυσφορία ως κίνητρο ευρεσης ηδονής...και επειδή μου είναι δυσκολο να ρίξω γκομενα κατα βουληση κατεφυγα στην πιάτσα μπας και βρώ κάποια φτηνή απομίμηση γκόμενας...
...αντίκρυσα διάφορα παθητικά κρέατα προς ενοικίαση της ανοχής τους και κατέληξα στην Μελίνα , ένα μελαγχροινό ψιλόλιγνο μιλφοειδές το οποιο απο το σαλόνι με διέγειρε κάπως...ήταν μια απομίμηση flirt και καυλάντας ικανής να διοχετεύσει λίγη αιμάτωση κάτωθεν ...
...στο δωμάτιο κάναμε κάποια ψευτοπροκαταρκτικά , στην ουσία κέρδιζα χρόνο για να προλάβω να γεμίσω τα βολβοσηραγγώδη σωμάτια μου με αίμα ...λίγο οι χειλικές επαφές μου στο σώμα της , λιγο η μαστολειχία επικεντρωμένη στις επηρμένες θηλές της ... κάτι φαινόταν να γίνεται ...
στη συνέχεια της έχωσα το γυμνο πεοεντέριο μου στο στόμα της ...διστασε λιγο ...μυρισε την βάλανο του πέους μου και το έβαλε μέσα ...ένιωθα να τελειώνω οποτε το έβγαζα και της έλεγα να είναι πιο απαλή και αργή στην πεολειχία της μέχρι που δημιουργήθηκε μια συνουσιοεπαρκής στύση αλλά η ένταση μου θα έκανε την εκσπερμάτιση γρηγορη λόγω υπερδιεγερσης του συμπαθητικου ...και έτσι κιέγινε μετά απο 5-6 πεοκολπικές παρατριψεις σε ιεραποστολική στάση εξέκρινα το υγρο απο τις σπερμοκυστεις μου εκχύοντας το γνώριμο εγκεφαλικο συνουσιοπιοειδές δημιουργώντας μου ένα αίσθημα ικανοποιήσης ... κοινώς κάλυψα την ανάγκη για ποληδονισμό με μια φτηνή απομίμηση πραγματικού σέξ , όπως ακριβως θα ανέμενε κανείς απο τις επισκέψεις στα μπουρδέλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
rigormortis
Ανώτατος
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
19.667
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, giannisAthens, Πρυτανης και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2017
Αυτές τις υποψίες συναισθηματικού ηδονισμού τις εχουμε ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕΙ , αλλά φευ !
Απλά βρίσκονται στο πορνοβιογραφικό μας .
Καπέλο
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύριε πρύτανη έχετε ανοικτη προσκληση σε ηδονιστικη φιλοσοφική κουβέντα με την συνοδεια καφέ σε μαγαζι της αρεσκειας σας Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2