Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά τις 22.00 η επίσκεψή μου στο κατάστημα της Λιοσίων 73Α.

Τέσσερα κορίτσια παρούσες κατα την ώρα την επίσκεψης,η Isabella,η Έλενα,η Κλεοπάτρα και η Κορίνα.

Διάλεξα την Isabella αφού ήθελα από καιρό να μοιραστώ τον χρόνο μου μαζί της.

Η Isabella μπαμπάτσικο μωρό με ωραίες αναλογίες,πολύ ωραίο στήθος,όμορφα καπούλια και ωραίο έκφυλο πρόσωπο.Έρωτας

Ξεκινήσαμε με χαδάκια και ρούφηγμα των θυλών της.Στην συνέχεια άρχισε τα φιλιά σε όλο μου το σώμα και παράλληλα άρχισε να με γαργαλάει.Μεγάλο χαμόγελο

Αφού έπαιξε με τα χέρια και την γλώσσα ξεκίνησε το στοματικό με πάθος και deep throat το οποίο έφερε την επιθυμητή στύση.Κουλ

Στο σέξ περάσαμε σε κλασσική horse riding για αρκετή ώρα με πλήρη διείσδηση αλλά και κίνηση μέσα-έξω.Κουλ

Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό για αρκετή ώρα και στο τελείωμα αφού είχα κουραστεί γύρισα ανάσκελα και με καλό στοματικό αλλά και handjob ήρθε το τέλος!Ντροπή

Καθ'όλη την διάρκεια με γαργαλούσε πράγμα που με έκανε να γελάω όπως και μετά το τέλος γεγονός που έδωσε μια επιπλέον όμορφη νότα στην όλη συνάντηση.Η Isabella είναι πολύ πρόσχαρη κοπέλα με διάθεση και αυτό της δίνει παραπάνω πόντους.Γερο-μύστης

Συγκεντρωτικά,μια πολύ καλή περίπτωση για αυτούς που τους αρέσουν τα μπαμπάτσικα μωρά με συμμετοχή και διαδραστικότητα.Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Isabella
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, mad_max, LanciaRallye037 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού