Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γύρισα από την δουλειά το μεσημέρι έχοντας περίεργες διαθέσεις.Μερικές φορές όλους μας πιάνει μια διάθεση για παρακμιακές καταστάσεις.Αυτό ήθελα...φουλ cult κατάσταση.Η ανεξέλεγκτη καύλα με οδήγησε στο εν λόγω μαγαζάκι. Η απόλυτη ησυχία...κανένας πελάτης.Την Τζούλια την ξέρετε όλοι...βυζάρες κωλάρα...θωρηκτό Αβέρωφ ! Χαμογελαστή ευγενική μου λέει το μενού και της καταθέτω το παράβολο. Της λέω "πλύσου καλά κι έλα να τα πούμε"...γέλασε...και πήγε για γενική καθαριότητα. Μετά από λίγο κάνει εισβολή στο δωμάτιο το θωρηκτό!!!! Πετάει έξω τα πάντα όλα και βλέπει στο κρεββάτι να της έχω αφήσει άλλο ένα διπλό παράβολο."Θέλω σπέσιαλ πράγματα" της λέω."Μη μου ζητήσεις κώλο μόνο" μου λέει."Δεν θέλω κώλο..θέλω όλα τα υπόλοιπα στο κόκκινο" της λέω. "Πόσο καιρό έχεις να γαμήσεις ?" με ρώτησε..."2 μέρες" της λέω. Βάζει τα γέλια !!! "Οκ..περίμενε λίγο...έρχομαι ". Μάλλον είπε στην τσατσα να μην ενοχλήσει.Επιστρέφει με λάγνο βλέμμα..ξαπλώνει και αρχίζει τα γλυψίματα. Χώθηκα στις βυζάρες της..της δάγκωνα τις ρώγες με μανία και άρχισα να την γλύφω ολόκληρη.Παλεύοντας βρεθήκαμε στο 69.Αυτή τσιμπούκωνε ακάποτα μέχρι το λαρύγγι κι εγώ είχα όλη την μουνάρα της στο στόμα.Με τα δυο χέρια της άνοιξα τα τεράστια κωλομέρια και της έχωσα την όλη την γλώσσα μέσα στην καθαρή μουνάρα της. Άρχισε να βογγάει και να γλύφει τον πούτσο μου με μανία ! Της χώνω το δάχτυλο στην κωλάρα της και δεν έφερε αντίρηση.Καλά πάμε λέω.Την ξαπλώνω γλύφοντας τις βυζάρες της και δοκίμασα να τρίβω τον πούτσο μου στο μουνί της ακάποτα.Το δέχτηκε.Τώρα πάμε καλύτερα..λέω.Με αρπάζει από τα κωλομέρια και με σφίγγει πάνω στην μουνάρα της που ένιωθα να γλυστράει από υγρά και αρχίζει βαθειά γλωσσόφιλα ! Έχωνε την γλώσσα της βαθειά και βογγούσε περίεργα."Καύλωσε η κυρία"..λέω."Βάλτον μου" μου λέει λαχανιασμένη."Καπότα" της λέω...!!! Μου δίνει την καπότα να την βάλω μόνος μου έχοντας το χέρι της στο πρόσωπο με κλειστά μάτια και ανοίγει τα πόδια της."Τούρμπο η κυρία"λέω...τούρμπο κι εγώ όμως !!! Της τον χώνω σ αυτή την στάση παρ ότι η κοιλάρα της (την έχει μπόλικη !!!)με δυσκόλευε λίγο. Με ξαναχουφτώνει από τα κωλομέρια και αρχίζει ένα εξωφρενικό μέσα-έξω !!!!!!! Το ένα μου χέρι στην κωλάρα της και το άλλο κάτω από τον λαιμό της.Οι γλώσσες μας έπιασαν λαρύγγι!!! Ένιωθα το μουνί της να σφίγγει τον πούτσο μου.Την ώρα που την έχυνα έβγαλε μια δυνατή φωνή.Αυτό ήταν !!!! Όλα οκ !!!! Βγάζοντας τον πούτσο μου από μέσα της δεν έβλεπα προφυλακτικό !!!! Ευτυχώς από το άγριο γαμήσι είχε μείνει στην άκρη στο κεφάλι. Γυρισε η καρδιά μου στην θέση της ! Μείναμε έτσι για λίγο και μου λέει.."Έχυσα !!!!"..."Δυνατό γαμήσι" της λέω..βάζουμε τα γέλια κι οι δύο και κάπως έτσι ήρθε το τέλος.Χρόνος παραμονής περίπου 30 λεπτά.Δεν ξέρω αν τελικά έχυσε..ένιωσα προς το τέλος να σφίγγει πολύ το μουνί της πάντως..δεν ξέρω...μόνο αυτή ξέρει ! Η Τζούλια δεν λέει πολλά εμφανισιακά αλλά σίγουρα αν κάτσει η χημεία θα σου τα δώσει όλα ! (Με το παραπάνω παράβολο βέβαια !!!)...συστήνεται μόνο για BBW λάτρεις και παρακμιακών καταστάσεων λάτρεις. Όσοι γουστάρουν πιπίνια μοντελέ ας μην περάσουν ούτε απ έξω !!! Εγώ το cult μου το απόλαυσα πάντως !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 johnnybgud2nite, Akap07, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2017
Εξαιρετική κριτική! Άψογος φίλε!
T
tetrafasikos
20 Οκτωβρίου, 2017
Ωραία παρακμιακή συνεύρεση !
Καπέλο
03 Φεβρουαρίου, 2018
Οντως τελεια κριτικη..επειδη δεν μενω αθηνα αλλα ερχομαι πολυ συχνα ξερει κανεις αν γινεται και ποσο κοστιζει η τζουλια για μια ωρα...Ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3