Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133355
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα από μια δύσκολη περιοδο στη δουλειά βρήκα λιγο ελεύθερο χρόνο για να παρω το συγκεκριμένο καυλιδιο που ειχα βάλει στο μάτι από καιρό. Η συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα υποδειγματική και το μωράκι κατέφτασε στην ώρα του με τακουνια και κολλητό φόρεμα. Μολις την είδα ο πουτσος μου έφαγε κοκομπλοκο! Λεω εδω είμαστε... Ναζιάρα, με πολυ ωραίο χαμόγελο, πολυ ευγενική και πρόσχαρη γεμάτη ερωτισμό. Σώμα οτι βλέπετε και καλύτερο! Πρόσωπο; όσοι τη δείτε στα γόνατα να τον ρουφάει θα καταλάβετε. Οτι χρειαζόταν λοιπόν για να θεραπεύσει το κουρασμένο μου καυλι. Συγνώμη κορμί ήθελα να πωΓλώσσα! Μπήκε για ντουζακι και μου ήρθε μοσχομυριστή στο κρεβάτι και με άρχισε στα χάδια και τα φιλιά. Ούτε η πρώην έτσι! Έγινα και γω κάγκελο, χουφτωνα έβαζα δάχτυλα και τελικά την έστησα στα 4 για πίπα με θέα την κωλαρα της στον καθρέφτη. Η μικρή εχει γεννηθεί για να ρουφάει. Σιγουρα εχει περιθώρια βελτίωσης αλλα το φυσικό ταλέντο ξεχωρίζει... Δεν κρατιόμουν αλλο ομως. Πέρασα λάστιχο και την ξεσκισα στα 4 μέχρι να χύσω. Το μουνακι της ήταν μούσκεμα και ειναι στενουλη. Οτι πρέπει για αγριο σκίσιμο. Η συμμετοχή αρκετά αληθοφανής, χωρίς περιττούς θεατρινισμούς και υπερβολές. Μου έδωσε την εντύπωση οτι κανει το ταλέντο της επάγγελμα. Ντουζακι, κουβεντούλα και σε ελάχιστο χρόνο έπαρση σημαίας γιατι η καυλα με το μωρο είχε χτυπήσει κόκκινο. Εχει μια γλώσσα κόλαση! Την πηρα αρχικά ιεραποστολικα με τα πόδια στους ώμους και μετα την έστησα στα όρθια στον καθρεφτη και την γαμησα με ότι αντοχές είχα! Γίναμε και οι 2 μούσκεμα αλλα η μικρή γούσταρε και τα ήθελε στο στόμα. Της έκανα το χατίρι και αφου τα καθάρισε με ευλάβεια απλα τα κατάπιε ολα! Αν δεν ήμουν τόσο κουρασμένος θα την εσκιζα αλλη μια επιτόπου! Συνοπτικά, 19χρονων καυλακι με ωραίο σώμα που ξέρει να στήνεται γουστάρει να τη γαμας άγρια και τα καταπίνει! Δεν ειναι vmf; ρητορική ερώτηση φυσικά. Καπέλο Καλα γαμησια σε όλους κύριοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, DmtrsxXx, Ettore και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
Περιμένω την κριτική σου που θα γραφει...."θα ξανασυναντουσες την κοπελα΄" και θα απαντας.. εστω "ισως"
T
Theios50xr
review reaction 1 hornyasfuck
19 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θείο δε σου φτάνουν τα χρόνια. Πιο πιθανό να πάρεις σύνταξη πρωθυπουργού
review reaction 1 hornyasfuck
20 Οκτωβρίου, 2017
Ωραίος παίκτη. Και εγώ την έχω βάλει στο μάτι πριν καν εμφανιστούν οι κριτικές. Μια ευκαιρία περιμένω. Μας έχει φάει η δουλειά αδερφέ. Α, και η σταθερή σχέση. Γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3