Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατόπιν εντολής του καπετάνιου του forum, παραθέτω την ταπεινή μου εμπειρία με την Alexia.

Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε μετά από προτροπή των δύο μούτρων του forum, γνωστά και ως «Παλιόπαιδο» και «Βρωμιάρης», που όπως έχουν γράψει στις παρακάτω κριτικές, δοκίμασαν και οι δύο την κοπέλα στα όρια της. Επικουρικά λοιπόν τα δικά μου συμπεράσματα.

Όπως ανέφερα στο νήμα του Glamour, ο όρος «τίμια επιλογή» θα μείωνε την κοπέλα, καθώς παραπέμπει σε κάτι υποδεέστερο, αλλά το ξεπερνάμε λόγω του μικρότερου τιμήματος σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες του πρακτορείου. Αυτό όμως το υποδεέστερο για την Alexia δεν ισχύει. Ψηλή κοπέλα, με ύψος όσο αναφέρεται στην καταχώρηση της, όχι κλεμμένο, αδύνατο σώμα μαυρισμένο και χωρίς ατέλειες, με μικρό στήθος μεγέθους Β όπως διαφημίζεται και απολύτως στη θέση του. Δύο piercing στην περιοχή του αφαλού και άλλο ένα καρφωμένο σε μια από τις δύο ανοιχτές εξώπορτες του κήπου της Εδέμ. Πρόσωπο γλυκό, με κάποια υπολείμματα ακμής, μάτια όμορφα και έξυπνα, όπως απεικονίζονται στις φωτογραφίες της. Χαμογελαστή, ευγενής σαν χαρακτήρας και ευχάριστη στη συζήτηση με ολίγα Αγγλικά. Τα πράγματα γίνονται πιο ενδιαφέροντα μόλις σταματήσει να μιλάει, αφού εκεί αποκαλύπτεται η μεγάλη της Ουκρανίας σχολή! Ωραία αίσθηση και αριστοτεχνικά στησίματα από μέρους της. Ενδιαφέρεται και ρωτά διακριτικά για να διευκολύνει με την τεχνική της, τόσο το επιθυμητό στυλ όσο και την απόδοση στο άλμα του αθλητή. Ίσως κάποιους τους ενοχλήσει στην έναρξη ένα ήπιο αντισηπτικό που ευγενικά εφαρμόζει για λόγους υγιεινής και στη λήξη ότι απομακρύνεται σχετικά γρήγορα, χωρίς να έχει βεβαιωθεί ότι παρέλαβε με το στοματάκι της όλο το προϊόν της σεξουαλικής διεργασίας. Στο ενδιάμεσο παραλαμβάνει κανείς με ευχαρίστηση αυτό που ζητάει, με την Alexia να διατηρεί ένα ρυθμό 30% ενεργητικό και 70% παθητικό.

Μόνον αφού ολοκληρώσαμε ό,τι είχαμε να κάνουμε, μου έκανε την σούμα και τον λογαριασμό. Συνοψίζοντας, η Alexia δεν με έφτασε σε κατάσταση που να ξεχάσω ποιος είμαι, αλλά την κατατάσσω πάνω από τον μέσο όρο και οπωσδήποτε πάνω από τα 140άρια και 160άρια που αδίκως παράλληλα κυκλοφορούν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, borbi2525 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
Λιτή και ουσιαστική κριτική με την υπογραφή του μεγάλου μύστη, ρέκτη και συναγωνστή, κ. Vlandis!
19 Οκτωβρίου, 2017
Συναγωνιστή μετά το πέρασμά σας Κατσικογάμης, Γερο-μύστης πόσο χρόνο εκτιμάτε ότι χρειάζεται η εργαζόμενη για να ανακάμψει? Μην πάμε και πάμε άκλαυτοι Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2