Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442341
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασμα από το εν λόγω κατάστημα να τσεκάρω τις νέες παρουσίες. Μεταξύ αυτών και η Κίρα της οποίας οι φωτό έδειχναν κοπέλα τούμπανο. Στην υποδοχή κλασικά η Όλγα που αφού με κέρασε την βότκα που ζήτησα μου έδειξε το ρόστερ. Μια και είχα πάει για τις καινούργιες να πώ ότι εμφανησιακά μόνο η Αλίκη η Ρουμάνα και η Κίρα μου τράβηξαν την προσοχή. Επιλογή της Κίρας λοιπόν αν και είχα προειδοποίηση από την οικοδέσποινα για τους περιορισμούς στο σέρβις της συγκεκριμένης και θα εξηγηγήσω παρακάτω.

Η Κίρα μελαχρινή με μακρύ μαλί, γλυκό πρόσωπο, μοντελέ σώμα αψεγάδιαστο, στήθος 2αρι που κοιτάει ψηλά, κωλαράκι σούπερ, μακριά καλλίγραμμα πόδια και μαύρισμα σε όλο το σώμα. Σούπερ καύλα το μωρό. Δήλωσε από Ισραήλ αλλά μάλλον από Ρουμανία κρατάει η σκούφια της. Συννενόηση αγγλικά (πολύ καλά) αλλά μιλάει ιταλικά, γερμανικά, γαλλικά και δεν ξέρω τί άλλο.

Ήρθε στο δωμάτιο ευδιάθετη και αρκετά ομηλιτική και μετά από ένα γρήγορο δικό μου μπανάκι ξεκίνησε μασάζ μένοντας η ίδια μόνο τα εσώρουχα της και τις καυλιάρικες 12ποντες γόβες. Μασάζ μέτριο θα έλεγα μόνο στην πλάτη καλύτερο να πω η αλήθεια από ότι περίμενα.

Η συνέχεια και αφού αφαίρεσαι τα εσώρουχα της πέρασε κατευθείαν προφυλαχτικό για στοματικό Κεφάλι σε τοίχο!. Ευτυχώς λόγω της εμφάνισης της είχα μια σχετικά καλή στύση που επειδή το στοματικό της ήταν καλό (για κεκαλυμμένο) συνεχίσαμε τον αγώνα. Για φιλιά, δάχτυλα κλπ ούτε λόγος. Εναλλαγή 3 στάσεων με αυξημένους ρυθμούς παλλινδρόμησης, cow από πίσω στα όρθια, και ιεραποστολικά όπου και μας βρήκε το τέλος.

Συμπερασματικά δεν θα την συνιστούσα παρά μόνο για το παλμαρέ του καθενός μόνο και μόνο γιατί είναι πολύ ωραίο κορμί. Το ίδιο βέβαια μπορεί κάποιος να πάρει και σε αρκετά στούντιο με ανάλογα χρήματα (ακόμη και καλύτερα κορμιά).
Το μασάζ όμως δεν είναι στούντιο. Ωραία η κορμάρα αλλά εδώ ο κόσμος έρχεται για το σέρβις. Και πρέπει να καταλάβει η αλυσίδα ότι έτσι δουλειά δεν γίνεται. ¨Αλλο το στούντιο άλλο το μασάζ και θα πρέπει και οι κοπέλες να το κατάλαβουν κι αυτές εφόσον θέλουν να έχουν δουλειά.

Για αυτό και η Αλίνα στο συγκλεκριμένο μαγαζί είναι μακράν η τοπ και δεν προλαβαίνει !!!!Ναι!Ναι!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Butts
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.684
Πόντοι:
3.137
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, doc_lin, johny cunt και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού