Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τι να πω, ουτε εγω ξέρω τι με επιασε και πηγα με τη Τζουλια! Ισως επειδή ειχα καιρο να χωθω κατω από 2 τεραστια μασταρια, και ειχα καιρο να ζησω μια cult εμπειρια Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
Επισκεψη το μεσημερακι, ο οικος λιγο φρασκαρισμενος, και η Τζουλια προσχαρη και ευγενικη. Χωθηκα κατω από τα μασταρια της, και τα ρουφουσα σαν να μην υπαρχει αυριο! Ουτε εγω ξερω ποση ωρα επαιζα μαζι τους. Αφου πηρα 1 καλη βυζικη δοση, αρχισε να με φιλαει στο λαιμο, στηθος, κοιλια, και μετα τον εξαφανισε στο στομα της. Πολύ βαθυ τσιμπουκι, με μπολικο σαλιο, αλλα καπως γρηγορο. Της ειπα να το παει πιο αργα, και στη συνεχεια μου προσφερε 1 παρα πολύ καλο καραμελωμα στις μπαλες!
Για καμποση ωρα εκανε εναλλαγη καραμελωμα - τσιμπουκι, και στο τελος, όταν ενιωσα ότι πλησιαζε το τελος, της εχωσα το καυλι βαθεια μεσα στο λαρυγγι, και την κρατησα εκει ωσπου να αδειασω!

Η εμφανιση είναι ανευ σχολιασμου! Γιατι πηγα με 1 γυναικα η οποια ζυγιζει 1,5 φορα το βαρος μου, και την πληρωσα κι από πανω, ουτε εγω ξερω! Το τσιμπουκι της παντως είναι παρα πολύ καλο, και είναι η πιο καταλληλη για οποιον θελει να χωθεί κατω από 2 τεραστιους βυζικους ογκους και να τους ρουφηξει διχως ελεος Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2017
Ωραίος φίλε!

Ο τίτλος σου όλα τα λεφτά Καπέλο
T
tetrafasikos
18 Οκτωβρίου, 2017
Πρόκειται για την Τζούλια της Κνίδου ή άλλη;
18 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, απλά είπα την αλήθεια - αυτά δεν είναι απλά βυζιά, αλλά Βυζικοί όγκοι !!Ναι!Ναι!
19 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστη Dim72, δεν ξερω τη Τζουλια της Κνιδου, αλλα δε νομιζω ότι είναι η ιδια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4