Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Private Club/Studio 8610
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Καταρχήν είναι σε μία ήσυχη περιοχή, με 1-2 άτομα ασφαλείας απέξω τα οποία όμως δεν εμπνέουν επιθετικότητα ή αγριάδα.
Με την είσοδο, η τσατσά (ή η κόρη της-γύρω στα 35) με πήρε και με έβαλε σε ένα δωμάτιο. Και μου ζήτησε να θυμηθώ το όνομα.
Με σφυροκόπησε με 13-14 κοπέλες οι οποίες ακολουθούσαν το πρωτόκολλο: Φιλάκια στο μάγουλο και όνομα, λίγο λίκνισμα και "η επόμενη".

Την ώρα που της είπα το όνομα, μετά την παρέλαση, μου εξήγησε τους όρους και το κόστος. Συμφώνησα για μία ώρα λοιπόν.
Διάλεξα τη Chanel, κοπελιά από την Κολομβία, πιο πολύ γιατί δεν είχα προηγούμενη εμπειρία.

Το κορίτσι ήρθε στο δωμάτιο, με ρώτησε ξανά για το πόση ώρα την έχω και ακολούθως μου ζήτησε να την (προ-) πληρώσω.
Γυρνώντας, μου έφερε και ένα ουίσκι με κόκα που ζήτησα.
Κάναμε ντουζάκι, πέσαμε στον αγώνα και κάποια στιγμή, αντικρίζοντας την κ...λάρα της θέλησα να της την εξερευνήσω.
Πόσο πάει ρώτησα, μου είπε 50 και της είπα εντάξει. Αν είναι μου λέει, πλήρωσέ με τώρα.... "Μα, τώρα μπαινοβγαίνω μέσα σου"....
ΟΚ... άκυρο είπα, μόλις έχασες 50 ευρώ....

Μετά την ξενέρα, έγιναν φιλότιμες προσπάθειες από την πλευρά της και ανυψώθηκε πάλι το "ηθικό".

Τελειώσαμε λίγο πριν την ώρα και κάναμε ντουζάκι πριν τον "αποχωρισμό".

Φεύγοντας, με ρώτησε η τσατσά και είπα να μη χάσω την ευκαιρία. Αφού της δήλωσα ότι έμεινα ευχαριστημένος μεν από το κορίτσι, της ζήτησα τα ρέστα για την διαδικασία πληρωμής.
Εξηγώντας ότι δεν μπορεί να προπληρώσω υπηρεσία έξτρα, τη στιγμή που δεν ξέρω να το κορίτσι θα μου βγάλει γούστα για έξτρα.
Κάθισε και με άκουσε και μου απάντησε ότι έχει αρκετά περιστατικά κάποιων που δεν πλήρωναν μετά.
Εν πάσει περιπτώσει, κατέληξε στο ότι αν δε γίνει χρήση της έξτρα υπηρεσίας, τα χρήματα επιστρέφονται.

ΥΓ:Το μεγαλύτερο προσόν είναι πως έχει ενημέρωση διαθεσιμότητας κοριτσιών σε πραγματικό χρόνο (στην ιστοσελίδα) και άρα ξέρεις ποιες είναι διαθέσιμες και δε χρειάζεσαι την τύχη. Φίλτρο αναζήτησης ανάλογα με τις υπηρεσίες που θες και εφαρμογή φίλτρων στις διαθέσιμες εκείνη την ώρα κοπέλες. π.χ. anal προσφέρουν τώρα η Χ και Ψ
ΥΓ2: Κολομβία, Δομινικανική Δημοκρατία, Βενεζουέλα, Ισπανία, Βραζιλία, Μαρόκο.... συγκεντρωμένα όλα σε ένα χώρο.... πρώτη φορά μου έχει τύχει. Ακριβούτσικο αλλά καλό, σχεδόν εξωτικό.

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Chanel, Natalia
Γιατί την/τις προτείνετε;
Βάσει προσωπικού γούστου είναι εκείνες με τις μεγαλύτερες προσδοκίες.
Σύνηθες κόστος γαμησιού
90
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
Δεν ξέρω
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
Δεν ξέρω
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50
Μέλος
Εγγραφή:
18 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 karota, dimmits, antisthenis και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
Σε ζηλευω...καλο σαν κατι σπανιο !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1