Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και αρκετό καιρό ήθελα να γνωρίσω την Κατερίνα...Αν δεν κάνω λάθος από το καλοκαίρι "τρώγομαι" στο να την γνωρίσω...Αρκετές φορές είχα μιλήσει με μηνύματα που όμως δεν κατέληγαν σε κάποιο ραντεβού....Καθώς οι ώρες που μπορούσαμε δεν ήταν οι κατάλληλες από πλευράς και των δύο...

Βραδάκι Δευτέρας και γενικά ησυχία.Έστειλα ένα μήνυμα στη Κατερίνα αν εργάζεται και αν φυσικά έχει χρόνο.Μου απάντησε αμέσως μετά από λίγα λεπτά και έτσι κλείστηκε το ραντεβού μας για τα μεσάνυχτα!Στο μήνυμα που της έστειλα περιέγραφα και τον τρόπο με τον οποίο επιθυμούσα να ντυθεί,δηλαδή τα κατάλληλα εσώρουχα καθώς με τις φωτογραφίες της μου έχει προκαλέσει μία αναστάτωση...Η απάντηση ήταν θετικότατη και έτσι αφού ετοιμάστηκα,κατευθύνθηκα για το ξενοδοχείο...
Ανέβηκα στο δωμάτιο και αφού το ρύθμισα όπως επιθυμώ,έκανα ένα ντουζάκι και ξάπλωσα για να την περιμένω...
Τυπικότατη στην ώρα της,χτύπησε συνθηματικά την πόρτα...
Ανοίγω και αφού αρχικά γέλασα λιγάκι με το ό,τι επιτέλους συναντιόμαστε,δίνουμε το πρώτο πεταχτό φιλάκι....Πολύ εντυπωσιακή κοπέλα παύλα γκόμενα,από αυτές που βλέπεις στο δρόμο και θες να την πέσεις...Άψογο σώμα,άλλωστε φαίνεται και στις φωτογραφίες της,πολύ ωραίο στήθος,έκφυλο πρόσωπο με ωραία μάτια και μακριά μαλλιά.Ντύσιμο πολύ κομψό με τζιν και από πάνω όμορφο μπλουζάκι,γενικά από πάνω μέχρι κάτω προσεγμένη στο φουλ!Να μην ξεχάσω να αναφέρω πως έχει πολύ απαλή επιδερμίδα,μυρίζει υπέροχα και έχει και πολύ περιποιημένα άκρα!Τα αναφέρω καθώς τονίζεται η περιποίηση της κάτι που μας ενδιαφέρει εμάς τους άντρες!

Μιλήσαμε για λίγα λεπτά μέχρι να σπάσει ο πάγος,είχαμε αρκετά να πούμε στο τόσο καιρό που δεν είχαμε καταφέρει να βρεθούμε....!Σιγα σιγά κατευθύνθηκε προς το μπάνιο για να φρεσκαριστεί....Μετά από λίγα λεπτά βγήκε με πολύ σέξυ μαύρα εσώρουχα όπου είχα παραγγείλει....Τριψίματα στα όρθια ήταν η αρχή για να καταλήξουμε σε σφιχτές αγκαλιές και γλωσσόφιλα...Σηκώθηκα και έτσι όπως ήμασταν φιλούσα κάθε σημείο του λαιμού της...Ξάπλωσα στο κρεβάτι και κατέβηκε πιο χαμηλά για περιποίηση στην ευαίσθητη περιοχή.Πολύ καλό έως άριστο στοματικό από μέρους της...Γλύψιμο σε όλη την περιοχή δίχως να αφήσει σημείο παραπονεμένο και φυσικά καραμέλωμα και ρούφηγμα και στα @@@κια...!!!!Αλλαγή του τοπίου λίγο και ώρα για περιποίηση στο πεντακάθαρο "γατάκι" της!Άψογη συμμετοχή σε αυτό με αληθοφανείς ικανοποιητικές εκφράσεις στο πρόσωπο της αλλά και ολόκληρο το κορμί της.Με δική της πρωτοβουλία αλλάξαμε και γυρίσαμε σε 69 για ταυτόχρονη απόλαυση...Φοβερή σε αυτή τη στάση με άριστη συμμετοχή και με ταυτόχρονα άψογη περιποίηση.Κάπου εκεί ένιωθα το τέλος να πλησιάζει...Μικρή διακοπή για να μην έχουμε απρόοπτα και πέρασμα του προφυλακτικού.
Ώρα για σεξ!
Μία στάση σημάδεψε την συνάντηση μου και γνωριμία μου με την Κατερίνα!Με τα τόσα προκαταρκτικά που είχαμε κάνει το μόνο σίγουρο ήταν πως ήμουν έτοιμος να εκραγώ!Έτσι με άψογο στήσιμο της Κατερίνας στα τέσσερα,αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση!

Ξαπλώσαμε και οι δύο στο κρεβάτι και αφού συνήλθαμε λίγο από τον αγώνα,μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων κάνοντας ένα τσιγάρο.Έκανε το ντουζάκι της,φρεσκαρίστηκε και δίνοντας μου ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε,ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!

Συμπερασματικά,η Κατερίνα αποδείχτηκε σουπερ επαγγελματίας.Κατ'εμέ είναι μία πολύ καλή επιλογή για ραντεβουδάκι.Πιστεύω πως κατέχει και εμφάνιση αλλά και υπηρεσίες που μπορεί να ανταπεξέλθει και στους πιο απαιτητικούς.Αυτό τουλάχιστον έδειξε σε εμένα.

Αυτά για την Κάθριν,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2017
ᖇeᔕᑭeᑕtΈρωταςΈρωτας
18 Οκτωβρίου, 2017
Αφού την αγαπάς. Μπράβο σου ΚατσικογάμηςΝαι!Ναι!
P
Posidonas35
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2