Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149921
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεριανή εξόρμηση και καινούργια αφιξη στο πανω σπιτακι ονόματι Αλεξάνδρα με το μαλλι ράστα

Απο Ρουμανία 23 χρόνων οπως λεει πετιτ με ωραιο σφιχτό σωμα.. Μικρούλα με κωλάρα και καλο στήθος..

Είσοδος στο δωματιο λοιπον και μολις που προλαβα να βγαλω τα ρουχα κανει εισβολή η κορασιδα.. Αλληλοσυστηθηκαμε μς ξαπλώνει και ανοιγει κατευθείαν την καποτα και μου την φοράει ..ξενέρωσα φουλ ωστόσο πρεπει να παραδεχτώ οτι το χει το κλαρίνο και με εκανε τουρμπο σε σύντομο χρονοκατα τα αλλα ομως μηδεν προκαταρτικα..ουτε ενα χάδι βρε αδερφε .... Γρηγορα στα τεσσερα λοιπον οπου εχει κωλάρα και στήνεται καλα.. Γ@μησι σε γρήγορους ρυθμούς και μετα της ειπα να ανεβει πανω μου... Ανεβοκατεβαίνει δίχως αυριο πανω μου αλλα κουραστηκε γρηγορα οποτε παλι στα τεσσερα για το τελείωμα...

Εν ολίγοις ωραιο σωμα αλλα απο συμμετοχή μηδεν.. Επιπλεον φωναζει κατι λεξεις στα αγγλικα λες και βλεπεις τσοντα τα οποια εμενα μου φάνηκαν γελοία..

Τέλος καλά κανουν και φέρνουν νεο αιμα αλλα καλο θα ηταν να ανεβάσουν και λιγο το επιπεδο.. Κανει μπαμ οτι ειναι Ρουμάνο τσιγγανες οι τελευταίες κοπέλες που εχουν φερει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gavelos, dimmits, LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού