Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564562
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έτυχε να είμαι με φίλους που ψήνονταν για στουντιότσαρκα και μετά απο ένα τηλέφωνο που δε κατάλαβα τι αφορούσε φυγαμε deluxe να πάμε να τη δούμε απο κοντά το ενδιαφέρον νέο πιπινάκι. Οταν το είδα είπα "εδώ είμαστε" και δεν έχασα την ευκαιρία. Έχει ολο το πακέτο δηλαδή ειναι μικρή, κοντή, όμορφη, με κωλάρα και όμορφα πιασίματα. Ιδανικό κοτοπουλάκι για τα γούστα μου.
Γαμήσι με τέτοιο μουνάκι χωρίς να βάλω τη γλώσσα μου σε όλες τις τρυπούλες της είναι...μισό γαμήσι. Δεν είχα 70ευρω μαζί μου για πρόγραμμα με 69 αλλα ευτυχώς ειχε ο κολλητός να τσοντάρει. Πληρώνω τα 70 και ο τσάτσος με στέλνει πάνω στο "δωμάτιο 2" λες και ξέρω που ειναι μέσα στο λαβύρινθο. Πάλι καλά που έχουν πανω μια ευγενική κυριούλα που επιμελείται καθαριότητα και σε καθοδηγεί. Το δωμάτιο κυριλέ καθαρό και ήσυχο με σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες. Με το που τελειώνω ενα γρήγορο φρεσκάρισμα, με βρίσκει η πιπίνα να σκουπίζομαι και με χαμόγελο διστακτικά πάει να ξεκινήσει τις συστάσεις. Εκπλήσσεται που ξέρω αγγλικά και απο εκείνη τη στιγμή τη βλέπω ανακουφισμένη να μιλάει με ανεση και αυτοπεποίθηση για αυτήν, να μου λέει με εφηβική αθωότητα για τη ζωή της, οτι είναι από Αμερική και να ρωτάει για μένα κτλ κτλ. Τη πλησιάζω και τη φιλάω απαλά στο λαιμό τη βλέπω της αρέσει και σταματάει να μιλάει, αρχίζει να βγάζει το κορμάκι που φοράει αποκαλύπτοντας τα ωραία 2ρια στητά βυζάκια με πισρινγκ και στις δύο ρώγες. Τα πιπιλαω και συνεχίζει στριπτίζ με το υπόλοιπο κορμάκι. Σώμα καμπυλοτό, κωλάρα στρογγυλή και σφικτή, μπουτάκια σουπερ. "Ζυμαράκι" οπως λεει και ο Σμύρνης. Τη βάζω να τη γλείψω κατευθείαν στο μουνακι που μοιάζει πεντανόστιμο και είναι. Μετά ζητάω να έρθει σε 69 μου δίνει καποτα να τη φορέσω και γλείφω μανιασμένα.
Ζητάω να κάτσει "on my face" και χαμογελαστή οπως ηταν απο της αρχη της συνεύρεσης υπακούει. Γλειφοκώλι δυνατό έπαιξε με τη μούρη μου να χάνεται στα τεράστια πανέμορφα κωλομέρια της. Δεν βιάζομαι ποτε όταν απολαμβάνω όμορφο γλειφοκωλι ετσι μένω εκεί κάνα πεντάλεπτο τουλάχιστον.
Επόμενη στάση με αυτή να στήνεται στα 4 στην άκρη του κρεβατιού και τη καρφώνω στα όρθια πολύ δυνατά χωρίς καμία αντίρρηση απο πλευράς της ..ισα ίσα έχει σπάσει τη μεσούλα σωστά και τον τρώει απολαυστικά αν κρίνω απο το χαμόγελο που δε φεύγει απο τα χείλια της. Και μιας και είπα χείλια ήθελα πολύ να τη φιλισω και την φέρνω σε ιεραποστολικό. Ανοίγει τέρμα τα μπουτάκια επιτρέποντας πλήρη διείσδυση, συνεχίζει να χαμογελάει κάνοντας το κεφάλι αριστερά και δεξιά με τα χέρια στην ανάταση για κάποιο μυστήριο λόγο που δε κατάλαβα αλλά δεν ήθελα να της το χαλάσω αφού έδειχνε το απολάμβανε και τη κοιταγα.
Ψηθιριστα της λεω οτι θέλω να τη φιλίσω αλλα εκανε ναζιαρικα και χαμογελαστα "no no" αλλα μετα από επίμονο, αλλα οχι πιεστικό μαρκάρισμα δέχτηκε να μου δώσει τα όμορφα χειλάκια της και εκεί τελείωσα μέσα της. Οταν της ανέφερα οσο πλενομουν γιατί δε με φιλισε απο την αρχή ειπε "sorry i can't kiss everyone" και στην ερώτηση μου "why you kissed me" απάντησε με παιδική αθωότητα "cos you are sweet!"
Ρεζουμε: έχουμε ένα πολύ όμορφο, για τα γούστα μου, μικρό γλυκό κοριτσάκι που προσπαθεί να σε ικανοποιήσει, μέτρια πιπα, καλη συμμετοχή στο σεξ, πολύ υπομονετική, ευγενική και άνετη με το χρόνο (έκατσα στο δωμάτιο περισσότερο απο 20λεπτα) σε ενα ιδανικό συνδιασμό για όσους ψάχνουν πιπινια για "φάγωμα" που λενε.
Όποιος ψάχνει λεπτές ψηλές ή πολύ έμπειρες κοπέλες ας μη μπει στο κοπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Jenna
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, makhswrx, waldy και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2018
δεν θα ελεγα οτι ειναι καθαρη
ΜΣ
Μανωλης Σερμπεσης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1