Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χρωστώ μια κριτική για την Έμμυ, καθυστερημένη θα έλεγα, αλλά μιας και τόσοι γράφουν για αυτήν να πως και εγώ μια γνώμη. Καταρχήν λόγω του ότι ο συγκεκριμένος οίκος είναι από υποδομές στο Top-5 της περιοχής, όταν εμφανίζεται νέο πιπίνι πάντα περνώ να δοκιμάσω. Πρέπει να τις έχω δοκιμάσει όλες, top για μένα είναι εκεί πάντα η Κωνσταντίνα.
Την Έμμυ την "δοκίμασα" την πρώτη εβδομάδα στην δουλειά, πρέπει να ήταν πριν 3-4 εβδομάδες.
Καταρχήν από εμφάνιση είναι πολύ ωραία κοπέλα. Μικρόσωμη αλλά με συμπαθητικό πρόσωπο και πληθωρικό θηλυκό κορμί. Ποπάκι τούμπανο, βυζάρες, γενικά κορμί για πολύ παιχνίδι, αρκεί να έχεις εσύ αλλά και αυτή την αντίστοιχη διάθεση. Πρέπει να είναι max 20.
Η κοπέλα δεν ομιλεί ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά, μου δήλωσε Ρωσίδα, πιθανό και να είναι. Πρώτο αρνητικό ότι προκαταρκτικά μηδέν. Επίσης το στόμα της μύριζε έντονα τσιγαρίλα, μιλάμε άσχημη τσιγαρίλα... Πίπα πολύ μέτρια. Στον αγώνα δεν μπορώ να πω πως ήταν άσχημα, αλλά απλά δεν έπαιρνε καμμιά πρωτοβουλία. Το μόνο θετικό που θυμάμαι είναι πως στα τέσσερα στηνόταν πολύ καλά, με έντονη κάμψη της μέσης της, και τον έτρωγε άψογα.
Συνολικά μου έμεινε η τυπική αίσθηση πως πήγα με ένα ωραίο πιπίνι, που όμως ήταν κομοδίνο.
Τελικά δεν βλέπω να βελτιώθηκε παρά τα εντατικά μαθήματα στον οίκο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.440
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Μινώταυρος 45, anoixtiri και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2017
Συμφωνώ απόλυτα !!! ... κι εμένα με ξεσήκωσε όταν την είδα στις φωτό αλλά η εμπειρία μου πολύ μέτρια ... Η Κωνσταντίνα εγγύηση, σκέφτομαι κάποια στιγμή duo με Κλεοπάτρα ...
17 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν τις έχω δοκιμάσει φίλε μου, αλλά ευχαριστώ για την επισήμανση, την επόμενη θα πάω να πάρω την Κων/να, τώρα για την εμπειρία μάλλον έπεσε κάποια χημεία γιατί και' γω ήμουν πολύ επιφυλακτικός πριν μπει στο δωμάτιο, ίσως την πέτυχα και σε καλή διάθεση, ποιος ξέρει;Χμμμ;
17 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωπα συγγνώμη, νόμιζα ότι η απάντηση ήταν κάτω από τη δική μου κριτικήΝτροπή, αν δημοσιευτεί αγνοείστε την...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3