Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα απο τον οικο για καταθεση στο Ντορινακι αλλα ελειπε, στο σαλονι εμφανιστηκαν δυο κοπελες
η Αντζελινα και η Νικη, δεν τις ειχα ξαναδει και η Νικη μου εκανε περισσοτερο κλικ,
και οι δυο τους μοιραζαν χαμογελα και ηταν ξεψαρωμενες.
Η Νικη λοιπον ειναι μια 19χρονη κορασιδα με ομορφο κορμι και τσουπωτο κωλαρι,
ειναι ψηλο κοριτσι με 2αρι βυζι οχι και πολυ στητο με ωραιες μεγαλες ρωγες.
Η καταγωγη της ειναι απο τη Ρωσσια και φαινεται καθαρα στα χαρακτηριστικα του προσωπου της.
Εχει μακρυ καστανο ισιο μαλλι και σεξι στρογγυλο προσωπο με ωραια ματαρες.
Η Νικη ηρθε στο δωματιο και γρηγορα διαπιστωσα οτι δεν καταλαβαινει λεξη ελληνικα η αγλλικα.
Η συννενοηση γινοταν δυσκολα,σε οτι και αν της ελεγα επαιρνα απαντηση "νιετ πανι μαγιου"
Με νοηματα λοιπον,αν και στο σαλονι ανακοινωνεται απλο προγραμμα εγω της προτεινα να της
γλειψω το νεανικο και μερικων ημερων αξυριστο μουνακι αλλα το αρνηθηκε.
Μου περασε καποτα και αρχισε μια πιπα αδιαφορη ρηχη μικρης διαρκειας,με νοηματα παλι και
πιανοντας την με τα χερια μου την εβαλα στα τεσσερα οπου φορτωσε το μουνι της με αρκετη κρεμα.
Εφαγε απο την αρχη κιολας δυνατες πουτσιες με τα κωλομαγουλα της να δονουνται και την ιδια
να βογγαει,απορουσα πως πονουσε με τοση κρεμα, ειχα αρκετα χαλαρη αισθηση στο μουνι της και
εμπαινα και εβγαινα πολυ ανετα μεσα της.Το σφυροκοπημα συνεχιστηκε για λιγο ακομα με την
κορασιδα να βογγαει αλλα εγω δα θα τελειωνα ποτε ετσι για αυτο την εβαλα σε κανονικη σταση
οπου κανοντας κινηση να της γλειψω τις βυζαρες το δεχτηκε μεν αλλα ηταν επιφυλακτικη μαζι μου
οποτε μαλλον δε θελει πολλα πολλα με τα βυζια της,επισης φιλια στο λαιμο και το μαγουλο
τα αρνηθηκε, το "no kiss" το ηξερε παντως.Γαντζωμα απο τις μπουταρες ξαπλωμα πανω στα
βυζια της και δυνατο ιεραποστολικο γαμησι με το πιπινι απο κατω να βογγαει συνεχως.
Και στις δυο στασεις που την δοκιμασα φανηκε να ποναει αλλα τουλαχιστον δεν εκλεβε
και τον ετρωγε δυνατα,εχυσα μπολικο σπερμα μεσα στη μουναρα της και βιαστηκε λιγο να
με βγαλει απο μεσα της οποτε δεν στραγγιξα εντελως.

Συμπερασματικα ενα ομορφο πιπινι η Νικη,ξεψαρωμενη με καλη διαθεση στο σαλονι δυστυχως
με απλο προγραμμα στα 15ε.Στο κρεβατι τυπικη χωρις καποια ιδιατερη συμμετοχη.
Για το νεανικο της κορμι σιγουρα αξιζει η δοκιμη απο υπηρεσιες μην περιμενετε πολλα,
μικρο και καινουριο ειναι το κοριτσι, που θα παει θα μαθει.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίκη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.891
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού