Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στοχευμένη καταδρομική κατά τις 12 το Σάββατο για την Κορίνα που είχα δει στις φωτογραφίες και τρωγόμουν να δοκιμάσω, είχα πιεί και δυο ποτάκια προηγουμένως και είχα φτιάξει την κατάλληλη διάθεση, παρκάρω απ έξω και μπαίνοντας περιμένω την τσα2 να μου παρουσιάσει τις κοπέλες, πρώτη βγαίνει η Κλεοπάτρα, ακολουθεί η πολυπόθητη Κορίνα, κάτσε να δω και την τρίτη λέω έχοντας ήδη βγάλει το παράβολο, βγαίνει η Έμμυ και εκεί παθαίνω την καραπλακάρα μου! Τι πατούρα, τι βυζιά, τι προσωπάκι ποίημα, πολύ καλύτερο από τις φωτογραφίες που την αδικούν κατάφορα. Αλλάζω γνώμη,πληρώνω την τσα2 και μπαίνω περιμένοντας τον άγγελο με τις μέτριες κριτικές να στριφογυρίζουν στο μυαλό μου, το πολύ πολύ να με φολέψει η μικρή σκέφτομαι αλλά και πάλι χαλάλι. Τελικά όχι μόνο δεν με φόλεψε, αλλά με απογείωσε στον έβδομο ουρανό! Ήταν άραγε η διάθεση από τα ποτάκια, η χημεία που ήρθε και έδεσε; δεν γνωρίζω να σας πω μάγκες, ούτε θα μπω σε γλαφυρές λεπτομέρειες, αρκούμαι μόνο να αναφέρω τη σκηνή με τη ζουμερή κωλάθρα της στα τέσσερα και τον υποφαινόμενο να σφυροκοπεί ανελέητα. Εξήλθα με το χαμόγελο στ' αυτιά οδεύοντας πλήρης σε μπαράκι-στέκι για να συναντήσω μια φιλική παρέα, τόση θετική μάλλον ήταν η αύρα που με περιέβαλλε ώστε "χτυπήθηκε" πιπινάκι (ομορφούλικο αλλά οχι σαν την Εμμάρα) και το ξημέρωμα με βρήκε στο κρεβάτι της Κατσικογάμης, κοντολογίς ένα πετυχημένο σαββατιάτικο βραδάκι, κι αν η αρχή είναι το ήμισυ του παντός, τότε οφείλω να ευχαριστήσω δημοσίως τη γλυκιά Έμμυ, εννοείται ότι θα ξανατιμηθεί, την καλησπέρα μου Καπέλο
ΥΓ: Στο τέλος που ρώτησα για την ηλικία της μου είπε 19 Ναι! αν θέλει μπορεί να κάνει παπάδες αυτό το κορίτσι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού