Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επιστρέφω με μία νέα κριτική, αγαπητοί μου φίλοι!
Η απογοήτευση έκδηλη.. Οι κριτικές μου χαρακτηρίζονται από την αυστηρότητά τους φαινομενικά αλλά, πιστέψτε με, δεν έχω καμία τέτοια διάθεση. Είναι ειλικρινείς και οφείλω να παρουσιάσω την πραγματική μου εμπειρία κάθε φορά σε όλη της τη διάσταση για να βοηθήσω τους φίλους μας στις επικείμενες προτιμήσεις τους. Δυστυχώς, πρέπει να είμαι ειλικρινής και στην παρούσα..

Ήταν το εν λόγω βράδυ που έψαχνα μια νέα επιλογή. Έτσι, έτυχε να μπω στον εν λόγω οίκο και να συναντήσω την εν λόγω κοπέλα.
Βγαίνει η υπηρεσία και μάς ανακοινώνει απλό πρόγραμμα, χωρίς πίεση χρόνου Μαλακία (προοικονομία, όπως λέγαμε στο σχολείο.. που να ήξερα τί με περιμένει). Να σημειώσω πως σε ό,τι την ρώτησα δεν πήρα καμία απάντηση, μάλλον δεν καταλάβαινε ή απαντούσε σε σπαστά ελληνικά βάζοντας μπρος την ίδια κασέτα. Βγαίνουν οι δυο κοπέλες και ενώ η ξανθιά κοπέλα, που δε συγκράτησα το όνομά της, με τράβηξε λόγω της παιχνιδιάρικης διάθεσής της, προτίμησα την Άννα. Είναι μια μελαχρινή κοπέλα, φυσιολογικού ύψους, νταρντανούλα αλλά ωραία κατανεμημένα, ασφαλώς υπήρχε προφανής πλαδαρότητα, κοιλίτσα, μεγάλο και σίγουρα πεσμένο στήθος, μεσαίο μέγεθος οπισθίων, λεπτά μπούτια/πόδια, ωραίο πρόσωπο, χαριτωμένο με όμορφα χαρακτηριστικά. Μια όμορφη γυναίκα, 26 ετών όπως μου είπε (που το αμφισβητώ), σε γενικές γραμμές.

Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο. Ένας χώρος βρώμικος, σεντόνια να κρέμονται, μαξιλάρι να το αναζητώ, προφυλακτικά (2 στον αριθμό!) κάτω στη γωνία και φυσικά κανένα αρωματικό, με λίγα λόγια δεν καθαρίστηκε ο χώρος. Ότι θα καθάριζα εγώ για την επικείμενη συνεύρεση ομολογώ πως δεν το περίμενα! Μπαίνει η κοπέλα μετά από λίγο και της μιλάω. Μού λέει "spaniola italiano". Την ρωτάω στα αγγλικά εάν είναι Ισπανίδα ή Ιταλίδα. Μου κάνει νόημα ότι δεν ξέρει αγγλικά ή ελληνικά. Ωραία, λέω, θα κάνω εξειδίκευση και στη νοηματική εδώ μέσα.. Φροντιστήριο αντί για σεξ, όπως αποδείχθηκε! Με ρωτάει στη γλώσσα της την ηλικία μου, της δείχνω με τα δάχτυλα, μού δείχνει και εκείνη με τα δικά της και μού χαμογελάει. Και ξεκινά απότομα. Αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό, λίγο στο στήθος, κατεβαίνει στο πέος και ξεκινά να το γλύφει. Εμένα δε με άφηνε ιδιαίτερα και φυσικά ούτε λόγος για φιλιά. Η πίπα της ήταν ίσως το πιο αδύναμο σημείο της, δεν το έχει καθόλου (χέρι, επιφανειακά, λίγο δόντι). Της λέω να σταματήσει και μού λέει (πάντα στη γλώσσα της) πώς θέλω να κάνουμε σεξ. Προσπαθώ να της δείξω και, φυσικά, δεν καταλαβαίνει. Οπότε, την ξαπλώνω για να μην το κουράζουμε και μετά από 1 λεπτό αλλάζει στάση σε cowgirl. Το μοναδικό θετικό σε όλη την ιστορία ήταν αυτό, ότι δηλαδή ήταν από πάνω μου και δεν έκανε το κλασικό "μέσα-έξω" αλλά τριβόταν ενώ ήμουν μέσα της. Καυλωτικό σίγουρα! Όμως, κράτησε ελάχιστα γιατί ήθελε να με ξεπετάξει και πάει και μου στήνεται στα 4, της λέω πως δε θέλω έτσι ακόμα, δείχνει να μην καταλαβαίνει και μού λέει κάτι ξένα, τής λέω δεν καταλαβαίνω και τής κάνω νόημα να έρθει ξανά από πάνω μου. Αρχίζει να μου λέει ιταλικά-ισπανικά, κάτι τέτοια, δεν καταλάβαινα. Ξαπλώνω και της κάνω νόημα να έρθει πάνω μου πάλι και... Η πρώτη νύξη του χρόνου στα 6 λεπτά! Κοίταξα το ρολόι μου και της δείχνω ότι είναι πολύ νωρίς και μου λέει "no time". Καλά λέω μάς δουλεύει η κοπέλα.. Μετά από πραγματικό ούτε ένα λεπτό την φωνάζει η υπηρεσία και αρχίζει να μου λέει "no time" συνέχεια. Με άγχωσε όσο δεν πήγαινε και δυσκολευόμουν να συγκεντρωθώ, προφανώς. Πραγματικά ξενερωμένος της κάνω να την πάρω στα 4 να τελειώνουμε. Ελάτε, όμως, που ήμουν τόσο ξενερωμένος που δεν το ευχαριστιόμουν καν. ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΚΑΝ 10ΛΕΠΤΟ σταματά και μού λεει "10 minuto 20 euro" και της δείχνω/ρωτάω ότι για να συνεχίσουμε πρέπει να δώσω άλλα 20 ευρώ για άλλα 10 λεπτά; Μου γνέφει καταφατικά. Τής λέω όχι, βέβαια. Μού λέει στη γλώσσα της πως έχω "μισό λεπτό ακόμα". Αν είναι δυνατόν! Δε με αφήνει να μπω ξανά μέσα της και μένει στο να μου παίζει το πέος δίνοντας κανένα φιλί εκεί έτσι για να τελειώνει η αγγαρεία όσο το δυνατόν πιο σύντομα. Έκανα το παν για να ολοκληρώσω έστω έτσι και μόλις τελειώνω, εκείνη τη στιγμή που εκσπερματώνω τα πρώτα πρώτα μου φωνάζει "ΜΠΡΑΒΟ" και σηκώνεται και φεύγει αφήνοντάς με να τελειώσω μόνος μου... Μα τί τρελή ξεπέτα, πόσο μα πόσο ξενέρωσα. "Μπράβο" και να μείνω μόνος μου να τραβάω για να τελειώσω; Απαράδεκτο.

Κάθομαι ένα λεπτό, ίσα ίσα για να τελειώσω μόνος μου πλέον στο δωμάτιο, πλένομαι, ντύνομαι και βγαίνω. Λέω στην υπηρεσία πως είναι απαράδεκτοι σε όλα τους και ότι δεν πρόκειται να έρθω ξανά και έδειχνε να μην κατάλαβε λέξη, απλά μου χαμογελούσε λες και της έδωσα αριστείο.

Αυτά Κύριοι. Μια σχετικά όμορφη κοπέλα που το μόνο που κατάφερε ήταν να με αγχώσει και να με πιέζει για το χρόνο, ζητώντας μου βέβαια άλλα 20 ευρώ για να μπορέσω να ολοκληρώσω. Απογοήτευση. Το κερασάκι στην τούρτα το ότι δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της..

Πάντως, δεν έκανα σεξ με την Άννα χθες, αλλά με την αντίστροφη μέτρηση.. Θηλυκά και τα δύο, τουλάχιστον!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Trog, Ημεδαπος , Krang και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2017
Γενικά η μεταμεσονύχτια βάρδια είναι ναρκοπέδιο από φόλες. Ειδικά κι άμα πας Παρασκευή ή Σάββατο, να έχεις δεδομένο ότι θα κλάψεις το 20ρικο. Εκτός αν πας φουλ φορτωμένος. Σε φάση να σου βγαίνει από τα αυτιά.
17 Οκτωβρίου, 2017
Κατάλαβα φίλε μου. Άρα, δεν πάμε μεταμεσονύκτια και σίγουρα όχι Παρασκευή ή Σάββατο ;)
T
tetrafasikos
17 Οκτωβρίου, 2017
υπαρχουν καποιες καλες επιλογες μεταμεσονυχτια αλλα παρασκευη σαββατο ειναι λιγο ιδιαιτερες μερες διοτι πηγαινουν πολυ
19 Οκτωβρίου, 2017
Α ρε φουκαρα τι επαθες......
20 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην τα συζητάς καθόλου.. Ούτε στον εχθρό σου!
T
tetrafasikos
03 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την πήρα τις προάλλες στην απογευματινή βάρδια και η εμπειρία μου ήταν καλύτερη από αυτά που περιγράφεις. Καλά, ίσως ένα ρόλο έπαιξε το ότι ξέρω λίγα ισπανικά. Γλώσσα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6