Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σοφια ρουμανα γυρω στα 33-35 μετρια προς το καλη εμφανισιακα,για την ηλικια της θα ελεγα οτι ειναι ενταξει, με ωραιο σωμα..βυζακι μικρο και πολυ ωραιο κωλαρακι.
Περασα με το απλο (40) στο μεγαλο δωματιο που εχει μικρο τζακουζι στην γωνια και ντουζ διπλα.Εδω να πω οτι εκανε ενα φαουλ η τσατσα και χαλασε λιγο την πολυ ευγενικη εικονα που μου εδειξε,αν και τελειωνε ο συναδελφος απο διπλα μου ειπε να περασω σε αυτο το δωματιο που ηταν αδειο, μπαινοντας μεσα μου λεει το κορυφαιο και ενω τις ειχα πει πιο πριν οτι δεν εχω προβλημα να περιμενω να ντυθει ο συναδελφος διπλα και να περασω στο αλλο μου λεει δεν πειραζει μπες εδω αλλα μην το κρατας πολυ ωρα γιατι ειναι για προγραμματα,τεσπα εχω ακουσει πολλες μλκ οποτε δεν ειπα τιποτα για να μην νευριασω και χαλασω την βραδια μου.Στα του αγωνα η κοπελα ειναι ΦΟΒΕΡΗ ισως το καλυτερο μαμησει που εχω κανει..νομιζω ξεπερασε και τα πολυ καλα μαμησια που εκανα με την γνωστη εφη.Πολλα προκαταρκτικα με φιλια και στην συνεχεια λιγα γλωσσοφιλα (αν και δεν ηθελε)τριψιματα για αρκετη ωρα Ματάκι και γενικα ανετη σε αυτο το κομματι..στην πιπα τελειο περασμα με το στομα χωρις χερι αλλα την αφησα λιγο γιατι ειχε γινει ειδη τουρμπο και δεν ηθελα να τελειωσουμε ετσι..στα του αγωνα πρωτα αυτη απο κατω με τα ποδια τις περασενα στο λαιμο μου και κανοντας σεξ σε αυτη την σταση με κοιτουσε συνεχεια στα ματια...γυρισμα απο πισω και αγριο σφυροκοπημα,αφου σε μια στγμη την κρατουσα απο τα χερια κα βαρουσα ετσι μεχρι που ηρθε το τελος.Αν ηταν λιγο πιο εμφανισιμη και πιο μικρη, θα ελεγα οτι ειναι οτι καλυτερο το τελειο δλδ για μενα.Εννοειται την προτεινω σε ολους αξιζη και ας μην σας αρεσει αν την δειτε πρωτη φορα..μπειτε και το μονο σιγουρο ειναι οτι θα περασετε καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Karaman 7, houdin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2017
φίλε συμφωνώ μαζί σου, πολύ καλή η Σοφία αλλά εκεί που λες για την Έφη το μάμησες... ατυχής σύγκριση. Η Έφη για μένα παραμένει η κορυφαία μέχρι σήμερα στα σπίτια και τις βίλλες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1