Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Νάνσυ την είχα βάλει στο μάτι καιρό. Μου έκαναν πάντα εντύπωση οι βυζάρες / ρώγες της. Ήθελα όμως κάτι πιο πρόστυχο και όχι γλυκό και αριστοκρατικό προσωπάκι. Σήμερα αποφάσισα να δώσω το μπλε εισιτήριο και να περάσω. Μετά από λίγο έρχεται και το κορίτσι. Ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζει να με φιλάει. Κατευθείαν κατεβαίνει προς τα κάτω και βάζει προφυλακτικό. Και εδώ αρχίζουν οι ευχάριστες εκπλήξεις. Η πίπα της ήταν χωρίς χέρια, βαθιά, με πολύ γρήγορες αυξανόμενες κινήσεις και ένταση. Την άφησα να δω πόσο αντέχει σε αυτό το ρυθμό. Κι όμως δεν σταμάταγε να μου παίρνει πίπα με την ίδια διάθεση αν δεν της έλεγα εγώ. Την κόβω για να μην χύσω χωρίς να έχω γευτεί το μουνάκι της και την ανεβάζω από πάνω να με ιππεύει. Τα ίδια και εκεί! Έσπαγε την μέση της και την κωλάρα της με γρήγορους ρυθμούς ενώ έσκυβε και με φύλαγε στο λαιμό. Ότι της έλεγα το έκανε με προθυμία και χαμόγελο. Δεν άργησε να έρθει το τέλος. Σηκώθηκε με χαιρέτησε και πήγε για τον επόμενο. Νομίζω ότι αυτό που τραβάει όλους πάντα στο γυμνό σαλονάρισμα που κάνει είναι οι στητές βυζάρες της. Στο δωμάτιο όμως βγάζει και μια άλλη ζέστη διάθεση και προθυμία που αν δεν την δοκιμάσεις νομίζεις ότι μπορεί και να είναι ψυχρή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
barkaros15
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
59
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiosexual, LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού