Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Χριστινα την ειχα δει ενα βραδυ και μου γυαλισε, οποτε την ειχα βαλει στο στοχαστρο, ειναι μια προμιλφ κοπελα γυρω στα 30 και πανω, σκουροδερμη μαυρομαλα, με ωραιο προσωπακι, σωματακι αδυνατο αλλα με καλες αναλογιες και κωλαρακι καλοσχηματισμενο. Εκτελει χρεη και τσατσα, μου εξηγησε τα προγραμματα και μπηκα με απλο 30αρι προγραμμα. Το δωματιο αν και καινουριο μπουρδελακι, ειναι απλο και λιτο με τα βασικα μεσα στο δωματιο.
Η κοπελα δεν αργησε, μπηκε στο δωματιο και μετα τις απαραιτιτες συστασεις ομιλιτικη και χαμογελαστη, μιλαει καλα ελληνικα, χωρις καθηστερησεις περασε καποτα και χωρις προκαταρτικα στην...σταφιδα.!! Απο βυζακι εχει πεσμενο σακουλιασμενο, η πιπα της μετρια αλλα μου τον σηκωσε καλα, εκατσε στο πλαι να φτανω το κορμακι της, χερια στο μουνι της αφησε, ανεβηκε για αρχη απο πανω που κουνηθηκε καλα και τελειωσαμε αυτη απο κατω, το μουνακι της ειναι ομορφο σκουρο και αυτο.
Γενικα η κοπελα εχει την εμφανηση να σε προκαλεσει να μπεις, αλλα στο δωματιο τα πραγματα ειναι μετρια, κανει την δουλεια της μηχανικα, δεν δυσανασχετισε πουθενα, ειναι απλα για ενα ξεφορτωμα με μια ωραια κοπελα και τιποτα παραπανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, topscorer, al pacino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού