Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανηφοριζω την Κολωνου γυρω στις 22.30 το βραδυ.Ξαφνικα το 051(το λεωφορειο Ομονοια-Κτελ Κηφισου) στριβειΘυμός και ερχομαστε σχεδον παραλληλα με αντιθετη φοραMoney MouthΑμεσως με κυριευει ο αρχεγονος φοβος οτι μεσα στο λεωφορειο βρισκεται καποιος γνωστος,συγγενης,συναδελφος που θα με δει απο μεσα να περπατω στην μπουρδελοσυνοικια και ειτε θα με καρφωσειΘυμός αβλεπει εκει που δεν πρεπει ειτε θα πρεπει να του απολογηθω τι γυρευα εκει βραδυατικαMoney Mouth
Σε πληρη αντιθεση ολα αυτα με τον νομο του Πικερ ,ο οποιος Πικερ προστεθηκε σε αυτους που μπορει να δουμε καποια μερα εξω απο το σπιτι μας κραδαινοντας φακελο με στοιχεια απο επισκεψεις μας σε μπουρδελα(φωτο,μαρτυριες κλπ) και απειλωντας να τον επειδειξει σε οποιοδηποτε αγαπημενο μας προσωπο αν δεν ασπαστουμε αμεσα τον νομοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Ξεφευγοντας σαν αιλουροςΕμμμμ απο ολους αυτους τους κινδυνους και παντα κοιτωντας 2 φορες πισω μου χωνομαι στο Κολωνου 27Γερο-μύστης
Εκει παιζει μπαλα ο γνωστος cult τσατσος με τη γραβατα,παντα γλαφυρος στις περιγραφεςΝαι!
Παρουσιαζει μια τελος παντων..
-αυτη θα σας μαθει το πατερ ημων και στα Κινεζικα..
-Κινεζα ειναι;Ναι!ρωταει αυθορμητα και με ειλικρινεια τυπος που καθεται στο σαλονιΝαι!Ναι!
Βγαινοντας ενα τυπος με δυο σκυλια τα εχει παρκαρει μεσα στο δρομο.το ενα σκυλι κατουραειΘυμός εναν πιδακα στο οδοστρωμα κανα δυο λεπτα λες και εχει πιει κανα καφασι μπυρεςΘυμός2 αυτοκινητα περιμενουν υπομονετικα να ξεφορτωσει το σκυλι.Ναι!Ναι!
Ανεβαινω στον οροφο του Ιασωνος 10.το σαλονι γεματο,δυο τυποι καθονται στον ενα καναπε,καθομαι στο μπρατσο του καναπε.
ο ενας στελνει μηνυματα στο κινητο.κρυφοκοιταζω υπουλαΕμμμμ.η γκομενα του στελνει μηνυμα..
-και που εισαι τωρα μωρο μου;
-να εδω,στο κεφενειο του χωριουΝαι! με τα παιδιαΝαι!απανταει ο τυποςΝαι!
-οκ μωρο ,σε αγαπω,καλα να περασεις
σε λιγο ο τυπος θα ξεκωλιαζει καμια πουτανα στο ΜεταξιΝαι!
Κατηφοριζοντας την Ιασωνος βλεπω πολυκοσμια, στην μεση περιπου αναμεσα στο 27 και το 31Χμμμ;
Εχουν στηθει διαφορα μουσικα οργανα,καμια 50-70 ατομα καθονται και ακουνε εναν τυπο που παιζει ενα τεραστιο βιολι,πως το λενε,βιολα,βιολετζελο,μουσικη λες και εισαι στην Λυρικη σκηνη,ατμοσφαιρικηΕμμμμ
Γινεται εκδηλωση.ο τιτλος σε ενα ταμπλο ειναι 'Η Αττικη σε κριση',την οργανωνει το ΕΜΠ.
Προφανως θελαν να κανουν κατι μεσα στο κεντρο της παρακμης.
Ολα αυτα δενουν υπεροχα με τους πακι που ψαχνουν να γαμησουν,με τα πρεζακια που σουταρουν 20 μετρα πιο κει και με το γωνιακο καφενειο στο οποιο την ιδια ωρα γυφτοι με νταουλια παιζουν σε ενα τραπεζι που χορευουν μια ξεδοντιαρα τσατσα και ενας ρομαντικος παππουςΠροσκύνημα
Προσπερνωντας ενας μεσηλικας που καθεται στο κεντρο της εκδηλωσης με κοιταει με πεισμα.εχει το look καθηγητη.τον βλεπω οτι με κοιταει με την ελπιδα οτι θα κατσω να ακουσω την αρπα που παιζει ενας τυπος και δεν θα στριψω σε κανα μπουρδελοΝτροπή
Τελικα επιταχυνω πουλωντας το στυλ ενος απλα διερχομενου απο την περιοχη και μολις ξεφευγω απο το βλεμμα του μουσατου καθηγητη μπαινω σαν κυνηγημενος Θυμόςστο Ιασωνος 31.
Και αν μεσα στο μπουγιο ηταν κανας γνωστοςΧμμμ;αντε παλιΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Εκει θα με υποδεχτει η Ντονα,μια μελαχροινη μιλφ Αλβανικης καταγωγης με βυζαρες,βλαχοπροσωπο,κοιλουμπαΘυμόςκαι ασχηματιστο καπως κωλοMoney Mouth
Τον οποιο κωλο ομως δινειΝαι!στο ακουσμα οτι δουλευει γκροβςερακι η πουτσα αμεσως θεριευειΝαι!
Βγαινω γαι λιγο εξω.μπροστα μου η εκδηλωση με τις γκομενες με τις τζιβες και τα χαιμαλια και πισω η ΒλαχοΝτονα με προσφορα κουλουρι στο δεκαυερω.Κανω πισω..
-κυριεΘυμός θα περασετε;με ρωταει η τσατσα
βγαζω το 10ευρω και της το δινω,με βαζει με δικια μου προτροπη στο μεσα αριστερα οπως μπαινεις.
Πολυ λιτο,ενα κρεβατι,νιπτηρας,κρεμαστρα αλλα και καθρεπτης στο προσκεφαλο.Προσπαθω ματαια μες στην ησυχια να ακουσω την μουσικη απο το δρομο.ΑρχιδιαΘυμόςτα λαικα που παιζει το μπουρδελο την υπερκαλυπτουν.
Ξαπλωνω.θελω απλα να γαμησω κωλο και η πουτσα εχει ηδη γινει σαν μπετοβεργαΝαι!
Απο μεσα ακουω τον διαλογο μεταξυ πουτανας και τσατσας.η πρωτη προσπαθει να διαλεξει ρουχα απο ενα σαιτ,η αλλη την επικροτει.
-'τελειωνετε με τις μαλακιες σας' σκεφτομαι
Μετα απο λιγο μπαινει η ξεκωλιαρα με την καποτα και το λιπαντικο στο χερι.
οπως ειμαι ξαπλωμενος πεφτει αμεσως επανω μου'
-τι εγινε΄;
-να,διαλεγω ρουχα αλλα εχω κανει κοιλιαΘυμός και δεν μου κανουνMoney Mouth
-δεν πειραζει,εχεις βυζαρες..
τι να της πω,οτι η μπυροκοιλια της συναγωνιζεται κοιλια μπαρμπαδων σε καφενειο 07.00 το πρωι;Θυμός
ειναι προσχαρη,επικοινωνιακη,με ρωταει κατι λιγα και αρχιζει κατευθειαν να με φιλαει με παθος στο στηθος.
μου λεει αμεσως οτι ειναι απο Αλβανια και οχι απο Ιταλια,Ισπανια,Γαλλια και δεν ξερω και γω τι αλλο εχουμε ακουσειΘυμός
Δεν εχω ιδιαιτερη αναγκη προκαταρκτικα και μου περναει καποτα.αρχιζει ενα πολυ καλο τσιμπουκι με φιλοτιμη προσπαθεια να βρει οισοφαγοΚαπέλοστην αρχη με χερι το οποιο ομως της απομακρυνωΓερο-μύστης
της πιεζω το κεφαλι με δυναμηΚαπέλο,χωρις καποια αντιρρηση απο πλευρας τηςΚαπέλο
-κατσε να σε γαμησω Ντονα
-στα 4;
-οχι ξαπλωσε και μετα στα 4
-δεν πιστευω να θες κωλο;Κεφάλι σε τοίχο!
εκει πιστευω το επαιξε,μπας και ψαρωσω και πω οχι .να ντραπω δηλαδη η τιΧμμμ;το μονο λιγο μελανο σημειο το οποιο ομως δεν επηρεασε την συνεχεια
-θα παρω και κωλαρακι ΝτοναΓαμήσου
-οκ,θα παρεις κωλαρακιΕμμμμ
της τον καρφωσα στο μουνι με χαρακτηριστικη ανεση.επεσα επανω της και την γαμαγα.αυτη με φιλαγε στο στηθος και ελεγε καυλολογα,εμφανως ψευτικα αλλα οχι τοσο επιτηδευμενα ωστε να ξενερωσω.

'ΑΠ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ-ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΔΥΟ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ'
Το ξεκωλιασμα της κωλοτρυπιδας της ειχε πλεον δρομολογηθειΓερο-μύστης
-γυρνα Ντονα στα 4
-κατσε να βαλω λιγο τζελ γιατι εισαι ο πρωτος για σημερα
εβαλε λιγο τζελ και στηθηκε στα 4
-βαλτον σιγα σιγα
το θολωμενο μουΝαι! για κωλαντερο μυαλο δεν ηταν σε θεση να κατανοησει αυτο το 'σιγα-σιγα'
της ανοιξα το δουλεμενο γκροβερ,ζυγισα την κατασταση και τον φυτεψα εξαγριωμενος στην πατουρα τηςΝαι!Ναι!
-'ωωωω' εκανε αυτη αλλα τον εφαγε ως την ριζα αδιαμαρτυρηταΚαπέλο
της γαμουσα τον κωλο γατζωμενος απο τα καπουλια της ειτε χουφτωνοντας με λαιμαργια τις βυζαρες της για καμποσο.την πιστονιαζα ωσπου αρχισα να ξεφορτωνω τα χυσια στα εγκατα της κωλοτρυπιδας της μουγκριζοντας.Ναι!
Περιμενε μεχρι να στραγγιξωΚαπέλο.υστερα τραβηχτηκα με τη βοηθεια του χεριου της.τσεκαρε την καποτα και την τραβηξε με μαντηλακι.ευτυχως δεν με μερεντιασεΚαπέλο
-'μου ανοιξες τον κωλο',ησουν ο πρωτος για σημερα'
-τωρα ειναι ετοιμος και για αλλες πουτσεςΓερο-μύστης
μιλησαμε λιγο,μου επιβεβαιωσε αυτο που ξερουμε,οτι βγαζουν καλα λεφτα δηλαδη και οτι μολις παρει το διαβατηριο θα επιστρεψει Γερμανια που ηταν δυο χρονια.εδω ειναι 7 χρονια.
Με μενα τουλαχιστον ηταν προσχαρη,με πολυ καλο τσιμπουκι,καλα χουφτωματα και τιμιο κωλοτρυπιδι.θα ξαναπηγαινα,βασικα για το κουλουριΚαπέλο
Χαιρετηθηκαμε,πλυθηκα και γω και βγηκα προς τα εξω.
Απο που να φυγω τωρα;
Δεξια η εκδηλωση συνεχιζοταν.Να τους γραψω στα αρχιδια μου και να περασω αναμεσα;σεβαστηκα αυτον τον μουσατο που πριν με κοιταζεΝτροπή.τωρα θα καταλαβαινε αν με θυμοταν οτι δεν περναγα τυχαιαMoney Mouthοτι γαμησα δεκα λεπτα και ξαναφευγω.
Δεξια ο μουσατος καθηγητης με το σεβασμιο βλεμμα και αριστερα ο κινδυνος του 051Θυμός
Διαλεγω το 051 και πηγαινω ελπιζοντας να μην το πετυχω να ερχεταιΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 15 Οκτωβρίου, 2017) 15 Οκτωβρίου, 2017
Ξεροχύνω τύπε διαβάζοντας κριτικές σου, η μία καλύτερη από την άλλη Ναι!Ναι!Ναι!

Υ.Γ Ανυπομονώ να έρθει η ώρα που θα γράψεις κριτική κορίνας με γκρόβερ ΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
15 Οκτωβρίου, 2017
Ο απόλυτος ραψωδός του κάλτ! Τα σέβη μου, για μια ακόμα φορά, στον μύστη Αθανασιάδη! ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
15 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε giatioxiΚαπέλοΝαι!Ερχεται και η ωρα της Κορινας,που θα παειΝαι!Ναι!ΚαπέλοΝαι!Ναι!
15 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου στον Ρεκτη popovΝαι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλο
16 Οκτωβρίου, 2017
Η Ντονα είναι η Μπονα μήπως?
16 Οκτωβρίου, 2017
Κουλ Χαιρετώ τον μύστη και ακλόνητο ολετήρα του Μεταξιού...Ναι!
16 Οκτωβρίου, 2017
ΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημα
16 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε stakaman ρωτησα επισταμενα,ειπαν Ντονα και οχι Μπονα,χωρις να αποκλειεται να ειναι η ιδιαΚαπέλοMoney Mouth
16 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σεβη μου Ρεκτη Dirty69ΚαπέλοΝαι!
16 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε krangΝαι!ΚαπέλοΚαπέλο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2