Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 12 10
Call-Girls 16751
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γενικά θελω να ειμαι ευγενής και καλοτροπος αλλα ρε πουστι μου όταν με πιάνουν μαλακα δεν μπορώ να μην εκνευριστω. Άνθρωπος ειμαι. Δεν ξερω ο φίλος απο κάτω πως πηρε οτι είδε στις φωτο, εγω πηρα μια γυναίκα 7-8 χρόνια μεγαλύτερη (31 κατα δήλωση της) με χάλια στήθος μικρό και τελειως πεσμένο, σαφώς λιγότερο "θηλυκή" σιλουέτα και κάποια κιλά παραπάνω. Το δωμάτιο χάλια με το φαγητό της δίπλα , χωρις έξτρα σεντόνι (αν δεν το ελεγα θα ξαπλωναμε πάνω στην κουβέρτα που εχει χύσει η μισή Αθήνα) , έλεος ρε πουστι μου αν ειναι ετσι να πηγαίνουμε στη Φιλής να παίρνουμε και 90 ευρώ ρέστα απο το κατοσταρικο. Το κορίτσι ειναι ευγενικό και προσπαθεί να κανει τη δουλεια του οσο καλυτερα μπορει, δεν την κατηγορώ για τιποτα γιατι νομιζω οτι δεν φταιει σε τιποτα.
Το δια ταύτα ειναι οτι το σεξ επι πληρωμή απαιτεί σεβασμό και απο τις δυο πλευρές. Αν αντιμετωπίζεις τον πελάτη σαν γίδι που θα το κοροϊδέψεις θα σου κάτσει μια-δυο την τριτη θα φας Χ. . Και οι ερωτήσεις του "πως ήτανε ;" μετα απο το γραφειο (το after sales service ) συγνώμη αλλα ειναι πουτσες μπλε. Βάζετε σωστά τα στοιχεία των κοριτσιών , βάλτε και πρόσφατες φωτογραφίες και τα υπόλοιπα αφήστε τα σε εμάς. Κα μη πει κανεις "ας έφευγες" κατ αρχας σώμα είδα αφου ειχα κανει ντους, δεύτερον όταν εχεις μπει σε ολη αυτη τη διαδικασία δεν ειναι εύκολο να τα μαζέψεις και άντε ξανά απο την αρχη, και τρίτον, τουλάχιστον εγω , άμα το κορίτσι ειναι ευγενικό και γλυκό ντρέπομαι να του πω "φεύγω επειδη εισαι χάλια." Αυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, xlm, chris1955 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2017
ρεσπεκτ!!!!
24 Οκτωβρίου, 2017
σωτηρα μου!!!!!!!!!
10 Νοεμβρίου, 2017
Τουλάχιστον η ίδια ηταν καθαρή? Η υπήρχανε μυρωδιές?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3