Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Mετά απο την σχετική ενημέρωση και κριτική του συναγωνιστή Σεραφίνο για καινούρια άφιξη με καλές υπηρεσίες αποφάσισα να περάσω να την δώ. Συστήνεται ως "Ιταλιάνα" αλλά σίγουρα στις φλέβες της ρέει Σλαβικό αίμα κρίνοντας και από το τατού ένα άνδρικό όνομα που φέρει στην αριστερή της ωμοπλάτη.Εμφανισιακά να τονίσω ότι πρόκειται για κοπέλα της διπλανής πόρτας.Πρόκειται για νεαρή,κοντούλα,με λευκό δέρμα,μαλλιά καστανόμαυρα μακριά και σώμα ζουμερό ιδίως στον κώλο της.
Στο σαλόνι η κοπέλα μας χαιρέτησε όλους διά χειραψίας λέγοντας μας το όνομα της.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και αμέσως κατάλαβα ότι ήταν κουρασμένη γιατί εργάζεται δύο βάρδιες. Ελληνικά δεν ομιλεί αλλά γνωρίζει Αγγλικά και μπορείς να συνεννοηθείς. Την πλησίασα πήγα να την φιλήσω και αμέσως πήρε χαρτί για να σκουπίσει το κραγιόν από τα χείλη της προκειμένου να μην μου αφήσει σημάδια.Κατόπιν ήρθε κοντά μου και ανταλλάξαμε φιλιά απαλά στο στόμα με γλώσσα τα οποία την διάρκεια της συνεύρεσης συνεχίστηκαν αλλά ήταν λιγοστά.
Μου είπε να ξαπλώσω, ξάπλωσε και αυτή στο πλάι και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της ήταν μεσαίου βάθους,με χρήση χεριού στην αρχή και μέσης ηδονικότητας.Υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης όσον αφορά την πίπα.Της απέσυρα το χέρι κατάλαβε και συνέχισε την πίπα χωρίς αυτό. Τα πόδια της ήταν κλειστά,έβαλα το χέρι μου μέσα στα μπούτια της και άρχισα να χουφτώνω το μουνάκι της. Δάχτυλα δεν δέχεται.
Στο 69 γύρισε πολύ πρόθυμα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της ενώ έβλεπα την όλη φάση απο τον καθρέπτη που βρίσκεται πάνω απο το ταβάνι.Η κοπέλα συνέχισε την πίπα,ανταποδίδοντας την περιποίηση.
Κατόπιν η κοπέλα μου πρότεινε να περάσουμε στο σεξ.Πέρασε προφυλακτικό και της είπα να ανέβει πάνω μου.Άρχισα να την γαμάω,την έφερα κοντά μου της είπα να με γλύψει και ξεκίνησε να το κάνει στο αυτί μου. Φιλιά στο στόμα δεν αντάλλαξε όπως κάναμε προηγουμένως. Πάντα πριν την αλλαγή κάθε στάσης η κοπέλα έβαζε κρέμα και για την στάση της καβαλάρησας έβαλε κρέμα μέχρι και στον πούτσο μου για να γλυστράει. Πράγματι λόγω της πολύς κρέμας δεν ένιωθα και πάρα πολλά πράγματα, η τριβή ήταν μηδενική.
Στην στάση του πισωκολητού,ξεκίνησα να την γαμάω χωρίς να νιώθω τίποτα λόγω κρέμας όπως προείπα.
Στην στάση του ιεραποστολικού έβαλε ακόμα μία φορά κρέμα στο μουνάκι της.Πηδώντας την στην στάση αυτή σε κάποια στιγμή μου έκανε η κοπέλα νύξη ότι θα πρέπει να τελειώσω, έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να ξαπλώσει στο πλάι.Κάπου εκεί ήρθε και το πρώτο κάλεσμα απο την υπηρεσία. Χουφτώνοντας με το ένα χέρι τα κωλομέρια της και με το άλλο παίζοντας τον στα χείλια της όταν ήρθε η κατάλληλη στιγμή τον πήρε μέσα στο στόμα της. Ερχόμενος σε οργασμό τράβαγε το δέρμα προς τα εμπρός για να με στραγγίξει καλύτερα αλλά βεβαίως αυτή η τεχνική της ήταν εσφαλμένη καθώς ανακόπτει την ηδονή στον άνδρα. Ολοκληρώνοντας ντύθηκε είπαμε λίγες κουβέντες ακόμα και αποχώρησε.
Συνοψίζοντας η Τόνια είναι νέα κοπέλα στον χώρο με εμφάνιση νορμάλ.Αν και κουρασμένη από τις διπλοβάρδιες το προσπαθεί να περάσει ο πελάτης καλά.Περιθώρια βελτιώσεως υπάρχουν.Ιδίως θα πρέπει να βελτιώσει την τεχνική της στο τσιμπούκι.Στα αρνητικά η πολύ κρέμα που χρησιμοποιεί. Οι νύξεις για τον χρόνο από κοπέλα και υπηρεσία προσμετρούνται στα αρνητικά αν και θα δώσω ένα σύν στην Τόνια που είπε στην υπηρεσία όταν την κάλεσε momento δηλαδή να περιμένει λίγο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2017
Κλασσικα εικονογραφημενα.. οταν ακουμε για ιταλια-ισπανια..
το μυαλο αυτοματα πηγαινει στην χωρα του δρακουλα.. Σπασίκλας
Αφου οι περισσοτερες εχουν και παιζουν στους οικους,τραγουδια στην γλωσσα τους..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1