Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296004
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ιόλη είναι η πρώτη από τις τρεις που εχω προγραμματίσει να γνωρίσω. Οι άλλες δύο είναι η Αννα110 κι η Liza vip. Για την τελευταία δεν εχω βρει ακομα το τηλεφωνο της. Οποιος μπορει να βοηθήσει και μου το στείλει θα έχει την απεριόριστη εκτίμηση μου. Αν έχετε και άλλες να μου προτείνετε κάθε τηλέφωνο τους είναι ευπρόσδεκτο. Το μέιλ μου είναι στο προφιλ μου. Βοηθείστε χριστιανοί. Σκεφτείτε και τα κορίτσια. Πρέπει και αυτά να ζήσουν. Τι να τα κάνω τα λεφτα στο τάφο μου θα τα πάρω; Και μην αργείτε οι εξετάσεις έδειξαν ότι η τεστοστερόνη μου συνεχώς πεφτει.
Η μικρή ήταν εξαιρετική. Αναγνωριστική στην αρχή αλλά οσο περνούσε η ώρα και αντιλαμβανόταν την ποιότητα του ανθρωπου που την έπαιζε χαλάρωνε μέχρι που έγινε πλαστελίνη. Το ένα εφερνε το άλλο και στο τέλος έπεσαν τα πυροτεχνήματα και από τους δυο μας.
Η λεκτική μας επικοινωνία ήταν καλή και χωρίς κοινότυπες επαγγελματικές φράσεις από τη μεριά της που με ξενερώνουν
Δεν έχω μεγάλη εμπειρία από αυτό το είδος αλλά μάλλον είναι η καλύτερη από τις ολίγες που έχω γνωρίσει και θα επαναλάβω τη συνεύρεση εν ευθέτω χρόνω.
Σε μερικές κατηγορίες ήθελα να βάλω βαθμό μεγαλύτερο του 7 αλλά δεν τα κατάφερα.Πως διάολο το κάνετε εσείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
354
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Demonas(2), Perier45, PSAXTIRI και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2017
το 120 που αναφέρεις ειναιμετα κολαρακιου ή ανευ ? Γιατι η μικρα οπου βρει παιρνει
14 Οκτωβρίου, 2017
φίλε μου δεν μπορέις να βάλει μεγαλύτρες βαθμολογίες μέχει να συμπληρώσεις έναν αριθμό κριτικών...
για τη λίζα στέλνεις πμ και περιμένεις...και περιμένεις....και περιμένεις....
στο μεταξύ γνωρισε τις υπόλοιπες κοπέλες, υπάρχουν πολλές
J
john100
15 Οκτωβρίου, 2017
Ιόλη είναι νο. 1 . Η Λίζα είναι εξαιρετική αλλά δυσκολοθεώρητη: χρειάζεται προσπάθεια και υπομονή... Όσο για την Άννα110, έχω μόνο μια εμπειρία, περιμένω να τις αυγατίσω ώστε να είμαι πιο σίγουρος.
19 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λεπτομερεια. Άλλωστε οι άλλες κριτικες αναφέρονται σε αυτό. Καμιά φορα το παζαρι χαλάει τη διαθεση. Κατά την τηλεφωνική συνεννόηση δεν συζητήσαμε για ποσό και τα λεφτα της τα έδωσα χωρις να την ρωτήσω. Τη ρώτησα μόνο αν είναι εντάξει και μου απάντησε καταφατικά. Η Ιόλη είναι μια έξυπνη κοπέλα και ήταν ένας από τους λόγους που την επέλεξα. Είναι μορφωμένη σε ανώτατο επίπεδο το οποίο δεν αποκλείει άλλες "αδυναμίες" της τις οποίες δεν δικαιούμαιούμαι ούτε θέλω να κρίνω.
19 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω πολυ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5