Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ἕνα ἀπὸ τὰ πολλὰ ἀποσπάσματα στὰ ὁποῖα μποροῦν νὰ έκφραστοῦν συνοπτικὰ καὶ εὔστοχα οἱ ἄρετὲς τῶν γυναικῶν εἶναι οἱ παρακάτω στίχοι τοῦ δραματουργοῦ Ζουύ: «Sans les femmes, le commencement de notre vie seroit privé de secours, le milieu de plaisirs, et la fin de consolation» (μτφ: «Χωρὶς τὶς γυναῖκες, τὸ ξεκίνημα τῆς ζωῆς μας θὰ ἐστερεῖτο βοηθείας, τὸ μέσο τῆς ζωῆς μας ἀπολαύσεων, καὶ τὸ τέλος, παρηγορίας». Victor-Joseph Étienne ἤ Jouy, 1764-1846).

Τὸ γνωστότερο εἶδος ἀπόλαυσης εἶναι βέβαια ὁ ἔρωτας καὶ ἡ σεξουαλικὴ ἐπαφή.Ματάκι Καὶ πῶς τὸ ἀποκτᾶ εὔκολα κάποιος; Μὲ μιᾶ ἐπίσκεψη σὲ οἶκο ανοχῆς. Ξεκαθαρίζω ἐξαρχῆς ὅτι δὲν ἔχω ἰδιαίτερη γνώση στὸν τομέα τῶν οἴκων. Ἐπίσης, τὸ κείμενό μου θὰ ἀποτυπώσει θετικὴ ἐμπειρία καὶ δὲν πρέπει νὰ θεωρηθεῖ σχοινοτενὴς δοξολογία ἤ κατὰ παραγγελία κριτική. Τούτων ἐχόντων, ὅποιος πιστεύει ὅτι δὲν ἔχω τὴν ἱκανότητα νὰ καταγράψω κάτι περὶ ἀγοραίου ἔρωτος σὲ μπουρδέλο, σταματᾶ ἐδῶ τὴν ἀνάγνωση καὶ συνεχίζω μὲ τοὺς ὑπολοίπους.Μεγάλο χαμόγελο

Ἡ Ἀθηνᾶ ἐργάζεται στὸ ἱσόγειο τῆς ὁδοῦ Φωκαίας 27Β, κατὰ τὴν πρωινὴ βάρδια. Γνώριζα γιὰ τὰ προσόντα καὶ τὶς ἐπιδόσεις της, μιᾶς καὶ ἡ φήμη της εἶναι γνωστὴ πέραν τῆς οδοῦ Φωκαίας. Τὴν εἶχα δεῖ σὲ παλαιότερη βόλτα μου στὴν ἐν λόγῳ γειτονιά, ἀλλὰ δὲν εἶχα χρόνο νὰ παραμείνω. Αὕτη τῇ ἡμέρᾳ ἦλθε τὸ πλήρωμα τοῦ χρόνου κὶ ἀποφάσισα νὰ πάω στοχευμένα ἐκεῖ. Μπαίνω μέσα καὶ συναντῶ τὴν κυρία τοῦ οἴκου ἤ τσατσά, τὴν ὁποία δὲν θυμᾶμαι τῶρα ἐμφανισιακά.. Δὲν ὑπῆρχε ἄλλος πελάτης. Μού άπαγγέλει τὸ γνωστο πρόγραμμα (φιλιά, ἀκά πίπα, 69, COB κλπ) καὶ μοὺ παρουσίαζει τὴν Ἀθηνᾶ. Πρὸς ὅσους δὲν τὴν ξέρουν: πρόκειται γιὰ νεαρή κοπέλα μετρίου ἀναστήματος, ὅμορφο πρόσωπο, ξανθιά μὲ μεγάλο στῆθος (μέγεθος 4-4.5)Χαμόγελο, περιφέρεια μὲ καμπύλες τέλεια κατανεμημένες (μπαμπάτσικη). Φιγουράρει γυμνόστηθη μὲ νάζι καὶ φορᾶ μαύρες γόβες. Δίνω τὸ χαρτονόμισμα τῶν 20€ καὶ εἰσέρχομαι στὸ δωμάτιο.Ματάκι

Τὸ δωμάτιο εἶναι μικρὸ καὶ μὲ χαμηλὸ φωτισμὸ, ὅπως ξέρετε γιὰ ὅλα τὰ σπιτάκια. Μεγάλο κρεβάτι στὸ μέσον. Δεξιά ὁ τοῖχος καλύπτεται μὲ καθρέπτη. Στὴ γωνία αὐτοῦ, νιπτῆρας μὲ κρεμοσάπουνο σὲ μπουκάλι καὶ δίπλα ἕνα μικρὸ τραπεζάκι μὲ ῥολὸ χαρτὶ ὑγεῖας. Ἔμπροσθεν τοῦ κραβάττου μικρὸς καναπὲς μὲ καθρέπτη. Ἔπάνω μικρὴ τηλεόραση ποὺ ἔπαιζε τσόντα. Γδύνομαι καὶ κρεμῶ τὰ ἱμάτια μου στὸν καλόγερο. Κατόπιν πλένω τὸ πέος μου στὸν νιπτῆρα, ἄν καὶ νωρίτερα εἴχα κάνει μπάνιο. Σκουπίζομαι καὶ βλέπω λίγο ταινία μέχρι νὰ ἔρθει ἡ κοπέλα.

Ἡ Ἀθηνᾶ δὲν ἄργησε νὰ ἔρθει. Ξεκίνησε μὲ διάφορα κοπλιμέντα και φιλοφρονήσεις ὥστε νὰ αἰσθανθῶ ἄνετα, κάτι ποὺ ἐπετεύχθῃ ἀμέσως. Εἶναι Ἑλληνίδα κὶ αὐτὸ βοήθησε περισσότερο! Ὅρθιοι πάντα ἀνταλλάσαμε γλωσσόφιλα, τῶν ὁποίων τονίζω ὅτι δὲν φείδεται. Εἶναι πεντακάθαρη καὶ δὲν ἐκπέμπει κάποιου εἶδους ὀσμῆς. Παράλληλα χούφτωνα τοὺς φυσικοὺς καὶ θεσπέσιους γλουτούς της. Καλλίπυγος γάρ.Γλώσσα Τῆς άφαιρῶ τὸ ἐσώρουχο καὶ τὶς γόβες καὶ ἀνεβαίνουμε στὴν κλίνη. Ἐκεῖ ἀπόλαυσα τὸ πλούσιο στῆθος της! Δὲν εἶναι φυσικό, ἀλλὰ ἔχει γίνει ἄριστη προσθετικὴ ἐπέμβαση. Στὴν ἀφή εἶναι σὰν ἀληθινό. Ὄπότε μικρὴ σημασία. Ζήτησα καὶ ἔκανε γιὰ λίγο ἰσπανικὸ στὸ σχεδὸν ἕτοιμο γιὰ δράση πέος. Κατόπιν μὲ ἐρώτησε περὶ τοῦ στοματικοῦ πὼς τὸ προτιμῶ. Φυσικὰ ἀκάποτο, ἀπήντησα.Ναι! Μου ἔκανε ἐλεύθερο στοματικὸ, ἀρκετὰ ἱκανοποιητικὸ μὲ φτυσίματα, περιποίηση τῆς γύρω περιοχῆς καὶ πονηρὲς ματιές. Τὸ στοματικὸ τῆς Ἀθηνᾶς ἐπιδέχεται βελτίωσης. Δύναται νὰ γίνει διαστημικο (sic) μὲ κίνδυνο νὰ ὁλοκληρώσεις ἐκεῖ.

-Μετὰ ἀκολουθεῖ ἡ ὥρα γιὰ σέξ. Ξαπλώνω, μου φορᾶ προφυλακτικὸ καὶ ἀνεβαίνει πάνω μου γιὰ τὴ στάση cowgirl. Ἄψογη ἡ ἰππασία της καὶ ὁ ῥυθμὸς. Ἐγώ δὲν ἥξερα τὶ νὰ πρωτοκάνω: νὰ σφιξω τὸν κῶλο της; Νὰ πιάσω τὸ στῆθος καὶ γλείφω τὶς θηλές της; Ἤ νὰ τὴν ἀγγαλιάσω καὶ νὰ φιλιόμαστε; Ἔγιναν καὶ τὰ τρία!Ματάκι

-Κατόπιν πατᾶ στὸ στρῶμα, στὴν ἴδια στάση, καὶ ἄρχίζει νὰ κοπανιέται μὲ περισσότερη μανία στὸ μόριο μου. Ἐπισημαίνω ἐδῶ τὸ γεγονὸς ὅτι ὁ κόλπος τῆς Ἀθηνᾶς ἔχει ὑπέροχη αἴσθηση καὶ χαίρεσαι τὶς διεισδύσεις. Δὲν εἶναι χοάνη. Ἔριχνα καὶ ματιὲς στὸν καθρέπτη νὰ δῶ τὸ θέαμα τύπου ταινίας ἀπὸ Brazzers. Ἀναφέρω ἀκόμα ὅτι λέει διάφορα προστυχόλογα γιὰ νὰ σὲ φτιάξει, σὲ λογικὰ πάντα πλαίσια, ὅπως κάνουν πολλὲς στοὺς οικοὺς, ἀλλὰ καὶ ἀνεξαρτητες call girl. Δὲν ἴσχύει τίποτα περὶ ἀκατάσχετης φλυαρίας- βωμολοχίας.

-Ἡ δεύτερη στάση ἔγινε ὡς συνέχεια τοῦ cowgirl: σηκώνω τὴν μέση μου καὶ τὸ μωρὸ γέρνει πίσω τεντώνοντας τὰ χερια στὸ στρῶμα, ὥστε νὰ τὴν ἔχω ἀντίκρυ [δὲν ξέρω πώς λέγεται ἡ στάση. Σᾶν ἱεραποστολικὸ ὁμοιάζει]. Κὶ αὐτὸ τὸ ἀκροβατικὸ τὸ κατέχει, ἀφοῦ ζητοῦσε πάλι νὰ νὰ μὴν μειώσω τὸν ῥυθμὸ τοῦ σέξ.Σπασίκλας

-Ἐν συνεχεῖᾳ γυρίζει στὰ τέσσερα γιὰ τὸ doggy style. Ὑποδειγματικὸ στήσιμο κὶ ἐδῶ. Κατὰ τὴ διαρκεια τῆς συνουσίας, ἡ Ἀθηνᾶ μου ζητᾶ νὰ τὴς τραβάω τὰ μαλλιᾶ, ὅπερ καὶ ἐγένετο. Δυνατὸ σέξ ὅπου μὲ τὸ ἕνα χέρι κρατούσα τὴν πλούσια κόμη καὶ μὲ ταὸ ἄλλο κρατῶ τὴν μέση της.Κατσικογάμης Ἔνιωσα μετὰ ἀπο λίγο τὸ τέλος, ὀπότε ἀφαίρεσα τὸ προφυλακτικὸ καὶ κατέθεσα πλούσια ποσότητα σπέρματος στὰ ὁπίσθια της!Ναι! Κατόπιν ἔφερα χαρτί καὶ μωρομάντιλα καὶ τὴν σκούπισα πρὶν σηκωθεῖ. Στὸ σημεῖο αὐτὸ ἡ σεμνή τελετῆ τῆς πρόσκαιρης ἡδονῆς ἔλαβε τέλος. Εἶχαν συμπληρωθεῖ μόλις δέκα λεπτά.Ντροπή

Σκουπίζομαι κὶ ἐγώ καὶ ξεκινάμε μικρή συζήτηση μὲ τὴν κοπελιά. Μου εἶπε ἀρχικᾶ ὅτι κατάγεται ἀπὸ τὴν πόλη τοῦ Πειραιῶς καὶ τὸ καλοκαίρι ἔλειπε σὲ διακοπές κλπ. Τὰ λοιπὰ τῆς συζήτησης κράτησαν περίπου ἄλλα δέκα λεπτά, χωρὶς ἡ τσατσά νὰ χτυπήσει τὴν πόρτα ὅπως κάνουν ἄλλες στὸ 10’ λεπτό (παρότι στὸ σαλόνι ἀνακοίνωνε τὸ πρόγραμμα σὲ κόσμο). Ὑπάρχει δηλαδή ἄνεση χρόνου. Τὸ μόνο κακὸ γιὰ μένα εἶναι ὅτι δὲν ἄντεξα παραπάνω ὥστε νὰ ἀπολαύσω περισσότερο τὰ κάλλη τῆς Ἀθηνᾶς..Λύπη Διαπίστωσα ὅτι ἡ τελεταία εἶναι ἐξίσου δυνατὴ καὶ στὸν ἐπικοινωνικὸ τομέα. Ἔχει τὸ χάρισμα νὰ τὴν ἀκοῦς μὲ ἐνδιαφέρον, ὅπως κὶ αὐτὴ ἐσένα. Νὰ κάνει κουβέντα σὲ εὔθυμο κλίμα, κι ὄχι «παιχνιδίσματα γιὰ νὰ σκορπάμε τὸν χρόνο», ὅπως χαρακτηρισε ἀρχικὰ τὴν ὑπόθεση τῶν διεμφυλικῶν ὁ ἀρχιεπίσκοπος Ἱερώνυμος Λιάπης.Money Mouth Μὲ ἀποχαιρέτισε κλασικά μὲ φιλὶ, δίνοντας ὑπόσχεση γιὰ μελλοντικὴ συνεύρεση. Περίπου 20 λεπτά στὸ δωμάτιο ἡ παραμονή (εἰκάζω ὅτι καὶ μὲ ἄλλους πελάτες ἐν ἀναμονῇ τόσο θὰ κάθεται). Σαφῶς καὶ χαρακτηρίζω value for money τὴν περίπτωση τῆς Ἀθηνᾶς ἡ ὁποία, κατά τὴν ταπεινή μου γνώμη, μπορεῖ νὰ δουλέψει σὲ στούντιο.

Συμπέρασμα: Εὐχάριστη παραμονὴ σὲ οἶκο μὲ μιᾶ πολὺ ὅμορφη κοπέλα, ἡ οποία προσφέρει δυνατὸ σἐξ καὶ εἶναι ἐξίσου καλή καὶ στὸν ἐπικοινωνιακὸ τομέα. Ἀκόμη πιὸ ἰδανική σὲ ὅσους ἀρέσουν οἱ τσουπωτές. Ἀλλὰ καὶ ὅσοι ὀρέγονται σώματα μοντέλου δὲν θα ζημιωθοῦν διότι ἀξίζει ὡς ἐμπειρία.Ναι! Ὑπάρχει ἄνεση χρόνου καὶ καθόλου ἄγχος.

ΥΓ Ἡ ἡμερομηνία ἐνδεικτική. Ἤθελα νὰ βάλω ὑψηλότερη βαθμολογία, ἀλλὰ μὲ περιορίζει τὸ σύστημα.Ντροπή
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Borgia21
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
11.230
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, κωλο-γερος, spipis71 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2017
Η στάση, όπως την περιέγραψες, μου φαίνεται ότι θα πρέπει ήταν κάτι ανάμεσα σε Spider και Fusion...Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1