Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διάβασα με προσοχή τις κριτικές πριν πάρω την απόφαση να κλείσω με την Όλγα, με προβλημάτισε ο mr mallias20 τον οποίον εμπιστεύομαι μιας και έχω καταλήξη πως έχουμε κοινό γούστο. Η φράση που με έκανε να ξεπεράσω τους φραγμούς και να κανονίσω ήταν "Παρά τα αρνητικά τα οποία περιγράφω όταν έφευγα σκεφτόμουν πως θα ήθελα πολύ να την ξαναδώ. Ίσως την πέτυχα σε δύσκολη μέρα ..."
Συνάντηση outcall στο γνωστό ημιδιαμονής πλησίον της παραλιακής. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της μου χτύπησε τη πόρτα ανοίγω και μου λέει one second και φεύγει ... Μένω κόκκαλο ... Αγαλματάκι ...
Περιμένω 1..2..3..5.. 10 λεπτά λέω πάει τρώμε πόρτα και από εκδιδόμενες. Εκεί που λέω άντε να τα μαζεύω να φεύγω, ξαναχτυπάει η πόρτα.
Μπαίνει η Όλγα μέσα αλαφιασμένη και σε κατι σαν αγγλικά μου λεει ότι ειχε ξεχασει τα condoms και πηγε να πάρει. Ναι! Κεφάλι σε τοίχο!
Οταν μπηκε μεσα αυτό που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι δεν μου εκανε τιποτα εντύπωση !!! Ντυσιμο εντελώς χάλια και αν περνουσε δίπλα μου κάπου έξω είναι σίγουρο οτι δεν θα γύριζα να την κοιτάξω.
Λέω από μέσα μου ρε συ λες να φάμε τέτοια φόλα? Να το ακυρώσω τώρα που προλαβαίνω? Για καλή μου τύχη δεν το έκανα.
Η Όλγα πήγε για μπάνιο και ήταν κάτι σαν το your face sounds familiar, που εμπαινε ο τάδε και έβγαινε ο δείνα, έτσι απο κει που στο μπάνιο μπήκε το αδιάφορο από το μπανιο βγήκε πύρκαυλος.
Μάζεψε τα μαλλιά της και φάνηκε το γλυκό προσωπάκι της (όχι μοντέλο αλλά γλυκό) και η κορμάρα της, ψηλή, αδύνατη όσο πρέπει με ένα κώλο ποίημα, το στηθος μικρό όμως οι ρόγες κάγκελο.
Λοιπόν, το μωρό έχει ατέλειωτα γλωσσόφιλα, μια γλώσσα που δεν σταματάει, παπάρια εργαλείο μου τα έκανε λαμπίκο, στησίματα για όσκαρ, όρεξη για γαμήσι δίχως αύριο, μπαρούτι με έκανε, στην ηλικία μου αυτά είναι επικινδυνα πράγματα Γερο-μύστης
Οταν πηγαινα να παρω ανασες στα τέσσερα αυτή χτυπιόταν μόνη της και μου έριχνε μπατσούλες στον πισινό !!! Μια μανία για πούτσο απίστευτη. Τελείωσε κάπου στη μέση και παρόλα αυτά με έσπρωχνε για να τελειώσω. Τελικά τελειώσαμε και οι δύο μαζί και με το κορμί της Ολγας να μην υπακούει σε τίποτα, βρισκόταν σε διαρκείς συσπάσεις και σε κατασταση ημιθανούς ψαριού έξω από το νερό.
Είχε περάσει ήδη μια ώρα και ένα τέταρτο, δεν υπήρχε καμία περίπτωση το γέρικο κορμί μου να πάει σε δεύτερο γύρο και έτσι έληξε η πολυ πετυχημένη συνεδρία με λίγη κουβεντούλα (που λεει ο λογος) και κρασάκι.
Για μενα ηταν μια συναντηση που θα θυμαμαι αρκετο καιρο και αν και παντα φοβαμαι τις δευτερες φορες (για τυχον απογοητευση) θα επιδιωξω να ξαναδώ την Όλγα εαν ξαναέρθει στην πολη μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, hornyasfuck, delipas και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού