Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τωρα που ειμαι μονος στο σπιτι, θα σας γραψω την εμπειρια μου με την ομορφη μας Τατιανα.
Σηκωθηκα το πρωι με κατι καυλες πηγα να σκισω το βρακι μου! κοιταζω διπλα μου, η κυρα μου ροχαλιζε αρα λεω ηρθε η ωρα να παω στο μαγαζι μου μιας και εχω γινει μετοχος πλεον στο καταστημα. κοιταω στο κινητο "υπηρεσιες" βλεπω πρωι Σαμπρινα και Τατιανα και το βραδυ Λια και Ελενη. τις εχω παρει ολες εκτος απο την Τατιανα, ωπ λεω εδω ειμαστε!
φτανω στο καταστημα χωρος για πρακαρισμα ανετος και διακριτικος,στην υποδοχη μια ευγενεστατη κυρια ξανθομαλλουσα με ρωτησε αν ηθελα κατι να μου προσφερει πηγε να μου πει τα προγραμματα της λεω "κοντευω να σκασω την Τανια θελω στα γρηγορα", με βαζει στο δωματιο 3 κανω το ντουζακι μου και βλεπω και την τσοντιτσα μου μεχρι να μπει η κοπελια!
πανω που "φιαχτηκα" με την ταινια ξαπλα εγω και να χαιδευω την τσουτσουνα μου μπαινει μεσα η Τατιανα! οπως την βλεπετε στην φωτο, με τις γοβαρες της και το μαυρο το κορμακι,πολυ ομορφο προσωπακι ερχεται στο κρεβατι ξαπλωνει διπλα μου, μου χαιδεψε τα "καλαμπαλικια" και με καλημερισε στα αγγλικα! ωραια λεω θα περασουμε σημερα, ωραιο πρωινο ξεκινησε!
την καλημεριζω κι εγω κανουμε τις πρωτες συστασεις "hello my name" και τα γνωστα και αρχιζω να της βγαζω το κορμακι πλατη προς εμενα το μωρο λυνω τα κορδονια απο το κορμακι επανω και παραλληλα της γλυφω το λαιμο,αφηνω να πεσει χαλαρα και αμεσως αρχισα να χουφτωνω τα υπεροχα στηθη της! οι κινησεις μου απαλες και ηρεμες λες και ειμαστε ερωτευμενοι η μικτρουλα εδειχνε να της αρεσει το προκαταρτικο.
Την ξαπλωνω στο κρεβατι και συνεχισα να την χαιδευω και να γλυφω τα βυζομπαλα της,πολυ ωραιο στηθος οσο η παλαμη μου και μια ρωγα που απο το πολυ πιπιλισμα μπορουσες να κρεμασεις και το μπλουζακι σου!
πηρα θεση τωρα για την πιπα! γιατι σαν πετυχει το τσιμπουκι τυφλα να χει το γαμησι που λεει και ο σοφος λαος! την βαζω να στηθει στα 4 οπου ειχα θεα το μουνακι της απο τον καθρεφτη απεναντι και της λεω να μου κανει μια πιπα σαν να μαι το αγορι που ναι τρελα ερωτευμενη! δεν ηθελα πολλα χλαπα χλουπα και βιδωτα και ψιλοκρεμαστα γιατι αυτα πλεον με ξενερωνουν αυτα ειναι τωρα για αλλες ηλικιες!
η πιπα της πολυ αισθησιακη ωραιο ρουφηγμα και εκανε αυτο που με τρελαινει, πολυ παιχνιδι με την γλωσσα της στο πουτσοκεφαλο (εννοειται ειχε μπει η καποτα)
μπραβο ρε κοριτσαρα μου μπραβο πιπα που καραγουσταρω, οτι ειπα το κανε η ψυχουλα χωρις 2η σκεψη πολυ υπομονετικη κοπελα για μενα τον μαλακα που χα καυλες πρωινιατικες. συνεχισε να μου τον γλυφει κι εγω χαιδευα βυζομπλα σηκωνομουν που και που χαιδευα τον κωλο της που ειναι πολυ σφιχτος λεω εδω ειμαστε τωρα ετοιμος! την βαζω στα 4, βαζει λαδακι στο μουνακι της και σιγα σιγα της τον καρφωνω! τετοιο μουνι σφιχτο ρε αλανια με τρελανε κοιταω και βλεπω το γνωστο "βεντουζαρισμα" της ειχα γεμισει κρεας το μουνακι. την ταλαιπωρησα για κανα 10λεπτο ετσι και μετα την εβαλα ξαπλα εγω κλασικα κινηση που μου αρεσει κατεβηκα απο το κρεβατι της εβαλα τα ποδια στο λαιμο μου και ξεκινησα τετοιο σφυροκοπημα λες και εψαχανα πετρελαιο σε οικοπεδο της κυπριακης ΑΟΖ!
εκει παλι εχασα την επαφη μου με τον πλανητη γη το πηδουσα ενελεητα τα θυμαμαι τωρα και καυλωσα παλι με επερνα ματι να το γαμαω απο τον καθρεφτη στον τοιχο (μικρος για μενα) και απο τον καθεφτη στο μπανιο τα βυζομπαλα της να ανεβοκατεβαινουν μια αισθησιακη φωνουλα να ακουγεται στον χωρο σε καθε σφυροκοπημα, εγω σε αμοκ να ανοιγω ποδια να τα κλεινω να χαιδευω την κλειτοριδα της- Α Π Ο Λ Α Υ Σ Η-
και καπου εκει εχυσα εγω, ξαπλωσα διπλα της μου χαιδευε την κοιλαρα μου οσο εγω κατεβαζα τους σφιγμους ειχε μια εκφαρση στο προσωπακι της σαν να λεγε καλα ρε ποσο καιρο εχεις να γαμησεις? τι να της πω εγω οτι πριν 3 μερς εκανα τα ιδια στην αλισα?
συμπεραμα: κακος τοσο καιρο δεν την δοκιμασα και συστηνω ανεπιφυλακτα οσοι θελετε φιλακια στο στομα δεν τα δινει ευκολα αλλα κατα τα αλλα υπομονετικη μεχρι αηδιας σε οτι κατεβαζε ο νους μου δεν με εκοψε πουθενα! εμεινα στο δωματιο κανα 25λεπτο? εχασα τον χρονο! δεν με ενοχλησε κανεις ημουν και μονος στο μαγαζι βεβαια. μπραβο και παλι μπραβο στο καταστημα εχω αρρωστησει,εχω γινει ο κλασικος μπουρδελιαρης δεν ξεκολλαω! μετα θυμηθηκα οτι επρεπε να πληρωσω ρευμα κια τημεφωνα και εφυγα τρεχοντας!
αυτα τα ολιγα, καλα γαμησα γιατι ειναι υγεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
391
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, TZOYLI, Studio De Paris και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού